Telefonum açılış ekranında kaldı LÜTFEN YARDIM !! LÜTFEN !

Sponsorlu Bağlantılar

tory1tory

tory1tory

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum açılış ekranında kaldı LÜTFEN YARDIM !! LÜTFEN !
Benim zte blade ( avea intouch ) telefonum var 4 aydır fakat geçende Chainfire 3dyüklerken CH3D ye girdim ve install dedim telefona reset attı bunları okudum normal şeyler fakat birdaha telefonum açılmadı sonra netten baktım FTM moddan flash yapmaya karar verdim FTM moddan FLASH yaparken telefonum kapandı birden ve bilgisayarda FAİL dedi ve bu olaydan sonra Telefonum Artık hiç açılmıyor açılıyor fakat Sadece Açılıştaki ekranda takılıyor çözümüme yardım eden olursa gerçekten çok teşekkür edicem LÜTFEN YARDIM!!

DOWNLOAD VE RECOVERY MOD A GİRMİYOR !

badmus

badmus

Üye
Cihaz HardBrick Olmuş. Servise Vermekten Başka Çareniz Yok

tory1tory

tory1tory

Üye
    Konu Sahibi
badmus

badmus

Üye
avea intouchun servisi nerdedirki ! Ayrıca telefon rootluydu garantisi yoktu yani ? ! ayrıca daha babam bilmiyor :(

Benim S3 bi kere hardbrick oldu. Rootluydu Garantisi Yoktu 150 liraya hallettiler. Avea Bayisinden aldiysan oraya gotur servise yonlendirirler. Zaten Hâla garanti suresi devam ediyorsa garanti belgesindeki servisi ara onlar yardimci olur. Cok fazla para alacaklarini sanmiyorum 100 tl civari alirlar. babana da guncelleme yaparken kapandı de :ehe

tory1tory

tory1tory

Üye
    Konu Sahibi
Benim S3 bi kere hardbrick oldu. Rootluydu Garantisi Yoktu 150 liraya hallettiler. Avea Bayisinden aldiysan oraya gotur servise yonlendirirler. Zaten Hâla garanti suresi devam ediyorsa garanti belgesindeki servisi ara onlar yardimci olur. Cok fazla para alacaklarini sanmiyorum 100 tl civari alirlar. babana da guncelleme yaparken kapandı de :ehe
Korkuyorum babama demeye kızar diye !

tory1tory

tory1tory

Üye
    Konu Sahibi
Başka cevabı olan ykmu

The Shadow

The Shadow

Üye
Başka cevabı olan ykmu
telefonu pc ye bagla sonra bataryayı çıkar download moda al tuşlara basılıyken bataryayı tak hepsini aynı anda yapamam diyosan birinden yardım istersin normalde boyle yapınca acılıyor ama açılmazsa o telefon DEAD çünkü cipset in değişmesi lazım beleşe yaparlarmı bilemem ama genelde para alıyorlar :oke:

tory1tory

tory1tory

Üye
    Konu Sahibi

telefonu pc ye bagla sonra bataryayı çıkar download moda al tuşlara basılıyken bataryayı tak hepsini aynı anda yapamam diyosan birinden yardım istersin normalde boyle yapınca acılıyor ama açılmazsa o telefon DEAD çünkü cipset in değişmesi lazım beleşe yaparlarmı bilemem ama genelde para alıyorlar :oke:
yapcak birini bulsam 20 30 tl ye vericemde burda yaparlarmı bilmem

tory1tory

tory1tory

Üye
    Konu Sahibi

olmuyor ..

- - - Eklendi - - -

:kop:20-30 tl ye cipset mi olur hiç :D bu arada dediklerimi denedin mi ?
dediklerini denedim şu şekilde şarja taktım 5 dk şarjdan çıkardım bataryayı çıkardım power + ses açmaya basılı tutarak bataryayı taktım açılış ekranında kalıyor aynı yani ( ayrıca şarjdayken açılış ekranıda çalışmıyor )

The Shadow

The Shadow

Üye
olmuyor ..

- - - Eklendi - - -

dediklerini denedim şu şekilde şarja taktım 5 dk şarjdan çıkardım bataryayı çıkardım power + ses açmaya basılı tutarak bataryayı taktım açılış ekranında kalıyor aynı yani ( ayrıca şarjdayken açılış ekranıda çalışmıyor )
benim demek istediğim o değil normal download moda nasıl alıyosan oyle al benim bildiğim download moda alırken açılış ekranı yokki :)

tory1tory

tory1tory

Üye
    Konu Sahibi

benim demek istediğim o değil normal download moda nasıl alıyosan oyle al benim bildiğim download moda alırken açılış ekranı yokki :)
bu telefonda download mod yok FTM mod var flashlama mod oda ses kısma + power onuda denedim dediğin gibi yaparak ama olmadı

The Shadow

The Shadow

Üye
şuna bakarmısın

- - - Eklendi - - -

birde şuna
linkte verdiğini bir dene o zaman belki bir faydası olur :)

tory1tory

tory1tory

Üye
    Konu Sahibi
offf napcam ben ya

muratdrsm

Üye
Kardeş eger fail demişşe senin tel hafızasında bad sector var bu yüzden rom yüklemirken yükleme bad sector de takılır böylece rom yükleyemezsin

Üst Alt