Oyun Heroes of Order & Chaos Yardımlaşma platformu!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

barannn79

barannn79

Üye
paladinin kayma skili fiziksel hasar, kıyamet kahini'nin kayma skili ise büyü hasarımı oluyor?

dubsteinn

dubsteinn

Üye
Evet

barannn79

barannn79

Üye
Anladım. Hunerlerin 1.sayfasına saldırıya ek ekstradan muhafız ve takviyeden beceri puanları eklediklerim oyunda fark ediliyor fakat 2.3.4. Sayfalara eklediğim beceri puanlarındaki özellikler etki göstermiyor?

Zeuspex

Üye
Aleranol ben Heroes de ismim zeuspex 3-4 tane dayanık 1 takviye (goblin casus) , 2 tane dövüşçü var
eklealeranol 9000 lut hiran almayı düşünüyorum hemde bende yeşil olan köstümüde var benim çarı kasabilirmisin ??

dubsteinn

dubsteinn

Üye
Anladım. Hunerlerin 1.sayfasına saldırıya ek ekstradan muhafız ve takviyeden beceri puanları eklediklerim oyunda fark ediliyor fakat 2.3.4. Sayfalara eklediğim beceri puanlarındaki özellikler etki göstermiyor?
hangi sayfayi secersen o etki eder 1 sayfaya fighter diz mesela fighter oynarken onu seç 2.sayfaya mage diz mage oynarken onu sec
Aleranol ben Heroes de ismim zeuspex 3-4 tane dayanık 1 takviye (goblin casus) , 2 tane dövüşçü var
eklealeranol 9000 lut hiran almayı düşünüyorum hemde bende yeşil olan köstümüde var benim çarı kasabilirmisin ??
kardesim aleranol burayi birakali uzun sure oluyor yok o birakti subattan beri yok

barannn79

barannn79

Üye
dostum kusura bakma çok soru soruyorum farkındayım.
Hangi sayfayı seçmek nasıl oluyor anlamadım. Birde mage ne demek onuda bilmiyorum.
5 sayfadan 1 tanesi kullanılıyorsa bir tanesi fazla oluyor. Saldırı savunma takviye ve sihirbaz için 1 er sayfa oluşturulursa 5.sayfa neden var?
Ben sadece saldırı askeri kullanıyorum 4 sayfayıda runikle açtım boşuna açmışım demek

saki3d

saki3d

Üye
Merhaba arkadaşlar,
Teşkilat Maçları için üye alımlarımız vardır!

Platform: Android
Teşkilat Adı: HoCClub
Teşkilat Sahibi: Saki3d

GVG maçlarındaki sıralamalara girmek için 30+ Level Oyuncular Alınacaktır.

dubsteinn

dubsteinn

Üye
dostum kusura bakma çok soru soruyorum farkındayım.
Hangi sayfayı seçmek nasıl oluyor anlamadım. Birde mage ne demek onuda bilmiyorum.
5 sayfadan 1 tanesi kullanılıyorsa bir tanesi fazla oluyor. Saldırı savunma takviye ve sihirbaz için 1 er sayfa oluşturulursa 5.sayfa neden var?
Ben sadece saldırı askeri kullanıyorum 4 sayfayıda runikle açtım boşuna açmışım demek
mage büyücü demek sayfaların fazla olması bazı herolara özel ayarlar yapılıyor

bblamanabb

Üye
merhabalar bende 40 levelim nick waives ekleyin (ios) bu arada nuutt alıcam da değer mi karşıma 1 kere geldi o da feedlemişti bu yüzden pek bilgim yok

dubsteinn

dubsteinn

Üye
nuut zevkli hero ama son güncellemeden sonra lebmont ve elf gibi herolara karşı direnemiyor ama çok keyifli :) al pişman olmazsın ama kasarsan zor anlar yasatırsın rakibe haritaya sık sık bakmak gerek ultin iyi iş yapar

bblamanabb

Üye
savaer le nuutt arasında kaldım. Sizin de önerdiğiniz karakterler varsa söyleyin.

KutayErim

Üye
Kesinlikle nuutt.Sana Nuuttun + ve - lerini soyliyeyim ona gore sec.Nuutt bir kere menzilli bir hero vur kac taktiktleri ile savaeri rahat alabilirsin.Vur kac yapamadin ve savaer sana 2.skill atti ve duz vuruyor.Kesinlikle kacman lazim yada olursun.Ama nuuttu hizli oynarsan 1.skillede kacabilirsin.10 ws atsalar 8i nuutt alir.Nuuttu bir debronee ve lebmont zorlar ama buyuk ihtimal alir onlarida :D

bblamanabb

Üye
tavsiyen için sağol 18.000 amblem var 10 k daha kasıyım ben :ehe

dubsteinn

dubsteinn

Üye
savaer le nuutt arasında kaldım. Sizin de önerdiğiniz karakterler varsa söyleyin.
oyunu 1vs1 e göre değerlendirmek yanlis.bu takim oyunu 2sininde islevleri farkli savaer in cc si yüksek ve assasin tarzi hero takim oyununda iyi is yapar hele son updateden sonra bufflandi daha bi kral oldu nuut ta takima yararlidir ultisi ile ve etrafi görme skili de çok iyi iş yapar 2sinden de pisman olmazsin savaer alirsan nuut alsaydim deme nuut alirsan savaer alsaydim deme :) zevkine oynuyoraan nuut
Kesinlikle nuutt.Sana Nuuttun + ve - lerini soyliyeyim ona gore sec.Nuutt bir kere menzilli bir hero vur kac taktiktleri ile savaeri rahat alabilirsin.Vur kac yapamadin ve savaer sana 2.skill atti ve duz vuruyor.Kesinlikle kacman lazim yada olursun.Ama nuuttu hizli oynarsan 1.skillede kacabilirsin.10 ws atsalar 8i nuutt alir.Nuuttu bir debronee ve lebmont zorlar ama buyuk ihtimal alir onlarida :D
updateden sonra oyunun en guclu herosu elf hemde adaletsiz bi sekilde kritikle 4000 hasar vurdugum oldu elf ile forumdaki herkes bu konudan sikayetci ve deb son updateden sonra 28klik bir çöp oldu yani karsilastirma bile hic debi her fighter alir cok zayif sen de kendine baska bir hero bulsan iyi olur update size gelince :) androidde & iosta deb oynayan kalmadi elf oyunun %99 ini tek te alabilecek bir hero oldu ama takim oyununda da elf farki cok hissettiriyor alayina tek atiyor elf

KutayErim

Üye
Bu update işleri wpde çok yaramıyor.Androidde de elfi kagaxla durdurmayı denedin mi ? 4 k Kritikli biraz saçma geldi ama öyle olursa kagax rahat alır herhalde ?

dubsteinn

dubsteinn

Üye
Bu update işleri wpde çok yaramıyor.Androidde de elfi kagaxla durdurmayı denedin mi ? 4 k Kritikli biraz saçma geldi ama öyle olursa kagax rahat alır herhalde ?
update heryere ayni gelir wpnin bir ayricaligi yok.ultiyi acip ilk duz vurup ya tek atarim kagaxa yada 1duz 1stunu vurup keserim.herkes deli gibi elf oynamaya calisiyorkagaxa 4k vurursam beni nasil alabilir ki?tek yerherkes 4k vuramiyor yanlis anlamisin sanirim elf sadece vuruyor kagaxi da aliyor cok rahat stunu ile

bblamanabb

Üye
evet elf e ne olmuş öyle takımım 0-12 falan gidiyor ben 32-6 gidip kazandım ulti + düz vuruş hop tek :D

dubsteinn

dubsteinn

Üye
aynen elf asiri OP

KutayErim

Üye
Kagax ulti açarsan ölmezki ? Sabırsızlıkla wp için güncelleme bekliyoruz zaten sw çoktu adeta lagdan oynanılmıyor :D

dubsteinn

dubsteinn

Üye
kutay kanka ultiyle gelip görünmezken 1kere vursan kesicen nasil ulti basabilir ki :D 1.de ölmezse hemen 2.vurus geliyor zaten pasif te bufflandi ulti acinca hic itemsiz %60 saldiri hizi aliyor rakip kovalamak icin de iyi