Herkez bakin acilll

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahim.ykr

ibrahim.ykr

Üye
    Konu Sahibi
Herkez bakin acilll
arkadaşlar bugün telefonuma Firmware Yüklüyordum Samsung Gt s5620 monte Honeycomb Diye Yüklendi Falan Sonra Telefonumda Telefonla Bilgisayar Arasında Bir Ünlem İşareti Çıktı Yanlış Firmware Yükledm Diye Download Moduna Alıp Eski Firmware Yüklicektim Download Modunu Açtım Mavi Ekran Ama Yükleniyor Kısmı simsiyah oldu ve ilerlemiyor nolur yardım edin

Matthe

Matthe

Üye
Honeycomb tabletlere yükleniyordu :hmmm

ibrahim.ykr

ibrahim.ykr

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım Bilmiyorum İşde Napacam Download Ekranı Normal Ama Alt Tarafı Siyah Ve ? Yardım Et Nolurr

Matthe

Matthe

Üye
Ben pek anlamam androidden ama brick olmuştur sanırım. Daha iyi anlayan arkadaşlar gelip yardımcı olur sabret

ibrahim.ykr

ibrahim.ykr

Üye
    Konu Sahibi
brick ney arkadaşım Anlamı ney

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Arama motorlarında bir araştırın isterseniz. Yanlış firmware yüklemenmiş telefonu kurtarmak ile ilgili konular olabilir.

Yoksa servise yollayın onlar yazılımı yeniden yüklerler.

ibrahim.ykr

ibrahim.ykr

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Acil Lütfen Burdan Yardım Etseniz Ve Pek Birşey Bilmiyorum Zaten Param Gerçekten Servise Gönderemem Ailem Çok kızarr

fingerback5

fingerback5

Üye
Orjinal firmwareyi tekrar yüklemeyi dene.

Brick(tuğla) yani telefonun adeta tuğlaya dönüşür boş kasa , kullanılamaz hale gelir

ibrahim.ykr

ibrahim.ykr

Üye
    Konu Sahibi
Download modu takılı kalıyor ne yapabilirimm ??

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Hmm monte odinle baglaniyor mu?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Google amcayı aç

Samsung Gt s5620 monte unbrick yaz gerisi sana kalsın

ibrahim.ykr

ibrahim.ykr

Üye
    Konu Sahibi
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Şimdi arkadaşım azcık bekle. Sana bilgi bulup getirelim.

Video 1 : http://m.youtube.com/#/watch?v=b0igzvwr-mE&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3Db0igzvwr-mE

ibrahim.ykr

ibrahim.ykr

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi arkadaşım azcık bekle. Sana bilgi bulup getirelim.
çok teşekkür ederimm.

- - - Eklendi - - -

Birşey Anlamadım Videoda ?

- - - Eklendi - - -

Neyse Arkadaşlar Hepinize Teşekkür Ederim Bir Yerden Para Bulup Telefoncuya Götürecegim İlginize Teşekkür Ederim Ve Benim Gibi Bilmiyenler Sakın Böyle Firmware Falan İşleriyle Ugraşmasınlar Bir Uzman Haricinde..

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye

- - - Eklendi - - -

O zaman geçmiş olsun diyorum.

ibrahim.ykr

ibrahim.ykr

Üye
    Konu Sahibi
son gönderdigin şeyde ki sitede telefondaki hatanın aynısı bu kurtıyormu türkçeye çevirebilirmisin yada anlatabilirmisin

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
okey yardımcı olayım. Az müsaade isteteyim

ibrahim.ykr

ibrahim.ykr

Üye
    Konu Sahibi
tamam

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
REQUIREMENTS TO UNBRICK YOUR PHONE
First install java on your pc if you haven’t java go to Java site and install it.
download one-click Unbrick tool
window users will need .rar/.zip extractor software , you can download free all in one (7zip) extractor form here.

Gerekli programlar. Javayı kurun. Unbrick dosyasını indirin. Zipli dosyaları açmak için gerekli bir program kurun. 7zip programı örnek vermiş size.

Üst Alt