Faturalı Hattını 30 Gün İçinde Turkcell'e Taşıyan Var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Hattını 30 Gün İçinde Turkcell'e Taşıyan Var mı?
Turkcell'den 3 adet kod geldi. Numarasını Turkcell'e taşıyan 3 kişiye bu kodları verip mesaj olarak 2200'a gönderdiği zaman hem bana hem numarasını taşıyana 6 ay boyunca aylık 1 GB hediye internet veriyor. Aramızda numara taşıyıp 1 GB kazanmak ve kazandırmak isteyen varsa bana ulaşsın lütfen :ehe

• Beğen
Tepkiler: Channibal

yeumyang

yeumyang

Moderator
İşyerinden arkadaş taşımıştı 10 gün falan oluyor ama o yapmıştı galiba

• Beğen
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
yeumyang

yeumyang

Moderator
Eğer yaptıysanız zaten 1 kere hediye kazanabiliyorsunuz kampanya şartlarında öyle yazıyor m temsilcisi ile de gorusmustum 1 hediye kazanabilirsiniz demişti
  • Not: Tavsiye edenler 3 promocode gönderilmesine rağmen sadece 1 defa hediye kazanabilir

• Beğen
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Eğer yaptıysanız zaten 1 kere hediye kazanabiliyorsunuz kampanya şartlarında öyle yazıyor m temsilcisi ile de gorusmustum 1 hediye kazanabilirsiniz demişti
  • Not: Tavsiye edenler 3 promocode gönderilmesine rağmen sadece 1 defa hediye kazanabilir
Gelen mesajda bu şekilde birşey yazmıyor ama? Buna düpedüz kandırmaca denir eğer dediğiniz gibiyse.

• Beğen
Channibal

Channibal

Üye
28-9 gün sonra taşıyacağım. olur mu o zaman yinede :D ?

M9+ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yeumyang

yeumyang

Moderator
Gelen mesajda bu şekilde birşey yazmıyor ama? Buna düpedüz kandırmaca denir eğer dediğiniz gibiyse.
Bende sizin gibi düşünmüştüm 2 3 arkadaşı turkcele geçmesi için ikna edecektim m temsilcisi ile görüştüm dedim 2 3 arkadaşı getirsek 3 gb hediye kazanabilirmiyiz hayır tek hediye kazanırsınız dedi zaten sitelerinde bilgi var yazıyor tek hediye kazanırsınız diye yoksa 2 3 kişiyi getirecektir Turkcell e

• Beğen
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Bende sizin gibi düşünmüştüm 2 3 arkadaşı turkcele geçmesi için ikna edecektim m temsilcisi ile görüştüm dedim 2 3 arkadaşı getirsek 3 gb hediye kazanabilirmiyiz hayır tek hediye kazanırsınız dedi zaten sitelerinde bilgi var yazıyor tek hediye kazanırsınız diye yoksa 2 3 kişiyi getirecektir Turkcell e
O zaman neden 3 tane kod veriyor bu çakallar?

• Beğen