Warefare Incorporated s60v3 Version!(Türkçe kurulum)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
turkordu

turkordu

Üye
    Konu Sahibi
Warefare Incorporated s60v3 Version!(Türkçe kurulum)
Warefare Incorporated

Oyundan Görüntüler:

KURULUM

Kuruluma geçmeden önce yapılması gereken 2 adım var öncelikle;

1. Bilgisayarınızda Nokia Pc Suite'in Yeni Sürümlerinden birinin sisteminizde kurulu olması gerekmektedir.Nokia Pc Suite programını Nokia'nın Resmi sitesinden ücretsiz olarak edinebilirsiniz.
  2. Telefonumuzu Hacklemimiz gerekecek çünkü Oyunu çalıştırmak için telefona kuracağımız program yani StyleTap.v0.9.016 sertifika hatası vererek sorun teşkil ediyor.Bu ve benzeri hataları almamak için;
Forumda bulunan=> [URL]http://www.maxicep.com/s60-3rd-sistem-modifikasyon-uygulamalari/yeni-ve-en-basit-system-hack-sertifika-sorununa-son-hellocarbide-145522.html?highlight=sertifika[/URL]
işlemini gerçekleştirdikten sonra istediğiniz programı telefonunuza sorunsuz yükleyebilirsiniz.Yanlız dikkat edilmesi bir nokta var hackleme işlemi sırasında c:\sys\bin dizinine atıcağınız installserver.exe dosyasının telefonunuzla uyumlu olup olmadığını kontrol ediniz.İnstallserver.exe dosyalarınada buradan=> http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...tall-server-yeni-modeller-eklendi-142133.html ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki işlemleri yaptıysak kuruluma geçebiliriz:
  1. Öncelikle ekte vermiş olduğum file.rar ve WarefareInc.rar dosyalarını indirip klasöre çıkaralım.
  2. Ardından çıkardığımız WarefareInc klasörünün içerisinde bulunan StyleTap.v0.9.016( Palm Os uygulamalarının symbian işletim sistemli telefonlarda çalışmasını sağlayan) programı hackli telefonumuza kuralım.Not:Eğer Styletap programının eski sürümlerinden bir tanesi yüklü ise ekte verdiğim yeni sürümü ile değiştiriniz.
  3. Daha sonra file klasörünün içerisinde bulunan AppInstaller.exe yi çalıştıralım ve WarefareInc\Game dizinindeki dosyaları Programda add(ekle) diyerek ekleyelim.

4.Ve son olarak İnstall all files to devices diyerek dosyaları telefonumuza aktaralım ve Telefonumuza kurmuş olduğumuz StyleTap.v0.9.016 aracılığıyla oyunumuzu çalıştıralım.

Not:Oyunun tam sürümü(S_li) için bana özel mesaj gönderiniz!!!

İyi Eğlenceler!!!:oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: CV-Aurora, tahacann, blackwhite_52 ve 5 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık.

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
eline sağlık

converter2

converter2

Üye
paylaşım için teşekkürler

mnbvc26

Üye
eline sağlık dostum.tam sürüm nasıl yapacağız

nuriozdogan

nuriozdogan

Üye
AppInstaller.exe bunu açınca 2 tane hata geliyor ve program kapanıyor. nasıl yapıcaz onu....

turkordu

turkordu

Üye
    Konu Sahibi
nuriozdogan

nuriozdogan

Üye
indirmesem nasıl programı açmayı deneyipte açılmadı diyeyim o nasıl soru :)

turkordu

turkordu

Üye
    Konu Sahibi
indirmesem nasıl programı açmayı deneyipte açılmadı diyeyim o nasıl soru :)
Hayır mesajı yazdığında indirilme sayısı SIFIRdı.O yüzden sordum.Neyse hatanı burda bizimle paylaşırsan sevinirim.Yukarda dediklerimi yaptıysan bir sorunla karşılaşacağını sanmıyorum.O programın açılmama nedeni büyük ihtimalle Pc Suite kurulu olmamasından kaynaklanıyordur.Ben dosyayı kontrol ettim hiçbir sorun yok!

nuriozdogan

nuriozdogan

Üye
uyarı mesajında da pc suite yüklemen gerekiyor diyor ama bende pc suite yüklü sürümünden kaynaklanıyor olabilir mi 6.81.13 .0 sürümü.

turkordu

turkordu

Üye
    Konu Sahibi
uyarı mesajında da pc suite yüklemen gerekiyor diyor ama bende pc suite yüklü sürümünden kaynaklanıyor olabilir mi 6.81.13 .0 sürümü.

Ewt senin hatan nokia pc suite den kaynaklanıyor yukarıdaki yazdıklarımı dikkatli bir şekilde okuduysan herhangi bir hata ile karşılaşmayacağına eminim.Pc Suite'in Yeni Sürümüne ulaşabilirsin.Yeni Sürümü indirmekte sorun yaşıyorsan herhangi bir download sitesinden indirmeni öneririm..

Bilgisayarınızda Nokia Pc Suite'in Yeni Sürümlerinden birinin sisteminizde kurulu olması gerekmektedir.Nokia Pc Suite programını Nokia'nın Resmi sitesinden ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

EFeNDy17

EFeNDy17

Üye
eyvallah kanka başka oyun varmı böle yani programın çalıştırdığı

m.can_10

m.can_10

Üye
styletap lanuncher girdim şöyle bi şey yazıyor (are you sure that you want to replace the existing application or data base (htdata416.pdb)?) yazıyor ingilizcem olmasıgı için ne yapacagımı bilmiyorum_?

turkordu

turkordu

Üye
    Konu Sahibi
styletap lanuncher girdim şöyle bi şey yazıyor (are you sure that you want to replace the existing application or data base (htdata416.pdb)?) yazıyor ingilizcem olmasıgı için ne yapacagımı bilmiyorum_?

Biraz açar mısın ne yaparken bu hatayla karşılaştın?htdata416.pdb adlı dosyayı yüklemediğinden kaynaklanıyor olabilir.

m.can_10

m.can_10

Üye
anlattıgın gibi yükledim sonra prograsmı açtım dedgin yere tıkladım bu yazı çıktı

--------------- Ekleme ---------------

tamam oldu güzel oyuna benziyor teşekkürler demo olmasaydı süper olurdu

tamam oldu güzel oyuna benziyor teşekkürler demo olmasaydı süper olurdu

tam sürüm oluyoyrmu acaba?

turkordu

turkordu

Üye
    Konu Sahibi
Oluyor ilgili Maili özel mesaj olarak attım iyi eğlenceler!

parasid

Üye
tam sürüm nasıl yapabiliriz

volpan

volpan

Üye
hocam lisans verebilirsen sevinirim oyun başarılı bunu yapmak istiyorum eline sağlık saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt