hazırkarttan faturalıya geçicem ama..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sahinnn01

Üye
    Konu Sahibi
hazırkarttan faturalıya geçicem ama..
Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar 6 senedir turkcell kontörlü hat kullanıyordum faturalı hatta geçmeyi düşünüyorum ama aklıma bir kaç soru takıldı sizin fikirlerinizi almak istiyorum.
Şimdi numaramı değiştirmeden faturalı hatta geçtim diyelim.
8 saat bedava ve akşam 9'dan sabah 9'a bedava = 25 tl den faydalanıcam
Bunun yanında 300 tl lik cayma bedelli kontrat yapabilirmiyim aynı zamanda 3 saatlik turkcellilerle
görüşme daha ekleterek 8+3=11 saat bedava hakkım olurmu?
Bu kontratı yapmak istememin nedeni 31 aralıkta son olduğu için muhtemelen o tarihe yakın yaparım diye düşünüyorum..
Aynı zamanda bunun yanında hani olur ya günlük ilk 100 kişi ilk 1000 kişiye gibisinden kampanyalar yapıyorlar
örneğin haftada 2 gün kampanyası gibi onlarada katılayım diyorum..

Ben son 3 senedir kampüslü tarifesindeydim ve biliyorsunuz 150 kontör yüklemek gerekiyor 150 kontörde
30 TL baktım faturalılarda bu ücret 15 TL benim için önemli olanda 2 saat hediyesi bu 2 saati faturalılardada veriyor
Benim bu 11 saatim bitene kadar bidünya kampanya da çıkar diye düşünüyorum özelliklede faturalılara çok yapıyorlar

zaten kontör olayının kalkacağınıda duydum nekadar doğru bu konudada bilgilendirebilirmisiniz?
Yada kontör ile devam ederek biriken kontörleri ilerde değerlendirmelimiyim nasıl değelerndirebilirim internet kullanımı harici acaba ilerde çoğu marketlerde kontörle satış yapılırmı gıda vs..
Sistemde değişecek sanırım kontör olayı kalkıcakmı ne?

Ayda sadece turkcellilerle toplasam 4 saat konuşan biriyim sizce geçmelimiyim faturalıya avantajlı olurmuyum fikirlerinizi alabilirmiyim?

He birde şunu düşündüm 10 dakikası 2 kontör kampanyasıda güzel ama her telefon ettiğinle 10 dakika konuşmuyorsunki 1 - 2 dakika konuştuğun zmanlarda oluyor ama en azından saat hesabı tutulursa dakika olarak hesaptan kesiliyor onun için ayda 50 tl verip 250 kontör yüklemektense kampanyalara katılarak maksimum ihtiyacımı 20 - 25 tlye karşılarım diye düşünüyorum...

Herkese iyi forumlar sizce faturalıya geçmelimiyim??

haltie

haltie

Üye
mantıklı gibi cayma ücretide olmasa:S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt