herkes sevdiği bir kitap tanıtsın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
prince of hell

prince of hell

Üye
    Konu Sahibi
herkes sevdiği bir kitap tanıtsın
arkadaşlar herkes düzenli kitap okumasada sonuçta kitap okumuştur,ve bunlardan birinden yada birçoğundan etkilenmiştir,konu başlığı sinema -kitap-müzik ama genelde sinema ve müzik üzerine yoğunlaşılmış,bu yüzden bu konuyuda ben ilgi görmesini umarak başlatmak istedim :)

mayday_

Üye
ben da vinci'nin şifresini seviyom hatta 17milyon verecek kadar ama okumak nasip olmadı 2004 yazından beri o yüzden tanıtamayacagım :) ;;)

mayday_

Üye
ama en son izledigim filmi tanıtabilirim isteyene ;;)

the_patriot

Üye
tavsiye edebileceğim çok kitap var ama şiddetle tavsiye edebileceğim tek kitap
goethe nin yazdığı
"Genç Werther Acıları",
mükemmel bir kitaptır tam bir gençlik romanı

prince of hell

prince of hell

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by the_patriot@Apr 25 2005, 02:16 PM
tavsiye edebileceğim çok kitap var ama şiddetle tavsiye edebileceğim tek kitap
goethe nin yazdığı
"Genç Werther Acıları",
mükemmel bir kitaptır tam bir gençlik romanı
[post=38951]Quoted post[/post]​
belki başta tam açıklayamadım ama biraz daha zorlayalım şu tanıtım kısmını :ah: yani konusu şu,beni en çok etkileyen bölümleri şu gibi :) isim vermekten fazlasını yapalımki belki etkilenip okumak isteyen olur :) cok sey istiyorum biliyorum :rolleyes:

mayday_

Üye
ya şimdi bi kitabı tanıtcak kadar yazı yazmak bana baya zor geliyo açıkcası bu aslında sen daha entellektüel forumlarda bu topice yer vermelisin

prince of hell

prince of hell

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by mayday_@Apr 25 2005, 02:29 PM
ya şimdi bi kitabı tanıtcak kadar yazı yazmak bana baya zor geliyo açıkcası bu aslında sen daha entellektüel forumlarda bu topice yer vermelisin
[post=38966]Quoted post[/post]​
benim tek üye olduğum forum burası arkadaslar,burayı seviyorum :artı: ayrıca entellektüel diyip sıyrılmamak gerekir,sonuçta topic burda duruyo,belki katılmak isteyen olur :)

mayday_

Üye
haklısın ya işte boş boş konuşuyo mayday midir nedir bırak sen onu Ben yakında tolsytoyun kitabını full yayınlıcam sitede isteyen kitabı direk okusun öyle özetle ugraşmasın :)

the_patriot

Üye
Originally posted by mayday_@Apr 25 2005, 02:49 PM
haklısın ya işte boş boş konuşuyo mayday midir nedir bırak sen onu Ben yakında tolsytoyun kitabını full yayınlıcam sitede isteyen kitabı direk okusun öyle özetle ugraşmasın :)
[post=38995]Quoted post[/post]​

aslında iyi fikir ama telif filan isterlerse :) :)

prince of hell

prince of hell

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by the_patriot+Apr 25 2005, 02:51 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(the_patriot &#064; Apr 25 2005, 02:51 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-mayday_@Apr 25 2005, 02:49 PM
[post=38995]Quoted post[/post]​

aslında iyi fikir ama telif filan isterlerse :) :)
[post=39000]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
acaba kampanyamı yapsam bir kitap tanıtımı yapana bir kitap hediye falan diye :) başka türlü ilgi görmicek :) :)

the_patriot

Üye
ben gazeteye razıyım :) :) :)

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
ben en az da vinci sifresi kadar dan brown&#39;un Melekler ve Şeytanlar kıtabını beğendim muhteşem sürükleyici ;;)
( Dan Brown Akrabam değildir önemle duyurulur..)

Quattro

Quattro

Üye
Sinan Akyüz - Bana Sırtını Dönme

Beyler özellikle alın okuyun.Bayanların ne kadar sinisi varlıklar olduğunu görün.Ayrıca yazarın bi önceki kitabı Etekli İktidarı da bulabilirseniz okuyun.
Bende arkadaş tavsiyesi üzerine okumuştum.Farklı konu arayanlara.......
Kitapta kadınların söyledikleri yalanlar,eşlerini neden, nasıl aldattıkları falan yazıyor ve kitapta direkt açık olarak mesela aldatanın ismini ve konuyu onun ağzından yazmış adam atmasyon değil yani....)

(Ben kadın düşmanı falan değilim ama kadınların yapıklarını okuyunca acaba dedim yani :D )

prince of hell

prince of hell

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Quattro@Apr 25 2005, 09:04 PM

Beyler özellikle alın okuyun.Bayanların ne kadar sinisi varlıklar olduğunu görün.Ayrıca yazarın bi önceki kitabı Etekli İktidarı da bulabilirseniz okuyun.
Kitapta kadınların söyledikleri yalanlar,eşlerini neden, nasıl aldattıkları falan yazıyor ve kitapta direkt açık olarak mesela aldatanın ismini  ve konuyu onun ağzından yazmış adam atmasyon değil yani....)

(Ben kadın düşmanı falan değilim ama  kadınların yapıklarını okuyunca acaba dedim yani :D )
[post=39315]Quoted post[/post]​
ben hayır öyle diil demek isterdim,ama malesef çoğunluk öyle,erkeklerin çoğuda pazarlıklı fakat kadınlar bunu daha dolambaçlı yapabiliyor ve daha zor anlasılabilir,cünkü bana göre erkekler daha net ve düz mantıklı,ama haticeler farklı olsada tüm dünyanın gidisatı bakımından kadın erkek farketmez netice aynı,demek istediğim arkadasa tesekkür ederim kitabı tanıttığı için,bide genel anlamda bayanların ne kadar sinsi oldugunu görün tarzında cümleler etmeyelim derim :) cünkü kötü örneklerin cok olması tümden genel anlamda konusmamızı haklı cıkarmaz :) ben okumadım ama fırsat bulursam okurum belki :)

mayday_

Üye
yaw konu nerelere sapmış :)

prince of hell

prince of hell

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by mayday_@Apr 26 2005, 04:08 PM
yaw konu nerelere sapmış :)
[post=39640]Quoted post[/post]​
yaa dimi :) bak 24 saat girmedin nooldu :) maydaycim kaçamazsın ,inatla derste msn açmak yerine bi kitap tanıtımı yapıcağın günleri bekliyorum ;)

crawling

crawling

Üye
vay banu ablacım topic açmış hemen bi cevap yazıyım..
kitabın adı yatmadan önce 100 fırça darbesi...
yazar melissa p.
kitap gayet kötü sadece cinsel içerik var yani kitap die okunmaz bu afedersiniz ama ***** gibi filmi çıksa belki izlenir..sakın alıpta kitap die okumayın ciddi kitap okuyucaları hayal kırıklığına uğrar..

Quattro

Quattro

Üye
Originally posted by Princess Of Hell+Apr 26 2005, 09:14 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(Princess Of Hell &#064; Apr 26 2005, 09:14 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-Quattro@Apr 25 2005, 09:04 PM

Kitapta kadınların söyledikleri yalanlar,eşlerini neden, nasıl aldattıkları falan yazıyor ve kitapta direkt açık olarak mesela aldatanın ismini  ve konuyu onun ağzından yazmış adam atmasyon değil yani....)

(Ben kadın düşmanı falan değilim ama  kadınların yapıklarını okuyunca acaba dedim yani :D )
[post=39315]Quoted post[/post]​
ben hayır öyle diil demek isterdim,ama malesef çoğunluk öyle,erkeklerin çoğuda pazarlıklı fakat kadınlar bunu daha dolambaçlı yapabiliyor ve daha zor anlasılabilir,cünkü bana göre erkekler daha net ve düz mantıklı,ama haticeler farklı olsada tüm dünyanın gidisatı bakımından kadın erkek farketmez netice aynı,demek istediğim arkadasa tesekkür ederim kitabı tanıttığı için,bide genel anlamda bayanların ne kadar sinsi oldugunu görün tarzında cümleler etmeyelim derim :) cünkü kötü örneklerin cok olması tümden genel anlamda konusmamızı haklı cıkarmaz :) ben okumadım ama fırsat bulursam okurum belki :)
[post=39443]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Bazı bayanların demeyi unutmuşum..... :ah:

Kızma ablası... :artı:

deskator

Üye
nikos kazancakis - günaha son çağrı -
arkadaş al abi oku beni kastı demişti ... bir gece okurken yazarın anlattıgı yerleri hayalimde istemediğim halde canlandırdığımı fark ettim çöl , su , yorgunluk , arzu, ızdırap, yalnızlık, tanrı , kalabalık . . . . her satırda canımın sıkıldığını hissettim istemediğim birşey olmuşda ben bunun bir parçasıymışım gibi ... 25 yaşında kafayı yiyorum zannettim ... şey bu arada kitap H.Z. İsa&#39;nın hayatında yaşadıkları ve etrafındakilerle olan daha doğrusu olamayan diyologları üzerine zati kitabın yazarı bir müddet sonra kilise tarafında aforoz edilmiş sebepde sen nasıl olurda İsa peyganberi normal bir insan olarak kitabında anlatırsın onun duyguları var diye yazarsın vsvsvs. imiş (kitapda magdelena ya olan sevgisi içindeki gizli aşkı felan falan da anlatıyor :) ) yav şimdi düşündümde 30 yaşına geldim hala aklıma böyle etkileyici bir şekilde geldiğine göre iyi iş var bu kitapda :)

serkandemirel76

Üye
soner yalçın "EFENDİ".. türkiye de mafya ver derin devlet olusumunu anlatam bir kitap..tavsiye ederim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt