HD (MC4-MC3-NOVA3 vb.) Yenileri Ekleniyor

Sponsorlu Bağlantılar

Criver

Üye
    Konu Sahibi
HD (MC4-MC3-NOVA3 vb.) Yenileri Ekleniyor

Arkadaşlar Malum yeni bir Tablet aldım (android)-zaten android olmayan tablet yok-bu konuda android sayfasında açtığım ilk konu artık android sayfasında takılcam :D

N.O.V.A 3 (v.1.0.5)

Önemli:Bu oyunu oynamak için cihazın kendi hafızasında 2GB lık bir boşluk olmalıdır

Önemli Not:Arkadaşlar Linkler kırık çok özür dilerim bu yüzden oyunu sildim.Sabrınız için Teşekkürler.

Modern Combat 2:Black Pegasus

Apk:
[QR]http://www27.zippyshare.com/v/54131960/file.html[/QR]

Data:
[QR] [/QR]

Kurulum:
1-Data dosyasını rardan çıkarın.
2-Rardan çıkan dosyayı sdcard/gameloft/games klasörüne atın.
3-Oyunu bir kere Wi-fi ile çalıştırın
Data'yı Wi-Fi ile Çekebilirsiniz

Modern Combat 4:Zero Hour:

Apk:

[QR] [/QR]

Data:
Part 1 :

[QR] [/QR]
Part 2 :
[QR] [/QR]
Part3:
[QR] [/QR]
Part4:
[QR] [/QR]
Part5:
[QR] [/QR]
Part6:
[QR] [/QR]
Part7:
[QR] [/QR]

KURULUM
- Oyunun APK'sını telefonunuza yükleyin. (DATA dosyasını telefonunuza ATMAYIN!!!)
- Bir kereliğine oyunu açın ve ardından hemen çıkın.
- Android/data klasörüne gidin. Orada yeni oluşturulmuş olan com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM/files/ klasörünü göreceksiniz.
- İndirdiğiniz data dosyalarının uzantısı .001, .002, .003, .004, ... şeklinde olacaktır. Bu dosyaları .rar'dan çıkarabilmek için HJ Split programına ihtiyacımız var. programını indirin ve bilgisyarınıza kurun. Programı açın JOIN'e tıklayın Input File'a sonu .001 olan dosyayı seçin. Output bölümüne ise dosyaları çıkarmak istediğiniz klasörü seçin.
- main.100.com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM klasörünün içindeki bütün dosyaları Android\data\com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM/files/ içerisine kopyalayın.
- Oyunu başlatın. :)

HJ Split:http://yadi.sk/d/Nq-_N37_2jG2j

Bu oyun Qn 7000hx Mali (Tablet) Cihazında Denenmiştir

Konu Başka Bir Siteden Alıntıdır.

Modern Combat 3:Fallen Nation

Apk:

[QR]http://www61.zippyshare.com/v/18101521/file.html[/QR]
Data:Arkadaşlar Data Koymaya erindim Wi-Fi'den çekebilirsiniz(Yakın Zamanda koyulacak)

Bu Oyun Qn 7000hx Mali (Tablet) Cihazında denenmiştir

Critical Missions SWAT

Oyun Counter tarzıdır.Multiplayer olarak oynanabilir(kayıt istiyor)

Apk:
http://www65.zippyshare.com/v/6921908/file.html
[QR]http://www65.zippyshare.com/v/6921908/file.html[/QR]

Kurulumda Data'ya Gerek yoktur.

Minecraft Pocket Edition v.0.7.1

Apk:

[QR] [/QR]

​MineCraft dünya çapında bilgisayar oyunu olarak oynanan harika bir oyundur.Android Versiyonu ile arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz.Dataya ihtiyaç yoktur.

Bir kaç Oyunla Alakalı Konuların Açıldığını Biliyorum.Ancak Ben Derli Toplu Bir Konuda Topladım

Yeni Oyunlar Eklenecektir. :)

Herhangi bir hatayı bildirirseniz sevinirim.
:oke:

• Beğen
Tepkiler: PME 4L

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

Silinen Üye 2413060

Silinen Üye 2413060

Kapalı Hesap
konu kapsamli ve duzenli iyi paylasim modern combat 1 i de koysadin 1 2 3 4 hepsi olcakti :D paylasim icin :tşk:

uartuk

uartuk

Üye
paylaşım için :tşk:

Criver

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

- - - Eklendi - - -

:rica::yuru

- - - Eklendi - - -

:rica::naughty:

smh60

smh60

Üye
:tşk: mc 2 ve mc3 datalarını bekliyoruz

byzylass

Üye
Teşekkürler

Legendary.

Legendary.

Üye
Güzel konu olmuş ellerine sağlık :)

sekajmer

sekajmer

Üye
konu süper otesi de 2.3.6 sürümü telefonlqri da biraz düşünsen diorum :-) :-) :-)

Criver

Üye
    Konu Sahibi
:tşk: mc 2 ve mc3 datalarını bekliyoruz
Mc2 'nin datasını yükledim ama Mc3 'ün datasını bir kaç güne yüklerim :oke:

- - - Eklendi - - -

konu süper otesi de 2.3.6 sürümü telefonlqri da biraz düşünsen diorum :-) :-) :-)

Çok ısrar ettin bnde Minecraft'ı koydum başka varsa eklerim :)

- - - Eklendi - - -

haa bide arkadaşımdan data dosyasını albilirsem 2.3.6 ya uygun Virtua tennis challenge paylaşırım :)

By_torque

By_torque

Üye
kardeş ben kaliteli rally oyunu aryorum bildiğin varsa ekler misin yada isim ver ben bulıyım. mesela java için rally master pro vardı ama android için çıkmamış acil cevap....

Criver

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ben kaliteli rally oyunu aryorum bildiğin varsa ekler misin yada isim ver ben bulıyım. mesela java için rally master pro vardı ama android için çıkmamış acil cevap....
bakiim bulursam eklerim :aha: var olduğunu görmüştüm de :D

3598fb1907

3598fb1907

Üye
Umarım bu yazıyı adminler görür. Ben de bir konu açmayı düşünüyorum acaip detaylı başka sitedede mevcut aynı konu benim tarıfımdan dağınık şekilde açıldı toplu olarak paylaşım yapıcam fakat geçende 30dk falan uğraşıp açtığım bir konu var olduğu gerekçesiyle silindi şuan hazırladığım konu ise nerden baksanız 2.30-3 saatimi aldı hazırlamam fakat paylaştığımda çöpe gitmesini istemiyorum hemen bir yanıt bekliyorum paylaşımımdaki oyunlar Asphalt 7 v1.0.1,MC3v1.0.1 MC4 v1.0.6 shadowgun ,deadtrigger vs.

By_torque

By_torque

Üye
Umarım bu yazıyı adminler görür. Ben de bir konu açmayı düşünüyorum acaip detaylı başka sitedede mevcut aynı konu benim tarıfımdan dağınık şekilde açıldı toplu olarak paylaşım yapıcam fakat geçende 30dk falan uğraşıp açtığım bir konu var olduğu gerekçesiyle silindi şuan hazırladığım konu ise nerden baksanız 2.30-3 saatimi aldı hazırlamam fakat paylaştığımda çöpe gitmesini istemiyorum hemen bir yanıt bekliyorum paylaşımımdaki oyunlar Asphalt 7 v1.0.1,MC3v1.0.1 MC4 v1.0.6 shadowgun ,deadtrigger vs.

kardeş yaptığın konuyu kopyala worda falan kabul edilmesse sitede üyelik şartları ve konu açma kuralları var.hakaret, başka site ismi, açık indirme adresi ismi olması gerek...

- - - Eklendi - - -

bakiim bulursam eklerim :aha: var olduğunu görmüştüm de :D
bekliyorum kardeş :( bende arıyorum ama işe yarar bişey yok ...

-Emre

-Emre

Üye
IOS we windowslu tabletler de var =) ama Teşekkürler =)

custave

custave

Üye
nova 2.7 gb olmasi lazim

4yhan

4yhan

Üye
​Paylaşım için teşekkür ederim :)

custave

custave

Üye

:ah Hiç Görmedimde O yüzden :D

- - - Eklendi - - -

Aldığım sitede bu kadardı belki seri farkından dolayı değişmiş olabilir. :aman2:

v1.0.5 kendim indirip denedigim icin
1.8 gb obb 889 mb kusur data ekbilgi olsun

Üst Alt