HD (MC4-MC3-NOVA3 vb.) Yenileri Ekleniyor

Sponsorlu Bağlantılar

Criver

Üye
    Konu Sahibi

ishak388

ishak388

Üye
custave obb değilde bana mesaj attığun android dataya atılan linkleri tekrar atarmısın sildimde yanlışlıkla

By_torque

By_torque

Üye
Buna bi bak
bunu ben daha öncebulmuştum bu bir ps1 oyunu ve androide uyarlanmış.sadece apk dan wifi ile doya çekmeye çalışmıştım ama serverlar kapalıydı sanırım data indiriyorum en kısa zamanımda sonucu yazarım.gerekirse konu açarız.burda görüleceğini sanmıyorum...teşekkürler...

superhuman1

Üye
adamsin kardesim modern c 3 u data ile koyuyolardiye indiremiyordum wifi ile cekince hizli indi saolasin

superhuman1

Üye
kardew b3nfe modern combatlar h3m wiffi ile cekilebilsin hemde data linkleeini koy madeem cok istiyopar

Criver

Üye
    Konu Sahibi
Buna bi bak
bunu ben daha öncebulmuştum bu bir ps1 oyunu ve androide uyarlanmış.sadece apk dan wifi ile doya çekmeye çalışmıştım ama serverlar kapalıydı sanırım data indiriyorum en kısa zamanımda sonucu yazarım.gerekirse konu açarız.burda görüleceğini sanmıyorum...teşekkürler...

Bildirirsen sevinirim :)

By_torque

By_torque

Üye
apk yüklenemedi diyor bende ama farklı apk lar indirip denicem.bende endroix 9 cm9 yüklü galaxy w bazı oyunlarda rom uyumsuzluğu olabiliyor.denemek isteyen denesin.

benim gibi rally tutkunu var ve bu oyunu çok isteyen olursa ps1 emu konularına göz atsınlar ayrıca bunun 2 . sini de ben buldum göz atın denemedim...

rebelpirate19

Üye
Kardesim mc4 ve nova 3 un data yi wifi den ceken apk varsa linkini yazarmisin inan 3 4 aydir ara ara ugrasiyom bi turlu kuramiyom atarsan cok makbule gecer

Criver

Üye
    Konu Sahibi
adamsin kardesim modern c 3 u data ile koyuyolardiye indiremiyordum wifi ile cekince hizli indi saolasin

:rica: bide MC3 'ün datasını şuan yükleyemiyorum İnternetle alakalı bir sorunum varda kusura bakmayın :hmmm

- - - Eklendi - - -

Kardesim mc4 ve nova 3 un data yi wifi den ceken apk varsa linkini yazarmisin inan 3 4 aydir ara ara ugrasiyom bi turlu kuramiyom atarsan cok makbule gecer
Bnde aradım bulamadım ama üstteki datayı indir dene çalışıo bizzat denedim :oke:

Bide konuyu beğenin artık (h)

- - - Eklendi - - -

:rica: bide MC3 'ün datasını şuan yükleyemiyorum İnternetle alakalı bir sorunum varda kusura bakmayın :hmmm

- - - Eklendi - - -

Bnde aradım bulamadım ama üstteki datayı indir dene çalışıo bizzat denedim :oke: Nova'da sorun olabilir onu yenilemeye çalışacağım :D:D k.b.

Bide konuyu beğenin artık (h)
:D:D

rebelpirate19

Üye
Eger data yi wifiden ceken apkyi mc3 diyorsan onu oynayali aylar oluyor eger bulabilirsen ben mc4 ve nova 3 un apk yi wifiden ceknini istiyorum bu arada mobilden giriyorum konuyu begen butonunu goremedim

custave

custave

Üye
Eger data yi wifiden ceken apkyi mc3 diyorsan onu oynayali aylar oluyor eger bulabilirsen ben mc4 ve nova 3 un apk yi wifiden ceknini istiyorum bu arada mobilden giriyorum konuyu begen butonunu goremedim

nova 3 u obb dosyasini kullanarak data dosyasini wifiden cekebilirsin

rebelpirate19

Üye
nova 3 u obb dosyasini kullanarak data dosyasini wifiden cekebilirsin

KArdesim dedigini anlamadim obb u kullanarak nasil yapacagim su sekildemi apk yi yukleyecem ama acmayacam obb u android obb un icine atip oyuna girip datayi wifiden cekip hallolacakmi?

uqurykn

uqurykn

Üye
:tşk: devam devaaaammm :oke:

rebelpirate19

Üye

COk tesekkurler senin dedigini zaten gogleye yazdim senin paylasimin cikti ellerin dert gormesin ordan indiriyor suan bide mc4 u apk yi yukleyip girip sd yi wifiden ceken apk varsa atarmisin veya bu dedigin gibi olan diger yollari denedim olmadi

Üst Alt