herkes sevdiği bir kitap tanıtsın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sonofrage

Üye
Okul fiminin esin kaynagi olan hayalet kitaptir favorim bence iyi bir alkisi hakediyor....

prince of hell

prince of hell

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by sonofrage@Apr 27 2005, 03:12 PM
Okul fiminin esin kaynagi olan hayalet kitaptir favorim bence iyi bir alkisi hakediyor....
[post=40315]Quoted post[/post]​
konuyu ben açtım,bir kitapta ben söyliyim,herman hesse den "demian" bence mutlaka okunması gereken bir kitap,genç arkadaşlara mutlaka okumalarını öneririm :artı: konusu ne diye ayrıntılı yazamam ,çünkü girersem çıkamam,bana güvenip okuyun ;)

andersoN

andersoN

Üye
" Adolf Hitler - Kavgam " bugün aldım kitabı. Konusunu anlatmama gerek yok sanırsam :)

UndeRqRo.uNd

Üye
Dijital Kale
Burada password çözücülerinin ve ABD nin neler çevirdiqi yer alıyor..
heyeceanla ve merek içinde okuyacaqınız bir kitap...

..::Riddick::..

Üye
Originally posted by UndeRqRo.uNd@Apr 27 2005, 05:23 PM
Dijital Kale
[post=40501]Quoted post[/post]​
dijital kalede güzel ama daha bitiremedim :huhu:

aeneis

Üye
arkadaslar vampirler kurtadamlar vb. yaratıklardan hoslanıyorsanız
hatta cnbc-e de angel buffy gıbı dızılerı ızlıyosanız sıze bunların hapsını solda sıfır bırakacak bı serıyı tavsıye ederım
anıta blake- bır vampir avcısı romanı
11 kıtaptan olusuyo asla sıkmıyo sokak agzıyla yazılmıs bıldık kufurler sansursuz yayınlanıyo ayrıca cok gercekcı bazen mıdenız bulanıyo bazen gulduruyo
su anda 6 tanesı turkceye cevrılmıs durumda
laurel k hamılton bu serının yazarı ısteyenlere 11 kıtabın da ısmını verebılırım

curunan

curunan

Üye
okuduğum ve çok sevdiğim kitap(lar) Macera Tüneli Serisidir...

kitaba 1. sayfadan başlıyorsunuz 6. sayfaya geldiğinizde sayfa sonunda kitapdaki hikayenin konusuna göre size soru soruyor. örnek vereyim;

1.sayfadan 6. sayfaya kadar hırsızlık yaptığınızı zannedip sizi polisler kovalamaya başladı. 6. sayfanın sonunda 2 seçenek veriyor kitap.
1-) çıkmaz sokağa girdiniz polislere teslim olmak isterseniz sayfa 23'e git
2-) çıkmaz sokağa girdiniz polislere yakalanmamak için sarı binaya girmek isterseniz sayfa 33'e git.

böyle her bölüm kendi arasında ilerleyen bölümlerde tekrar tekrar ayrılmaktadır.

kitabın 20 tane sonu bulunuyor 17 olumsuz 3 tane olumlu bitiyor.

çoçuk hikayeleri ama kitabı tamamiyle siz yönlendiriyorsunuz.

Üye
Originally posted by curunan@Apr 28 2005, 09:52 AM
okuduğum ve çok sevdiğim kitap(lar) Macera Tüneli Serisidir...

kitaba 1. sayfadan başlıyorsunuz 6. sayfaya geldiğinizde sayfa sonunda kitapdaki hikayenin konusuna göre size soru soruyor. örnek vereyim;

1.sayfadan 6. sayfaya kadar hırsızlık yaptığınızı zannedip sizi polisler kovalamaya başladı. 6. sayfanın sonunda 2 seçenek veriyor kitap.
1-) çıkmaz sokağa girdiniz polislere teslim olmak isterseniz sayfa 23'e git
2-) çıkmaz sokağa girdiniz polislere yakalanmamak için sarı binaya girmek isterseniz sayfa 33'e git.

böyle her bölüm kendi arasında ilerleyen bölümlerde tekrar tekrar ayrılmaktadır.

kitabın 20 tane sonu bulunuyor 17 olumsuz 3 tane olumlu bitiyor.

çoçuk hikayeleri ama kitabı tamamiyle siz yönlendiriyorsunuz.
[post=40960]Quoted post[/post]​

Güzel bi tarzmış ;;)

fts

Üye
ben yukarılarda neler yazıldı okumaıdm ama dogrudan en son okuduugm kıtaptan bahsetmek ısterım.can dundardan nereye?
ve gercekten guzel bır kıtaptı.makaleler seklınde olusması sanırm bneı etkıledı.ve askın,hayatın bu yuzyılda nereye gıttıgnı rahatlıkla ogrenebılırsınız??tavsıye ederım :artı:

enistasci

Üye
ince mehmet anadolu insanının cumhuruyet kurulduktan sonraki halini anlatıyor. kitap çok akıcı ve sanırım dünyada en çok dile çevrilen roman (49) peki aranızda kuyucaklı yusufu arayan var mı
:oke:

DefectoR

Simyacı çok güzel, seneler önce okumuştum, bir de yine seneler önce okuduğum bir kitap Zûlkarneyn ( piri reis ) adlı kitap hoşuma gitmişti.

cukulata17

Üye
Irvin Yalom - Nietzsche Ağladığında

cukulata17

Üye
Fareler Ve İnsanlar

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
HUZUR SOKAĞI adlı romanı okumanızı tavsiye ederim...harika bir roman...haa birde YAŞARKEN ÖLMEK adlı roman.ikisinide bulun ve okuyun...

İbo Bey

Üye
Originally posted by UndeRqRo.uNd@Apr 27 2005, 05:23 PM
Dijital Kale
[post=40501]Quoted post[/post]​

Bide yazarını yazarsan (kafiyeli oldu ama :D ) sevinirim arkadaşım!

İbo Bey

Üye
Hadi bi kitap da ben öneriyim: Halit Ertuğrul - Aşk Böyle Yaşanır.

Okuyunca şimdiki aşkların ne kadar sahte olduğunu göreceksiniz...

nuisance

Üye
R.A. Salvatore Unutulmuş Diyarlar Kara elf üçlemesi elflerl ilgili ama belgesel gibi değil bi elfin basından gecenlerı anlatıo iki sini okudum harıka ucuncuyu de enkısa zamanda okucam

gunaydins

gunaydins

Üye
bence okuduğum ve beğendiğim en iyi kitap "METAL FITINA".... :box:

canturk

canturk

Üye
BEN CİN ALİ SERİSİNİ OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM MANYAK SÜRÜKLEYİCİ BİR KİTAP :P :P

İbo Bey

Üye
Ülkem insanının espri anlayışı işte! En ciddi konuda bile yapacak bi esprimiz vardır mutlaka (başkaları gülmese bile) :eksi:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt