Hayvanların yaşama hakkının elinden alınmasına dur de

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
spy ghost

spy ghost

Üye
    Konu Sahibi
Hayvanların yaşama hakkının elinden alınmasına dur de

Arkadaşlar , sokak hayvanları toplatılarak "uyutulma" adı altında öldürülecekler buna dur dememiz lazım linkten sayfaya yönlendiğiniz zaman isminizi soyisminizi TC kimlik numaranızı soracaktır bunları sormasının sebebi ise resmi mercilere ulaşırken sizin sahte olmadığınızı gerçek kişiler olduğunuzu göstermektir.Lütfen bir imzada sen at...

• Beğen
Tepkiler: Mert ve Nextman

ugur1000

ugur1000

Üye
kardeş mahalesef abuk subuk konuları herkez okuyor ama bunu sadece 3 kişi okumuş !!!

• Beğen
Tepkiler: minoo
bboyQ7

bboyQ7

Üye
Yardımcı olucam hemen

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
sağol adem kardeş duyarlılığın için teşekkürler kutlarım.

• Beğen
Tepkiler: spy ghost
Corrupt

Corrupt

Üye

indir bi kontrol et istersen :oke: ben onu cm hesabıyla koydum oraya büyük değil

Onu bunu bırakın da trt üçe bikaç yorumcu çıkarmışlar biri küfürlü espri yapt diğerleri gülüyor :D

ismail

ismail

Üye
Dur ...

Şaka şaka :)

O pitbull mudur nedir onları hiç sevmiyom onların haricinde tam destek :oke:

paradox07

paradox07

Üye
Hani nereye imza atıyoz :bilmm

minoo

minoo

Üye
Sizin hiç mi önem verdiğiniz bir şey yok yahu biraz olsun ciddi olamaz mısınız?

Konu için teşekkürler arkadaşım. Konuyu üst konu yaptım :oke:

Konu ile alakasız, alaycı mesajlar da silinmiştir.

• Beğen
Tepkiler: anılbaran
paradox07

paradox07

Üye
Ben de imza atıyorum :) imza:Hüseyin İz :)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
moderatörümüzü kızdırmayın |-)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

Arkadaşlar , sokak hayvanları toplatılarak "uyutulma" adı altında öldürülecekler buna dur dememiz lazım linkten sayfaya yönlendiğiniz zaman isminizi soyisminizi TC kimlik numaranızı soracaktır bunları sormasının sebebi ise resmi mercilere ulaşırken sizin sahte olmadığınızı gerçek kişiler olduğunuzu göstermektir.Lütfen bir imzada sen at...

Duyarlı hareketinden ve davranışından dolayı tebrik ederim Adem kardeşim.Diğr mecralardada paylaşımda bulunacağımdan emin olabilirsin.

paradox07

paradox07

Üye
Atmış bulunmaktayım :)

ugur1000

ugur1000

Üye
arkadaşlar pitbull da bir candır fakat onların sorunu güçlü olmalarıdır ! sırf bu yüzden pitbulları başkalarına saldırtıyorlar sonra suçlu hayvanlar oluyor ! sorun devlette pitbulların öldürülmesi değil barınaklarda uysallaştırılması mantıklıdır sonuçta yabancı ülkelerde küçük çocukları bile pitbullara emanet ediyorlar ve birşey yapmıyor ;) tabii türkiydekilerin ellerine geçene kadar pitbullar uysal hayvanlardır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...