[HER MARKA] Bulamadığınız Tablet ROM'ları

Sponsorlu Bağlantılar

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Kolay Gelsin kardeşim.
Vippad Elegance Model: VP-E700 / wifi. Şu an root rom vs. yok. Orjinal rom ama çok kasıyor. Bildirimleri açarken kilidi açarken bile kasıyor. Kasmayan bir rom varsa yazarsan sevinirim. Stock rom olmasına gerek yok. KitKat varsa çok iyi olur. Stabil olması en başta gelir. Bir tablet varmış sanırım aynı diyorlar Chuwi V88 belki yardımcı olur. Şimdiden Teşekkürler.

Son düzenleme:

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
Kardeşim kolay gelsin,senden ricam konuyu açıklayacam bu konuda yardım etmen.

NEXT Tabloid_HR11-01A tablet için room atacam ama bulamıyorum. Nokia telefonu görsün Wifi den diye tabket. Joikusupot kurdum preminyum olmadı, ama 5800xpmüzikten wifiden giriş yaptım N8 ile 250 mg lık program indirdim iniyor ama tablet görmüyor. Habirde aypon 4s de girdi wifiden yoube ve googula baglandı. Şifreli şifresiz denedim tablette birşey yok. Bana bu konuda lütfen yardım.
Tabletim özellikleri =
NEXT Tabloid_HR11-01A ÖZELLİKLERİ =
CPU = RK3066
MİMARİ = DUAL-CORE ARM CORTEX A9
FREKANS = 1.6GHZ
GPU = MALİ 400
RAM = 1GB DDR3
BELLEK = 16 GB
EKRAN = 101" IPS, A KALİTE
ÇÖZÜNÜRLÜK = 1280 X 800 ÇÖZÜNÜRLÜK
ÇOKLU DOKUNMATİK = 5 NOKTA
KAMERA = ÖN 2.0MP,
ARKA 2.0 MP
WİFİ = VAR, 802.11 B/G/N
BLUETOOTH = VAR, 3.0
G-SENSÖR = VAR
TF KART GİRİŞİ = VAR
KULAKLIK GİRİŞİ = VAR
MİNİ USB = VAR
MİNİ HDMI = VAR
MİKRAFON = VAR, DAHİLİ
OS = ANDROİD 4.1
BATARYA = 6000 MAH

Bana bu konuda yardım istiyorum.

talha2148

Üye
grundig gtb 701 için varmı

ihsany

Üye
general mobile e tab 4 fatih projesindeki tabletin orjinal romu mevcutmudur

shocket1905

Üye
s.a kolay gelsin Piranha/Quattro 9.7, Android 4.1ve cihazınızın desteğini (Wifi) Rom güncellemesi yaptım 4.2.2 ama perpofrmans alamıom android son sürüm güncellemesi kitkat oluormu yada en son ne olursa söyleyip link vrebilimisin ve olabileek modifikasyonlu son sürüm androidlerde tercih edebilirim onlarında linkini atarsan sevinirim teşekkü edeerim hocam..

cabirbinhayya

Üye
Kardeş bende polypad c508 var 7 inç bi rom bulabilirirmisin ya allahtizaasi icin
Simdiden tesekkurler

1997ahmet31

1997ahmet31

Üye
Kardeş bende polypad c508 var 7 inç bi rom bulabilirirmisin ya allahtizaasi icin
Simdiden tesekkurler
Kardes var ama internete c504 yaz ayni model zaten bi hafizalari farkli boyle bulursun bende vardi bulup kurmustum

kursat721

Üye
meb in dagittigi general mobile e tab 4 tablete custom rom var mi yuklerken sikinti olur mu eger yardimci olabilcek birisi war mi

harme2080

harme2080

Üye
syrox tablet syx-t703 rom nasıl yüklenir yardımcı olurmusunuz.

• Beğen
Tepkiler: mta122003
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
E tab 4 orjinal rom?

mallda

Üye
Vestel V TAB 7" ECO modeli için oynanmamış orjinal rom bulabilirseniz çok sevinirim.
Daha önce telefonuma root ve rom işlemi yaptım fakat bu tablet ve farklı marka, küçük/kısa bir anlatım yaparsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim

Bulabildin mi farklı bi rom?

sinan.akkoc1

Üye
General Mobile E-TAB 10, Android 4.1.1 sürümünde. Güncellemeye çalıştığımda hata veriyor. (Sunucuya bağlanamıyor lütfen internet bağlantınızı kontrol ediniz şeklinde.) en son rom ve cmw dosyalarını bulabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

ondokuzsekiz

ondokuzsekiz

Üye
Kardeşim PolyPad C5900 cihazı var bende zahmet olmazsa bulabilir misin?

unreal4life

Üye
casper cta-e07-13a tablet room ve yükleme anlatırsan çok sevinirim

kaanustunbas123

kaanustunbas123

Üye
Casper Via Tablet CTA-E07-14A

ANDROİD SURUM : 4.2.2

CİHAZ DESTEK : Wİ-Fİ

Yardimci Olursaniz Sevinirim ..

Niqqi

Üye
General Mobile e tab 4 android sürümü 4.2.2 lütfen yardım hiç bir şey indiremiyorum indirdiğim anda MDM denen program uygulamaları kapatıyor ACİLLL YARDIMMM LÜTFENNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ExxEs-26

ExxEs-26

Üye
everest everpad sc-710 custom rom lazım

dewilhawk

Üye
Hometech ideal tab 7

Üst Alt