[HER MARKA] Bulamadığınız Tablet ROM'ları

Sponsorlu Bağlantılar

oldcoyoteinc

Üye
probook prbt125 rom lazım acilen dostlar elinde olan varsa paylaşabilirse sevinirim

DARAK

Üye
kardes motorola mz601 3g wifi 3.0da güncelleme yada rom atabilirmiyiz

DARAK

Üye
kardes motorola mz601 3g vifi tabletim var android sürümü 3.0 uygun bi rom buluna bilirmi yardimci olursan cok sevinirim

maniaq42

Üye
iyi günler,
haier pad 822 diye yurtdışından gelen tablet var. aradım taradım rom bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim.

TRAirForces

TRAirForces

Üye
Hometech ce 0700 3g sim kartlı tablet için telefona çevirme rom u arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Hometech ce 0700 3g sim kartlı tablet için telefona çevirme rom u arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
Abi link i inceleyebilirsiniz. İnternette pek sonuç yok. Bunu buldum sadece o da olabilirse

shnykcc

Üye
Merhaba Hometech ht-8c fabrika cıkış romu var mı

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
@shnykcc Buldum..
Sendeki Android sürümü kaç ?
Linkte 2 tane android orjinal rom var,
- Android 7.0 ve 5.1 sürümü var..

Link,

vedat1966

vedat1966

Üye
Samsung GT-N8005 (cwm'den yüklenmesi şartı ile N8000 için olan romlarda olabilir) tablet için kullanabileceğim romlar hakkında bilgi verebilir misiniz?
Teşekkürler.

GT-N8000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pieer56

Üye
Merhaba polypad 7708 ipc b 7 tablet romunu bulamiyorum tablet elimde oylece kaldi googlede aratiyorum yok.yardimci olursaniz tesekkurler simdiden

PALA.

PALA.

Üye
Merhaba polypad 7708 ipc b 7 tablet romunu bulamiyorum tablet elimde oylece kaldi googlede aratiyorum yok.yardimci olursaniz tesekkurler simdiden
Sizin için destek birimi ile iletişime geçtim.
[email protected]
Bu mail adresine model ve seri no belirterek mail atın, yazılımı gönderecekler.

• Beğen
Tepkiler: vedat1966
oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Merhaba, elimde jedi eco 7 diye bir tablet var (sadece dışında jedi yazıyor) Aslında insignia ns-p16at08 modeli firma yazılım yok diyor ve hiçbir yerde bulamadım. Bulabilirsen çok makbule geçer. tablet wi-fi

aidata45

Üye
Genesis gt 8320 yardim et

a5206

Üye
Selamun aleyküm arkadaşlar. Elimde posavis Qmax tablet var. Bir türlü rom bulamadım. Var mı bilgisi olan?
Selamun aleyküm arkadaşlar. Elimde posavis Qmax tablet var. Bir türlü rom bulamadım. Var mı bilgisi olan?
Yok mu bilen?????

g_715330

navitech neotabs125 için rom lazım kardeişm .açılış ekranında kalıyor.resetledim yine aynı

ilkay19

Üye
Merhaba arkadaşlar.
Çoğu arkadaşımız, tablet ROM sürümlerini bulmakta zorluk çekiyor.
Bulamadığınız tabletlerin ROM'larını sizler için temin etmeye çalışacağım. Sizden ricam, ayrı bir konu açarak bölümü şişirmeyelim. Bu konu altından, aşağıda verdiğim taslakta bana cevap atarsanız ben sizler için temin etmeye çalışacağım.

Tabletinizin markasını/modelini, kullandığınız son android sürümünü ve cihazınızın desteğini (3G/Wifi) yazarsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım..
benim tabletim Nav
Merhaba arkadaşlar.
Bulamadığınız tabletlerin ROM'larını sizler için temin etmeye çalışacağım. Sizden ricam, ayrı bir konu açarak bölümü şişirmeyelim. Bu konu altından, aşağıda verdiğim taslakta bana cevap atarsanız ben sizler için temin etmeye çalışacağım.

Tabletinizin markasını/modelini, kullandığınız son android sürümünü ve cihazınızın desteğini (3G/Wifi) yazarsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım..
Merhaba arkadaşlar.

benim tabletim Navitech neotab s120 Android destegi 4.1.1 cihazın destegi (3g/ wifi) yardımcı olabilir misiniz hiç biryerde bulamadim rom'unu

Thor16

Üye
Merhabalar benim fluo jazz marka 7" bir tabletim var buna rom atmam gerekli ama romu bir türlü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

ecnrm

ecnrm

Üye
Türkcell Maxi IQ 3G WİFİ Tablet ROM

bigbird

Üye
merhaba arkadasım
senden ricam polypad C5900 046201207C5900PD00564 romunu bulabilirmisin

Üst Alt