Harika Root Programi Üstelik Bedava

Sponsorlu Bağlantılar

serbest888

serbest888

Üye
Nerede yanlış yapıyorum bilmiyorum.usb debug nedir onu anlayamadım. cihazda böyle bir mod mu var o modda mı bağlanmak gerekiyorTamam hallettim artık root'luyum :)))

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
Teşekkürler aga benim telefonu bile buldu diğer programlar bulamadıydı unlockroot filan hatta açmadı.

• Beğen
Tepkiler: halo_42
Otroligt

Otroligt

Üye
Arkadaşlar bende Kocaelinin dağıttığı 'E-Tab 10' adlı tablet var. Bu tableti nasıl rootlayabiliriz? Kutusunda driver cd si çıkmadı diyor kardeşim. USB Hata ayıklama modu ile taktım kasaya ama tanımıyor bu program.

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
Aga tanımaz okulun tablet o,bide kalkışma el koyma yetkileride var o işe kalkılışınca bende tavsiye ama nette var bi kaç site bunla ilgili özelden bulursam atarım sana.

efsane_6868

efsane_6868

Üye
gerçektende ne denediysem olmadı ama bu programla oldu teşekkürler

carlos77

carlos77

Üye
sadece telefonlarda değil tabletlerde bile işe yarıyor samsung ve asus tablette denedim...

serbest888

serbest888

Üye
Unroot nasıl yapıyoruz

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
tablet pc de oluyormu

bozok_tr

bozok_tr

Üye
Note 3 ve S4 son sürümlerde denedim note 3 olumsuz s4 başarılı;)

bahrican530

Üye
Selamun aleykum benimde cihazim s3 mini s3 mini value editionun romunu atabiliyormuyuz

ErkanGuney.

ErkanGuney.

Üye
Teşekkürler başarılı bir şekilde S3 Mini telefonumu root yaptı. Şimdi artık istediğimiz ROM u yükleyebilir miyiz ? Birde root yaptıktan sonra gerekli programlar nelerdir yazabilecek arkadaşlar var mı ?

cixxxx

Üye
Selamün aleyküm benim tel note 2 schi605 4.3 yüklü 4.1.2 yüklüyken farklı programlarla yapmıştım simdi ne yapîyorum olmuyor yardımcı olurmusun

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
android tabletlerde,de uyuyormu bu root prosu jxd akıllı tablet konsolum var rotlayabilirmiyim bu proyla?

OBiRSeRSeRi

OBiRSeRSeRi

Üye
Htc One olurmu ? unlock yaptim

arslan3332

arslan3332

Üye
root yapmadı herşey düzgün çalışıyo hata vermiyo ama root olmuyo aynı şeyler 15dk boyunca yazıp duruyo download,waiting device,checking root sonra finish diyorum tekrar root ekranı geliyo anlayamadım yardımcı olacak biri varmı?
bu arada konuyu açan arkadaşa teşekkürler güzel program bulmuş

-ORKA-

-ORKA-

Üye
cihazım zaten root luydu ama başka arkadaşlarıma yardımcı olmak için indirdim sorunsuz teşekkür ederim arkadaşım

altunc

altunc

Üye
    Konu Sahibi
root yapmadı herşey düzgün çalışıyo hata vermiyo ama root olmuyo aynı şeyler 15dk boyunca yazıp duruyo download,waiting device,checking root sonra finish diyorum tekrar root ekranı geliyo anlayamadım yardımcı olacak biri varmı?
bu arada konuyu açan arkadaşa teşekkürler güzel program bulmuş
Driver yüklemekte zorluk çekiyo program bu yuzden sen kendin kurmalısın driverları
android tabletlerde,de uyuyormu bu root prosu jxd akıllı tablet konsolum var rotlayabilirmiyim bu proyla?
driveri yüklüyse bilgisayara olabilir

Üst Alt