Hayvanların yaşama hakkının elinden alınmasına dur de

• 19 Eylül 2012
  • 1094 Okunma
  • 27 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yaşam Hakkına Saygı - 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanununda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Deklarasyondur

Arkadaşlar , sokak hayvanları toplatılarak "uyutulma" adı altında öldürülecekler buna dur dememiz lazım linkten sayfaya yönlendiğiniz zaman isminizi soyisminizi TC kimlik numaranızı soracaktır bunları sormasının sebebi ise resmi mercilere ulaşırken sizin sahte olmadığınızı gerçek kişiler olduğunuzu göstermektir.Lütfen bir imzada sen at...

Yazan: spy ghost
    Mert ve Nextman bunu beğendi.
  2. kardeş mahalesef abuk subuk konuları herkez okuyor ama bunu sadece 3 kişi okumuş !!!

minoo bunu beğendi.
  3. Yardımcı olucam hemen

4. bırak ademim dh li onlar.. :nono: konu içinse :tşk:

spy ghost bunu beğendi.
  5. sağol adem kardeş duyarlılığın için teşekkürler kutlarım.

spy ghost bunu beğendi.
  6. indir bi kontrol et istersen :oke: ben onu cm hesabıyla koydum oraya büyük değil

7. Onu bunu bırakın da trt üçe bikaç yorumcu çıkarmışlar biri küfürlü espri yapt diğerleri gülüyor :D

8. seni şikayet ederdim eni vici vokke yerine :oke:

9. neden dur yazdığım için mi te alaaaaam

10. Dur ...

Şaka şaka :)

O pitbull mudur nedir onları hiç sevmiyom onların haricinde tam destek :oke:

11. biz burda hayvanların öldürülmemesi için imza toplarken senin burda yaptığın sinir bozucu

minoo bunu beğendi.
  12. emin ol bende imza attım.

ayrıca kendin dur de demişsin :pro:

13. Hani nereye imza atıyoz :bilmm

14. Sizin hiç mi önem verdiğiniz bir şey yok yahu biraz olsun ciddi olamaz mısınız?

Konu için teşekkürler arkadaşım. Konuyu üst konu yaptım :oke:

Konu ile alakasız, alaycı mesajlar da silinmiştir.

anılbaran bunu beğendi.
  15. Ben de imza atıyorum :) imza:Hüseyin İz :)

16. moderatörümüzü kızdırmayın |-)

17. Duyarlı hareketinden ve davranışından dolayı tebrik ederim Adem kardeşim.Diğr mecralardada paylaşımda bulunacağımdan emin olabilirsin.

18. Atmış bulunmaktayım :)

19. arkadaşlar pitbull da bir candır fakat onların sorunu güçlü olmalarıdır ! sırf bu yüzden pitbulları başkalarına saldırtıyorlar sonra suçlu hayvanlar oluyor ! sorun devlette pitbulların öldürülmesi değil barınaklarda uysallaştırılması mantıklıdır sonuçta yabancı ülkelerde küçük çocukları bile pitbullara emanet ediyorlar ve birşey yapmıyor ;) tabii türkiydekilerin ellerine geçene kadar pitbullar uysal hayvanlardır

20. Seni listede gordugumu belirtmek isterim :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 07:01