Hatalı versiyondan dolayı PCsuite telefonu görmüyor.(NokiaE51) Lütfen acil yardım rehbersiz kaldım )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

subettt

Üye
    Konu Sahibi
Hatalı versiyondan dolayı PCsuite telefonu görmüyor.(NokiaE51) Lütfen acil yardım rehbersiz kaldım )
Merhaba arkadaşlar Bende Nokia E51 var normalde çok rahatlıkla Pc Suite telefonumu görüyordu müzik atıp resim yükleyebiliyodum vs. Versiyon yükseltmek istedim (daha önce denemişdim olmuşdu ) Nokianın bu kendi Nokia Software Updater programını yükledim talimatlarına uyarak devam ediyodum [bu işlemleri yapmadan önce teli yedekledim herşeyi şimdi telefon görmüyor bilgisayardaki yedeği tele atamıyorum bu yüzden rehberimde yok =( ] işlem dolarken yarıda kendiliğinden telefon koptu tel bağlantısı koptu dedi çıkarıp takıp tekrar deneyin dedi kopuş o kopuş bidaha telefonu görmedi telefonu açtım bakdım açıldı versiyon yarıda kalmasına rağmen yüklemiş dil seçimi vs. yaptım herşeyi yapmam rağmen bilgisayar görmüyo . Bilgisayarın aygıt yöneticisine bakıyorum nokia görünüyo takınca 2 tane si normal gerisinin üstünde ünlem işareti var . :allalla::bilmm Lütfen yardım edin .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt