Harici Nvidia Ekran Kartı Görüntü Vermiyor

Sponsorlu Bağlantılar

onurw58

onurw58

Üye
    Konu Sahibi
Harici Nvidia Ekran Kartı Görüntü Vermiyor
Uzun zamandır böyle birşey yoktu ama o gün pcyi açtığımda bip sesi gelmedi görüntü gelmedi ama ekran kartının fanı dönüyodu bende takıp çıkarmayı düşündüm ama olmadı tam olarak oturtturdum gene olmadı driverleri güncel onboard ekran kartında sıkıntı yok ama oda 256mb harici olan 1gb çok uğraştım ama yapamadım sorunu bilen varmı? şimdiden teşekkürler
bilen yokmu?
anlamadığım şey ekran kartı fanı son devir dönüyo görüntü gelmiyo

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bu sorun örneğin bir RAM'den veya kasa da kısa devre yapan diğer donanımlar sonucunda yaşanıyor olabilir. Yani örneğin başka bir RAM takarak yahut cihazdaki diğer donanımlardan kısa devre yapan var mı bakarak sonuca varabilirsiniz.

onurw58

onurw58

Üye
    Konu Sahibi
Bu sorun örneğin bir RAM'den veya kasa da kısa devre yapan diğer donanımlar sonucunda yaşanıyor olabilir. Yani örneğin başka bir RAM takarak yahut cihazdaki diğer donanımlardan kısa devre yapan var mı bakarak sonuca varabilirsiniz.
bende ilk başta öyle düşündüm ama mantıken ob kartı takıncada çalışmazdı ozaman(sanırım çok anlamam bu işlerden)ekra kartında sıkıntı olsa fanı dönmezdi çok garip bir sorun
cevbın için teşekkürler dün akşam pcnin ekran kartını çalışmıyo diye bir kenara koydum bu yorumu okuduktan sonra gaza gelip bir daha denedim oldu dun en az 100 kere takıp çıkardım tık yoktu hala sorunu çözemedim ama pc takır takır çalışıyo :D

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Görüntü hiç mi gelmiyor yoksa bir yere kadar mı var (Misal: hoş geldiniz yazısına kadar sorun yok ondan sonra hiç birşey yok gibi )

onurw58

onurw58

Üye
    Konu Sahibi
Görüntü hiç mi gelmiyor yoksa bir yere kadar mı var (Misal: hoş geldiniz yazısına kadar sorun yok ondan sonra hiç birşey yok gibi )
kardeş öncelikle cevabın için teşekkür ederim sorunu kendiliğinden çözüldü(ekran kartını çıkardım köşeye koydum 8-9 saat sonra çalıştı) tekrar teşekkürler

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Eyvallah ozaman sıkıntı yok :D

• Beğen
Tepkiler: onurw58

Üst Alt