Hard Format Sonrası Store'yi Geri Getirmek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
realdreamss

realdreamss

Üye
    Konu Sahibi
Hard Format Sonrası Store'yi Geri Getirmek
Merhaba arkadaşlar bazı arkadaşlar hard format sonrası mağazanın geri açılmamasından şikayetçi şimdi size bunu ennn basit yolunu anlayacağım 4 telefonda denedim olumlu sonuç aldım. İsterseniz bir deneyin olmazsa özelden mesaj atarsınız arkadaşlar .

Evet şimdi şöyle yapacaksınız; Telefonunuzun web kısmına gelip gireceğiniz siteye şu adresi yazın

veya sitesine giriyorsunuz arkadaşlar buradaki linklerde telefon modeli var buraya kendi modelinizi giriyorsunuz açılan sayfada en altta servisler var oraya tıklayın karşınıza mağaza çıkıcan orada nokia mağaza'ya gidin yazıyor tıklayın buraya tıkladığınız zaman karşınıza indir çıkıcak oradan marketi indirin yükleyin ve çalıştırın :) anlayabildiğimce anlatmaya çalıştım hiç anlamayanlar için ayrıntılı anlatabilirim ama resim ekleyemem çünkü bilmiyorum yanlış bir şey söylediysek affola..

İYİ MAXİCEPLİ GÜNLER :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Hard format sonrasında ben de nu yolu denedim ama olmuyor sona geldiğinde yüklenemedi diyor. Çünkü Qt sorunu oluyor. Bu sorunun çözümü burda paylaşılmıştı daha önce cwt core dosyasıyla hallediliyordu.

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
bu yol çözüm deil cwrt isimli bi dosya var onu kurup ardından mağazayı kurcaksın öyle oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt