Hızlıal 500TL Üzeri Alışverişe 75TL Maxi Puan

Sponsorlu Bağlantılar

 • 13 Eylül 2013
 • 585 Okunma
 • 0 Cevap

 1. 13 Eylül 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  13 Eylül - 27 Eylül 2013 tarihleri arasında hizlial.com’dan tek seferde gerçekleştireceğiniz 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinize 75 TL MaxiPuan! Üstelik peşin fiyatına 12 taksit fırsatı!

  Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin "HIZLIAL" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye SMS göndermesi gerekmektedir.
  Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “HIZLIAL yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747'ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
  Bir müşteri kampanya kapsamında azami 75 TL MaxiPuan kazanabilir.
  Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 75 TL MaxiPuan kazanabilir.
  İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 5 işgünü içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
  Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 20 Ekim 2013 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 21 Ekim 2013 tarihinde geri alınacaktır.
  Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
  Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
  Bu kampanya kapsamında Altın, Kontör satışları kampanya kapsamı dışındadır, toplu alımlarda Hızlıal’ın siparişi iptal etme veya puan yüklememe hakkı olacaktır, kampanya sadece perakende satışlar için geçelidir.

  http://www.hizlial.com/r4591/maximum

  -------------------

  Maximum kartı olanlar kısa zamanda alışveriş yapacaksa güzel bir fırsat. Bugün başladı.
   


  Yazan: netzach

  Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
23/07/2019 - 12:48