Tavsiye Her Lumia macerasının bir sonu vardır...

Sponsorlu Bağlantılar

Ricochet

Ricochet

Üye
arkadaş sanki yazıyı ben yazmışım yani bu kadar olur.2.000 TL bayılıp lumia 1020 aldım en kral kameraya sahip diye,fakat kamera sorunlu..olaya bakınız,windows phone 8 in her türlü sorununu görmezden gelip kamera ağırlıklı telefon alıyorsun ama kamerada iç mekan çekimlerindeki sarımsılık çözülemiyor.hadi dedim dışarda resim çekeriz (aptalca kabullenmeler).Fakat gel zaman git zaman kişiselleştirilemeyen bayağı dümdüz bir yazılım inanılmaz sıkıcı,konuyu açan arkadaşın söyledikleride aynen bendede sorun.sanki 90 lı yıllardan kalma bişey.Sattım lg g2 aldım gerçekten görsellik konusunda gözlerim bayram ediyor,ışıl ışıl pırıl pırıl.Nokia sempatim vardı ama nokia artrık bendeki kredisini tüketti.Bi dahada androidden dönenin kaşığı kırılsın.:angry:

• Beğen
Tepkiler: n000k ve Emrgncy

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
@Ricochet şarj konusunda cihazdan memnun musun?

Ricochet

Ricochet

Üye
@Ricochet şarj konusunda cihazdan memnun musun?

Şarjı harika.lumia dan önce note 2 vardı ondan memnundum,fakat bunun şarjı dahada iyi.Bazen akşama kadar uğraşıyorum tabiiki sürekli ekran açık,halen bitmiyor.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Şarjı harika.lumia dan önce note 2 vardı ondan memnundum,fakat bunun şarjı dahada iyi.Bazen akşama kadar uğraşıyorum tabiiki sürekli ekran açık,halen bitmiyor.
:tşk: güle güle kullan :nazar:

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Ben dahil kimse lumia yı savunmuyor anlaşılan güven kalmadı

partyhard

Üye
Telefon alıyosanız ilk tercihiniz iphone veya nexus olsun yazılımsal olarak(dış görünüş tasarım falan kişisel zevkler). ben nexusu denedim sıra iphone'da

Emrgncy

Emrgncy

Üye
La bir lumia alayım diyordum, hevesimi kursağımda bıraktınız :ehe

Bu destanın üstüne gidipte Lumia alınmaz, en azından şimdilik...

• Beğen
Tepkiler: sahte_suhte ve OttomaN TigeR
oznkrts

oznkrts

Üye
Ne çektiniz be :P

alical33

alical33

Üye
dostlar bende wp yi ileriki bi tarihe kadar bıraktım artık güncellemelerle tam istediğim gibi bi sistem olursa geri dönerim 920 den note 3 e terfi ettim android sevmem pek ama bir nevi mecbur kaldım ama androide geçtim diye wp forumundan asla ayrılmam bu forumdaki samimiyet diğerlerinde yok :)

• Beğen
Tepkiler: n000k
Invoke

Invoke

Üye
dostlar bende wp yi ileriki bi tarihe kadar bıraktım artık güncellemelerle tam istediğim gibi bi sistem olursa geri dönerim 920 den note 3 e terfi ettim android sevmem pek ama bir nevi mecbur kaldım ama androide geçtim diye wp forumundan asla ayrılmam bu forumdaki samimiyet diğerlerinde yok :)

Bu doğru cidden, bu bölüm daha bir sıcak. :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: alical33
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Arkadaşımın dediğine tamamen katılıyorum. Market gelişiyor eyvallah ama sistem? Yerinde sayıyor. Herkes bir güncelleme hevesinde.Normal olarak olması gereken özellikler bizde yok ve millet bekliyor ms bu işin piri diye aldık.Ama 1.5 yıl oldu hala istenilen özellikler yok. Neden bu sistem biraz daha geç çıkıp da eksiksiz olmadı, güncellemek bu kadar mı zor? Millet sisteminin üstüne güncelleme koyuyor biz hala temel özelliklerin tamamlanmasını bekliyoruz. Oyunlara gelirsek çok hafif takılmalar görüyorum ki o takılmalar üst düzey android telefonlarda da var,hani bizim farkımız ufacık bir takılma olmayacaktı? Bu da mı optimizasyon sorunu? Menu geçişlerinde bir süreden sonra yavaşlamalar,ayarlarda herhangi bir yere girerken yükleniyor yazısı vs. Vs. Ki bunları çözmek için format atıyoruz bir süre sonra tekrar aynı şeyler... Bunlar üst düzey android telefonlarda yok. Bu telefonları Nokia nın son şansı arkasında Ms var o yüzden çok önem verecek diye aldık.Ama fos. O zaman yemişim wpsini o zaman alırım Android adam gibi telefon zevki çıkartırım. Önceki telefonum c5-03 idi lanet etmiştim Nokia almaya yine aldık işte yine tuzağa duştuk. Aman siz siz olun şu an wp almayın Wp için son şansım wp 8.1 ve Black bunlarda geldi geldi. Yoksa şöyle donanımı bol 8 çekirdekli 4-3gb ramli bir android tel alırım.keyfime bakarım.

Son düzenleme:
  • Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Naptın be, 8 çekirdekli 4gb ramli :blink: ... Gerçi oraya doğru gidiyor da onlar da abartı şeyler. =Pwpde de ne mutsuzluk varmış ama =P

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
wpde de ne mutsuzluk varmış ama =P

Microsoft'un ilerleme sürecini çok ağırdan almasından kaynaklanıyor.
Pek çok arkadaşın da belirttiği gibi, WP8.1 güncellemesi Microsoft'un mevcut kullanıcıları korumak veya platforma kullanıcı çekmek adına son şansı olacak belki.
Bekleyip görelim bakalım neler olacak.

• Beğen
Tepkiler: n000k, Emrgncy, PureFood ve 1 kişi daha
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Naptın be, 8 çekirdekli 4gb ramli :blink: ... Gerçi oraya doğru gidiyor da onlar da abartı şeyler. =Pwpde de ne mutsuzluk varmış ama =P
Gidiyoruz değil var zaten :D samsung sağolsun hiç durmuyor adamlar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Şahsen ben seviyorum ancak şuan değil mesela ben detaylı kullanırım cihazları. C601im vardı herşeyini yapardım sitede cfwlerim bile mevcut ancak artık miladını doldurdu s4 mini aldım ilk defa nokia dışı cihaz aldım 2 kere garantilik oldu biraz soğudum ama elektronik işte şans isi neyseki şuan seviyorum cihazımı androide giriyorum yavaştan çünkü açık kaynak özgür falan hoş ios düşünmedim bana göre değil çünkü benim böyle ev ekranlarım olacak döşeyecem widgetleri falan böyle seviyorum symbianı da böyle kullanırdım. Şimdi wp böyle devam ederse bu cihazdan sonra wpye geçerim 2 sene sonra falan şöyle lumia 1920 falan olur heralde :)

• Beğen
Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
Biz wp8 emektarlarıyız. Bir sistem ilk çıktığında tabiki eksiklikleri olacaktır ve biz bunu bilerek ve severekten aldık. Ama güncellemelerin biraz geç geldiği aşikar tabiki. Popüler oyunların mağazaya bu donemde gelmesi çok normal bunun neyini yadırgıyorsunuz ki. Daha yeni çıkmış ve kullanıcı sayısı az olan bir sisteme popüler oyun getirmek zaman ister tabiki. Şimdi mağaza gelişiyor artık sistem de kendisini duyurdu işte bundan sonra yeni gelen oyun ve uygulamalar için artık ios ve androidle aynı zamanda alacağız. Biz zaten bunları bilerek aldık wp. Yani diyorum ki biz sistemin tadını 8.1 ile çıkartacağız. Yani şöyle diyeyim bir nevi wpnin gelişmesi ve duyulması için kullanılan kobaylarız biz. Bu surecinde sonuna gelmek üzereyiz. Bu kadar sabrettik ve biraz daha sabretmeliyiz bence.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Bu konu böyle devam ederse Bill Gates konuyu kilitleyecek.

• Beğen
Tepkiler: The Shadow, capkino06 ve ka_za

Üst Alt