Hawx Açılamama Sorunu Çözüldü:):)

Sponsorlu Bağlantılar

mert_1047

mert_1047

Üye
    Konu Sahibi
Hawx Açılamama Sorunu Çözüldü:):)
Öncelikle Selamlar

F_osmansx.1 adlı kardeşimiz geçende hawx oyununu açamadığından dert yanmıştı bende açamıyordum ve denemeye akrar verdim ve incelemelerim sonucu oyunu açmayı başardım

Oyunu açmak için gerekli program

Webos game manager (Uygulama yöneticisinden edinebilirsiniz)
Oyunun İpk Linki

:

Kurulum:

Öncelikle oyun kuruluysa kaldıralım

Ardından webos game managerdan install uninstall bölümüne girelim

Hawx a tıklayıp install deyip ipk uzantılı oyun dosyamızı gösterelim oyunu kuralım ve oyunumuz çalışmaya hazırdır Hayırlı Olsun İyi Eğlenceler...

Not:Webos game manager ı ilk defa kuruyorsanız sizden cihazı yeniden filan başlatın diyebilir Selametle...

• Beğen
Tepkiler: Isp.Gökhan ve osmanayman

osmanayman

osmanayman

Üye
Eyvallah kardeşim hemen deneyecem?:oke:

----------Eklendi @ 15:17:41 ---------- Yazıldı @ 14:54:19 ----------

Helal olsun kardeşim? Favori oyunuma kavuştum sonunda...:oke: Çok teşekkür ederim...

mert_1047

mert_1047

Üye
    Konu Sahibi
Bişey Değil Ne Demek... Her Zaman Bekleriz:=)

dogande

Üye
sevgili kardeşim vermiş olduğun link çökmüş durumda . sizden ricam sağlam çalışan bir link eklemeniz. saygılar

dogande

Üye
link yenilendi dendi ama tiklandiginda cliked is not ailable deniyor

mert_1047

mert_1047

Üye
    Konu Sahibi
Kopyala yapıştırla deneyin konu eski linke yönlendiriyor tıklayınca! kopyala yapıştırla çalışıyor

dogande

Üye
[
link çökmüş lütfen rica ediyorum mega upload değilde baska bir yerden link verilebilirmi

mert_1047

mert_1047

Üye
    Konu Sahibi
hayır link çökmemiş kullanamıyorsunu diyorsunuz çökmüş:) narod.ru yazan linki kopyala yapıştır yapın diyorum çok mu zor?

Şimdi tekrar deneyiniz konunun link algılamasıyla ilgili bi problem vardı önceki linkle ilişkilendiriyordu attığım linki şuan sorun yok link çalışıyor

Üst Alt