Haribodan cekilisle 10 iPhone 7 kazanma şansı

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Haribodan cekilisle 10 iPhone 7 kazanma şansı

Kampanya 15.04.2017 saat: 00:01 ile 15.08.2017 saat: 23:59 tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm satış noktalarından Haribo Şekerleme San Ve Tic. Ltd. Şti’ne ait Altın Ayıcık 80gr ürününden satın alarak ürün ambalajı içinde bulunan şifreyi ,ad-soyad, doğum tarihi,adres bilgileri sıralaması ile tüm GSM operatörlerinden 3442 nolu hatta kısa mesaj gönderenlere veya internet sitesindeki ilgili alana şifre, ad-soyad, doğum tarihi, adres ve telefon numarası bilgilerini girenlere her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecek şekilde sürdürülecektir. Talihliler, 04.09.2017 tarihinde saat 10:00’da Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Fulya-Şişli / İstanbul adresinde çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 10 kişi Apple Iphone 7 32 GB (Hat ve kart Hariçtir); 25 kişi Sony PlayStation 4; 100 kişi Hoverboard ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye kazanan talihliler 11.09.2017 tarihli Güneş Gazetesinde ilan edilecektir. Ayrıca Milli Piyango İdaresi Kapsamı dışında 200 kişi HARIBO logolu çanta ikramiyesi kazanacaktır. internet sitesi üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Katılımlarda şifre, ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekilişe katılma hakkı verilmeyecektir.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bende geçen jelibon yerken dedim bir katılayım, bakalım hayırlısı. :)

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
İyiymiş :)

sevyeter0101

Üye
Arkadaşlar sonuçlar bugün açıklandı PSP 4 kazandım arayan yada soran olmadı onlar mı bana ulaşacak ben mi arayacağım bu konuda bilgisi olan var mı

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Arkadaşlar sonuçlar bugün açıklandı PSP 4 kazandım arayan yada soran olmadı onlar mı bana ulaşacak ben mi arayacağım bu konuda bilgisi olan var mı
Hayırlı olsun PTT ile kazandiginiza dair ihbarname gönderecekleri ihbarnameyi notere onaylatiyorsunuz kazandiginiza dair kargo ile gonderiyorsunuz kargo ile hediye geliyor

sevyeter0101

Üye
Tşk ederim

Üst Alt