Tavsiye Her Lumia macerasının bir sonu vardır...

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Çinli bir marka :) samsungun s4 ü var sekizlik

Tamam da s4 8 sayılmaz 4+4. Diğerlerinden benim de haberim var, sen "samsung sağolsun hiç boş durmuyor, hala gelecek zaman kipiyle konuşuyorsun" diyince ben de samsung yaptı sandım. :DAyrıca s4 sorunsuz değil batarya şişiyor. =P

dakamon

dakamon

Üye
Aynen samsung biraz yalancı 8 lik :) ayrı ayrı çalışan 4:) yani asıl 8 çekirdekliler 2014 te geleceği söyleniyor. Bende duydum huwei galiba asıl 8 çekirdeği çıkaran yada başka bir firma :)

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Asıl 8 çekirdekten bahsediyorum bende note 4 te gelmesi muhtemel s5 te pek zannetmiyorum ama belki gelebilir belli olmaz.2014 te ama kesin çıkar bir tane.

cyborg78

cyborg78

Üye
telden yazıyom alıntı yapamıyom şuan, akhtoher arkadaşımın dediği bil gates konuyu kilitleycek olayını dicem, merak etme arkadasım wp'yi kilitlemiyorlar, dün fark ettim "Symbian" muhabetlerini kilitliyorlar konuları .d çekememezlik çok zor symbianı .d

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
ÖNEMLİ

Arkadaşlar hakaret, tartışma, sataşma vb. olmadığı sürece konuya herhangi bir müdahale olmayacaktır.
Ancak sizlerden ricam şu ki; yorumlarınızı "konu başlığıyla" ilgili olarak devam ettirin.

Android ya da iOS telefonların özellikleri değil, WP/Lumia telefonların, geçen zaman diliminde bazı kullanıcıları kendinden soğutması veya uzaklaştırmasının nedenleri üzerinde duruyoruz.

• Beğen
Tepkiler: n000k, Hagios, ferit.61 ve 1 kişi daha
enterneoll

enterneoll

Üye
Gerçekten çok sorun çekmişsiniz belliki geçmiş olsun bence daha çok yeni bir sistem ama yeni olması böyle başlaması anlamına gelmezdi 1 yıl daha bekleyip çok daha iyisini yapabilirlerdi ayrıca Windows bu sayfayı okuyup şikayetleri göze alsa mükemmel olurdu

• Beğen
Tepkiler: n000k
Akhtoher

Akhtoher

Üye
ÖNEMLİ

Arkadaşlar hakaret, tartışma, sataşma vb. olmadığı sürece konuya herhangi bir müdahale olmayacaktır.
Ancak sizlerden ricam şu ki; yorumlarınızı "konu başlığıyla" ilgili olarak devam ettirin.

Android ya da iOS telefonların özellikleri değil, WP/Lumia telefonların, geçen zaman diliminde bazı kullanıcıları kendinden soğutması veya uzaklaştırmasının nedenleri üzerinde duruyoruz.

Her türlü güncellemeyi extra kolonu cartı curtu kenara bırakalım bu kadar zaman herkesin mağdur olduğunu bildiği halde bizlere bir Youtube Facebook uygulaması sunmamış olan firmanın eksiklerini konuşuyoruz boşa konuşuyoruz. Facebook Youtube uygulamaları için alternatif seçenekler var diyecek arkadaşlar için yazıyorum ben bu telefona 2 bin TL verdim. markette uygulama diye dalga geçer gibi koyduğu internet Explorer kısa yolundan Youtube a girmek için vermedim o parayı yada faceden gelen bildirimi 10 saat geç almak için vermedim Google engellemiş olabilir Youtube yi Dünyanın en büyük yazılım firması sensin kısa yolmu yapabildin sadece? valla arkadaşlar 2014 sonuna kadar Microsoft kendi gidişatını belirleyecek fakat ben hiç umutlu değilim.

• Beğen
Tepkiler: n000k ve ferit.61
saynesim

saynesim

Üye
Herkesin kendi tercihi var telefonunu seviyorsan Lumia ve Microsoft u bu kadar kötülemeye gerek yok sat telefonunu kurtul bildirimler vesayre gibi şeylerden bahsediyorsunuz bugün birinde iphone 5s gördüm adam apstore nin ne olduğunu bilmiyor bırakın onu bunu kötülemeyi herkes kendi işine baksın arkadaşlar herşey zamanla düzelir kanser bir insan bile zamanla iyileşiyor bırakın mağaza eksiklermi bildirimleri düzelmiyecek kapatalım konu gitsin bana sorarsanız

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Daha önceki mesajımda da belirttiğim gibi; yeni bir sistem olmasına nazaran mağazanın ilerleyişini gayet iyi görüyorum ben.
Eksiklikleri sorun etmiyorum. Gideriliyor, giderilmeye de devam edecektir.

Ancak bütün mesele sistemin kendisinde.
Sistemin gelişimi çok yavaş.
Microsoft çok ama çok ağır kalıyor geliştirme ve güncellemeleri getirmekte.
Bunun için de en azından WP8.1'i bekleyip, bunca zaman sonunda ne getirecek onu görmek lazım diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: n000k, ArMaGeDdOn_87, PureFood ve 3 diğerleri
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Herkesin kendi tercihi var telefonunu seviyorsan Lumia ve Microsoft u bu kadar kötülemeye gerek yok sat telefonunu kurtul bildirimler vesayre gibi şeylerden bahsediyorsunuz bugün birinde iphone 5s gördüm adam apstore nin ne olduğunu bilmiyor bırakın onu bunu kötülemeyi herkes kendi işine baksın arkadaşlar herşey zamanla düzelir kanser bir insan bile zamanla iyileşiyor bırakın mağaza eksiklermi bildirimleri düzelmiyecek kapatalım konu gitsin bana sorarsanız

kötülemek derken? Yazdıklarım arasında yalan olan var mı ? İphone Kullanan adamın marketten haberi olmadığını yazmışsın mevzu ile alakası olmadığı gibi beni ilgilendirmiyor bu o adamın sorunu. Ayrıca beğenmiyorsan sat kurtul değiştir yazmışsın senin gibi arkadaşlarımız sayesinde Microsoft uygulama yapmadan doğru düzgün hizmet vermeden para kazanıyor sakın hakkını arama emi kardeşim böyle yaşayın ömür boyu.

• Beğen
Tepkiler: n000k, skynet, Microsoft Corporation ve 4 diğerleri

partyhard

Üye
Uygulana gelişimi iyi ama kalitesiz port

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Tamam da s4 8 sayılmaz 4+4. Diğerlerinden benim de haberim var, sen "samsung sağolsun hiç boş durmuyor, hala gelecek zaman kipiyle konuşuyorsun" diyince ben de samsung yaptı sandım. :DAyrıca s4 sorunsuz değil batarya şişiyor. =P
Yok onu romla sekizlik yapıyorlar :D

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Uygulana gelişimi iyi ama kalitesiz port

Yazılım konusunda Apple öncü ise peşinden Microsoft gelir arkadaş çok merak ediyorum Microsoft Facebook la konuşup parasını verip gerekli yardımıda sağlayıp düzgün bir Facebook uygulaması neden yaptırmıyor ki. Sonra Google a git sorun ne ise konuş hallet parasını öde bir şey yap Youtube uygulamasını açtır sırf şu 2 uygulama işini halletse 6 ay daha kimse bir şey beklemez ama herhangi bir şey yapmaması beni şaşırtıyor.

• Beğen
Tepkiler: Microsoft Corporation
zaferozkan

zaferozkan

Üye
Dostum her kelimene her harfine katılıyorum bende 925 i verip 5s aldım, oh be dedim.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Dostum her kelimene her harfine katılıyorum bende 925 i verip 5s aldım, oh be dedim.

iyi yapmışsın hocam hayırlı olsun. Nokia yı seviyorum aldık bakalım 1020 seneye bu ay düşüncelerim değişmezse Note 4 ve İphone 6 arasında bir seçim yaparım. Lumia 1020 almadan öncede HTC One bıktırmıştı yağmurdan kaçıp doluya tutulmayız umarım :)

Hagios

Hagios

Üye
Daha önce dediğim gibi şu an ms'un tek yanlışı çok çok yavaş ilerlemesi.Mağaza evet başlangıca göre bayağı ilerledi ve memnunum mağazadan.Oyun yeni gelmiş, eski oyun yeni oyun falan pek takılacak şeyler değil.En azından benim için.Ama yavaşlık.Yani şöyle bir düşünürsek başlangıçtan beri ne kadar büyük bir gelişme gösterdi sistem? Öyle yazılımdan falan anlamam ama adım gibi eminim ekran döndürme olayını yapmak o kadar kolay o kadar kolay bir şey ki.Ama hala yok.İşte bu yavaşlık bu.İlgisizlik.( GDR3 Beta geldi ama ne zaman geldi 1 ay önce 2 ay önce?Herkes dev. hesap açıp yapmayı bilmiyor resmi olarak yok. )

Hiç bir zaman wp8 i kötüleyici bir mesaj yazmadım bu forumda aksine kötülüleyene karşı savundum.Yazmamda çünkü seviyorum bu işletim sistemini ve arkasındaki isimleri.Umarım böyle devam etmezler yoksa onlar için çok kötü olacak.Tüm kullanıcıları bizim gibi sabırlı değil bunu ben çevremde bile görebiliyorum.İlk zamanlar arkadaşlara diyebiliyordum işte telefon yeni daha hepsi yavaş yavaş gelecek benzeri şeyler ama artık onları diyemiyorum.Çok saçma kaçıyor bu cümle artık :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: n000k ve bulutsuzgece

Üst Alt