Odin downloading modda telefonu görmüyor (gio)

Sponsorlu Bağlantılar

juba08

Üye
    Konu Sahibi
Odin downloading modda telefonu görmüyor (gio)
Merhaba daha önce bir kaç kez yaptığım işlemi şimdi bir türlü yapamıyorum bir sorun var ama ne yaptıysam çözemedim.
Öncelikle telefonda maclaw'ın CyanogenMod 10.1 modu yüklüydü orjinal roma geçmek için odini açıp downloading moda aldım ama downloading modda takyığımda usb aygıtını pc tanımıyor bile. 3 saatir uğraşıyorum yanlışlıkla Emergency Dload Mode (ARM9 mode)'u bile açtım o moddayken görüyor. telefon açıkkende doğal olarak odin görmüyor fakat bilgisayar usbyi tanıyor. tek sorun downloading modda var. çözüm için çok konu okudum şuana kadar denediklerim:

- usb debug etmeyi açıp denedim.
- sürücüleri 4-5 kez kurdum kieside kurdum update ettim oda sürücü kurdu. (windows 7 uyulu şekilded kurdum)
- hafıza kartını çıkarıp denedim.
- bunları yaparken bilgisayrada bir kaç kez reset attım (odin ve driver yükleme sorunsa vs)
- usbyi taktıktan sonra takmadan önce modu açmayı denedim.
- usb aaygıtından update driver dedim elle samsungun driverlerını bile tek tek denedim.
- odin 3 eski sürümünü denedim
- Emergency Dload Mode (ARM9 mode da odinle yüklemeyi dedim başlamdı bile

ne yaptıysam downloading moda geçince windows 8.1 usb aygıtını tanımıyor. google play lazım oldu bu romdada bir türlü çalışmadı bende orjinal roma geçeyim dedim ama ne yaptıysam bilgisayar usb aygıtını tanımadığı için odin görmedi. lütfen yardım edin.

rufethesenov

Üye
Mobile odin ile yukleye bilirsin
Istersen apk linkini ata bilirim

juba08

Üye
    Konu Sahibi
o sanursam gioyu desteklemiyor ama onuda deneyeceğim teşekkürler.
o sanursam gioyu desteklemiyor ama onuda deneyeceğim teşekkürler.
ekleme olmadı 2 kere denedim yarım saat dump file oluştrdu kapanıyor girince tekrar oluşturuyor telefon uyumsuz

muhammedayvaz

muhammedayvaz

Üye
bende ace'me odinle stock rom yüklemeye çalışmıştım windows 7 de oluyordu ama windows 8.1 de artık olmuyor.bu telefonu desteklemiyor win8. ama windows un sitesinde baktım gio uyumlu gösteriyor.

buda linki

Son düzenleme:

juba08

Üye
    Konu Sahibi
sanal xpde deniyorum olmadı başka bilgisayarda deneyeceğim yada odn olmadan kurulacak bi değiştirilmiş firmware yükleyeceğim google play barındıran

flzf

Üye
bende de n 5105 samsung note 8 tablet var ama bir türlü odin modunda bilgisayarda usb bağlantı olmuyor yardımcı olabilir misiniz

hatipkaya01

Üye
Farkli bi bilgisayarda dene bendede böyle sorun olmuştu bilgisayardaki sürücüler ile alakali olmasi lazim yedinen sürücü yüklemek yerine farkli bi bilgisayara bagla kesin çözüm değil am az denemekte fayda var

Üst Alt