Duyuruyu Kapat

Hikaye yapma oyunu (çok eğlenceli)

 • 26 Temmuz 2006
 • 24136 Okunma
 • 289 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. jewel i kıskanan caine onu öldürmek için elinden gelen herşeyi yapar ama ne yapsa nafiledir çünkü o ne kadar bu konunun kahramanlarını öldürsede bi şekilde ii kalpli kahramanlar sevenleri tarafından tekrar diriltiliyorlar.....:ehe:

  tekrar dirilen jewel caine ye dostluk msj ları atarak aralarında ki düşmanlığa bi son vermek ister ve araya MagnuM , jöly , perfectlover ve yasminoz u da sokarak bi barış yemeği hazırlar ve yemek saati gelip çatmıştır herkes masada oturmuş caine yi beklerken beklenen zil çalmıştır;acaba gelen kimdir...?????
   


  Yazan: Yasminozz
 2. gelen kişi kötü kalpli kurttur ve sıcaktan bunalmıştır. hemen masadaki magnuma benzeyen seyi alıp yalamaya baslar :kop:

  caine hala yoldadır, çünkü......................
   
 3. çünkü hala düşünmektedir acaba barışsam mı barışmasam mı die içinde ki şeytan bi türlü doğru yolu bulmasına izin vermiyodur....ama.....
   
 4. yasminoz ona hemen cepten msj ceker ve ''caine, egerki barısırsan beni günde 3 kez öldürebilirsin tabi jewelide''
  bunu duyan caine hemen o yemeğe katılır. ilk işi yasminozun kendisine cay demlemesini istemektir. arkasından jewele ayak masajı yaptırır :kop:

  jewel cok sinirlenmiştir fakat dayak yemek istememektedir. bunun tek caresi..............
   
 5. arkadaşlarının caine ile tekrar küsmesini sağlamaktır
   
 6. Bu kadar "Ajdar" fanatiğini bir arada gören Perfectlover, tüm bu fanatiklere ve özellikle de Caine'e 131'i hatırlatır.
   
 7. caine ''131'' raqkamının ne anlama geldiğini bilmez ve bu işlerde usta olan ve hatta kendisine tlf rehberi perfectlover denilen kişiyi bulur ve sorguya çeker. perfectlover ''131'' rakamının okul numarası oldugunu söyler ve bu rakamdan cok utandıgını ve caine'nin bunu kimseye söylememesi için adeta yalvarır. eline kozları geciren caine, perfectloveri yem niyetine kullanmak ister. caine,perfectloveri kullanarak jewel ve yasminozu aratır ve kurdugu tuzağa çekmek ister. jewel ve yasminoz galatasaraylı oldukları icin (caine de mektebi sultanilidir) cok akıllıdırlar ve caine'nin kendilerine bir tuzak kurdugunu farketmişlerdir. yanlarına tam tachizat alıp, bombardıman ucaklarına atlayıp randevu yerine inis yaparlar. caine davranmadan ilk atısı kendileri yapmak isterler ve olan gariban perfectlovere olur. iyi kalpli yasminoz ve jewel yanlıslıkla perfectloveri mermilerle delik deşik edip bir de üstüne tomahawk füzelerini fırlatırlar. sonra anlarlar ki parçalanarak ölen kişi caine değil perfectloverdir ama iş işten geçmiştir, oturup bir süre ağladıktan sonra caine'yi ararlar fakat caine ortalarda yoktur :kop: :kop:
  çünküüüüüüü..........................
   
 8. çünkü caine perfectloverin okul numarasının 131 olmadıgını öğrenir ve tom hanks'i bulur. tom hanks da vincinin sifresini cözdüğünden beri cok tutulmuştur. neyse efendim, tom kardeş hemen sifreyi anında çözer, aslında rahmetli perfectloverin 131 numaralı cevabı kastetmektedir. caine bunu öğrenir öğrenmez cok şaşırır, çünkü perfectlover sağ olsaydı da 135 nolu cevabı okusaydı der. konu yeniden hoplatan kişi ve tek suclu jeweldir...
  bunu perfect oğrenemez ama tüm site duymuştur :kop: yani ajdar olan kişi belllidir :kop: :lol2:

  caine hemen yeni planlar üretmeye başlamıştır. kendine bir yardımcı ve sadık bir dost bulmak için düşünmeye başlar. ve bir andaaaaa kafasında bir ampül yanıverir. bulduğu kişi....................................????????????????????????
   
 9. perfectlover'ı yeniden biraraya getirerek biyonik bir insan haline getirecek bir anatomi uzmanıdır. Adam çalışmaya başlar ve perfect'i tekrar eski haline getirir. Perfect, "Robocop"tan daha hareketli bir şekilde "unbreakable" olmuştur. Caine, yanlışa düştüğünün farkına geç de olsa varır. Çünkü kendisine yardımcı olacak adam, perfect'i tekrar canlandırmıştır. Perfect, "Ajdar"ı da yanına alarak Caine ve jewel'in birarada olduğu bir ortamda hepsine temiz bir sopa çeker. Ajdar'a da "Al bunları senin dansçıların olsunlar, senin gibi dans etmesini öğret" der. Ajdar'ın canına minnettir. Hem en büyük fanatikleri yanındadır hem de bedavadan dansçılara sahip olmuştur. Caine ve jewel'in ilk işi saçlarını Ajdar gibi kestirmek olacaktır...
  Bu arada perfectlover, büyüklüğünü gösterip bu soğuk savaşı bitirmek için Caine'e nasihat eder. E tabi Caine, aptal değildir, öyle bile olsa yediği sopa aklını başına getirecek cinstendir. Ama Caine, bir şekilde perfectlover'ı ikna ederek jewel'e karşı güçbirliği yapmalarını sağlar. Bu haberi duyan jewel'i büyük bir korku salmıştır...
   
 10. fakat caine aslıdna icten ice perfectloveri tekrardan parcalara ayırıp cöp yıgınına cevirmeyi hesaplamaktadır. eee biyoniklesen perfectlover güclenmiştir ama beyni tamamen demir yıgınıdır, sersemler gibidir. arkasını caine ye ilk döndüğü anda caine onun devreflerini söküp kapatmıştır. hemen perfectloveri alıp, yoldan geçen eskici yaşlı hacı amcaya 2 tane legen ve bir şiritlik mandala satmıstır. eskisi hacı amcada perfectloveri eve götürüp, borular sokup, turbo kiremitli soba yapmıstır :kop:

  caine, bir anlık gafletinden tekrardan canlanan perfectloverin işini hallettikten sonra gönül rahatlığıyla jewel için yeni planlar kurmaya başlar.......
   
 11. :kop: :kop:
   
 12. ama jewel çoktan kimlik değiştirip amerika ya yerleşip mutlu bi evlilik yapmış ve çoluk çocuğa karışmıştır.........:ehe: :ehe: :ehe:
   
 13. aynı zamanda istanbulda yasminozz
  izmirde joly evlenmiş sakin bi yaşlama başlamışlardır..
  caine'de mülteci olarak afrikaya kaçmıştır.. :lol2:
   
 14. ve hikaye böyle bitmek üzereyken....
   
 15. dışarı çıktım
   
 16. çıkış o çıkış... :D
   
 17. bir daha gelemedim
   
 18. Kaldım Orda :)
   
 19. Sonunda bugünüm böyle saçmasapan geçti.
   
 20. yarın ise erkenden kalkıp maxicep e girdim:ehe
   
Yüklüyor...
19/10/2017 - 17:32