[HER MARKA] Bulamadığınız Tablet ROM'ları

Sponsorlu Bağlantılar

nuko1950

nuko1950

Üye
Merhaba arkadaşlar.
Çoğu arkadaşımız, tablet ROM sürümlerini bulmakta zorluk çekiyor.
Bulamadığınız tabletlerin ROM'larını sizler için temin etmeye çalışacağım. Sizden ricam, ayrı bir konu açarak bölümü şişirmeyelim. Bu konu altından, aşağıda verdiğim taslakta bana cevap atarsanız ben sizler için temin etmeye çalışacağım.

Tabletinizin markasını/modelini, kullandığınız son android sürümünü ve cihazınızın desteğini (3G/Wifi) yazarsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım..
selam benim tabletim Artes QD1002 4.2.2 JB Rockchip işlemcili Custom ROM yükleyip kitkat yapmak istiyorum.Uygun Cyannemod rom yada CM varmı?.teşekkür ederim

Mklylcn

Üye
A7 a3300 lollipop ROM sürümü varmı

bndr

bndr

Üye
Hocam Hotpad Q72 Wifi yardımcı olabilirmisiniz...

Larion

Üye
merhaba
lenovo smart tab III rom lazım

teşekkürler

sterious

Üye
Reeder A7is blue intel 3230RK işlemcili 7inc android 5.1 sürümlü gps , wifi , ips , 1 GB ram ,
telefon özelliği olan rom var mı ? Yada bulabilir misiniz ?

savli7

Üye
Hocam replika note3 var android 4.4.2 yada 5 ariyorum acaba var mı model No sm-1327

24titan

24titan

Üye
Merhabalar,
Quake MID9025 tabletim için rom lazım.
Anakart Modeli ise: G913 MAINBORD - V4.0.0
TOPWISE - 014 2014.04.30
Teşekkürler...

omerkeskin333

Üye

merhaba bu cıhaza yazılım arıyorum
HTC-C037H-V3
2013-1-11

wegas23

wegas23

Üye
cedrix cdx-771 suan ki sürüm 4.4 cihaz destegi wifi acaba bu cıhazın 5.0 surum romunu bulmak mumkun mu ?

xswordx

Üye
Asus Memo Pad HD 8 (ME180A) Android 4.2.2 wifi
NOT: Tablete virüs bulaştı hard reset atmama rağmen açılınca yeniden saçma sapan şeyleri kuruyor yani temizlenmiyor. Bende romu tekrar yüklemek istedim ama asus sitesinde Türkiye için olan rom yok internette de eski sürümünü buldum onu da yüklemiyor hata veriyor. Bana anladığım kadarıyla UL-K00L-WW-3.1.0.42-user.zip dosyası lazım ama bulamıyorum.

burdurlu1515

Üye
grundig gtb 1011 rom varmı ustam? kendi sitesinden indirmiş olduğum rom sıkıntılı...

ramses28

Üye
Merhaba arkadaşlar benim fatih projesinde verilen e tab 5 var ben buna Android OS, v2.3 (Gingerbread) yüklemek istiyorum yardımcı olurmusunuz elimde rom yok ve nasıl yüklerim onuda bilmiyorum.

ay_erdi

Üye
Merhaba,
Midbook MB-892 orjinal rom elinizde mevcut mu ?

süperdodocuk

Üye
kawai forever a33 lollipop rom

CsWqIve34

Üye
Hocam elimde denver marka bi tablet var ama diğer sürümlerdeki gibi romlarınyok internette

Üst Alt