Hard Format Atacaklara Duyurulur!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
asigsasi

asigsasi

Üye
illaki kalkar c hafızayı tüm format çeşitleri sıfırlıyor

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
illaki kalkar c hafızayı tüm format çeşitleri sıfırlıyor

Bilemiyorum ama Hard format atacak kişiler bu yöntemi denerlerse sevinirim + benim hafıza kart olayı olmadığından Soft format olduğu söyleniyor ? Ama Hafıza kartı ile deneyen olursa net sonuca ulaşırız?

bilge_adam

bilge_adam

Üye
Şikayet de ettim..

adam böyle güzel bilgi paylaşıyor sen şikayet ediyorsun bide bunu açıkça söylüyorsun. Bizde biliyoruz gerekli yerlerde format anlatımı mevcut. Ama sadece format anlatımı mevcut. Bu arkadaşımız kardeşimiz ise format attıktan sonra silinen uygulamaların silinmemesinden bahsediyor. Her neyse bu yazıyı da boşa yazdığım hissine kapıldım ama yine de yazmak geldi içimden. Arkadaşlar kusura bakmayın sizinde zamanınızı çaldım. Bu cevabı okuyarak zamanınızdan çalmış oldum. Hakkınızı helal edin. SaygılarımLa.

- - - Eklendi - - -

kaptan kardeş eline diline ağzına sağlık kardeşim :tşk: Mobilde olduğum içinde beğenemedim kusura bakma.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
adam böyle güzel bilgi paylaşıyor sen şikayet ediyorsun bide bunu açıkça söylüyorsun. Bizde biliyoruz gerekli yerlerde format anlatımı mevcut. Ama sadece format anlatımı mevcut. Bu arkadaşımız kardeşimiz ise format attıktan sonra silinen uygulamaların silinmemesinden bahsediyor. Her neyse bu yazıyı da boşa yazdığım hissine kapıldım ama yine de yazmak geldi içimden. Arkadaşlar kusura bakmayın sizinde zamanınızı çaldım. Bu cevabı okuyarak zamanınızdan çalmış oldum. Hakkınızı helal edin. SaygılarımLa.

Estağfirullah kardeş ne demek olur mu öyle şey, konuma buyur edip bu denli bir mesaj yazma zahmetinde bulunduğunuz için ben teşekkür ederim :tebessüm:

+O arkadaş, istediği kadar şikayetini beyan etsin, konum ahlaksızlık, argo kelime, forum kurallarına ayrını bir unsur içermediği sürece hiçbir şey olmaz pek takmıyorum herkes kendi seviyesini yazdığı yazıdan kullandığı üslubtan belli eder, benim umrumda değil!

umarım konumda bir yanlışım bir kusurum olmamıştır sizin için :tebessüm:

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

kaptan kardeş eline diline ağzına sağlık kardeşim :tşk: Mobilde olduğum içinde beğenemedim kusura bakma.

Allah razı olsun sağolun çok çok teşekkür ederim :tebessüm:

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Estağfirullah kardeş ne demek olur mu öyle şey, konuma buyur edip bu denli bir mesaj yazma zahmetinde bulunduğunuz için ben teşekkür ederim :tebessüm:

+O arkadaş, istediği kadar şikayetini beyan etsin, konum ahlaksızlık, argo kelime, forum kurallarına ayrını bir unsur içermediği sürece hiçbir şey olmaz pek takmıyorum herkes kendi seviyesini yazdığı yazıdan kullandığı üslubtan belli eder, benim umrumda değil!

- - - Eklendi - - -

merak etme o arkadaş hakkında sadece sen öyle düşünmüyosun bunu çoğu kişi böyle düşünüyor o arkadaş neden böyle davranıyor anlamış değilim

bilge_adam

bilge_adam

Üye

- - - Eklendi - - -

yok kardeşim konunda hiç bir argo kelime olsun üslup bakımından olsun öyle birşey yok. Bilgi içinde tekrar tekrar teşekkür ederim.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi

merak etme o arkadaş hakkında sadece sen öyle düşünmüyosun bunu çoğu kişi böyle düşünüyor o arkadaş neden böyle davranıyor anlamış değilim

valla bende anlamış değilim :bilmm

- - - Eklendi - - -

yok kardeşim konunda hiç bir argo kelime olsun üslup bakımından olsun öyle birşey yok. Bilgi içinde tekrar tekrar teşekkür ederim.

Ben teşekkür ederim okuma zahmetinde bulunduğunuz için :tebessüm:

Kayahan14

Kayahan14

Üye
valla bende anlamış değilim :bilmm

- - - Eklendi - - -

Ben teşekkür ederim okuma zahmetinde bulunduğunuz için :tebessüm:

bu arada emeğine sağlık ben flash atmayı da öğrendiğime göre gerek kalmadı ama (iyiki bi flash atmayı öğrendim :ehe :ehe:ehe)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi

inşallah yakın zamanda alırsınız (sen bu kadar mesajı mobildenmi yaptın :))

en az 2-3 sene sonra alırım ki şubatta askere gidicem :) + evet hiç PC'den yazmadım foruma vallahi :kıskıs: + gece yatarken 3010'du şuan kaç bilmiyorum :bilmm

Kayahan14

Kayahan14

Üye
en az 2-3 sene sonra alırım ki şubatta askere gidicem :) + evet hiç PC'den yazmadım foruma vallahi :kıskıs: + gece yatarken 3010'du şuan kaç bilmiyorum :bilmm

bende zamanın %95 ini mobilde geçiriyorum %5 i mobilden yapamayacağım şeyler 100 hd oyun konusu gibi :tebessüm:

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi

bende zamanın %95 ini mobilde geçiriyorum %5 i mobilden yapamayacağım şeyler 100 hd oyun konusu gibi :tebessüm:

hmm anladım + Sohbete özelden mi devam etsek + hem konu dışına çıkmayalım hemde bi uyarı almayalım :) :oke:

asigsasi

asigsasi

Üye
ben de şikayet ettim bunu niye gizli saklı yapayım bence bence gereksiz bi konu

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar lütfen benim bu mesajımdan sonra tartışmaya meydan verecek mesajlar yazmayınız, konu gereksiz ise sizin için mesaj yazmayın ''Şikayet edin''.

Lütfen ama lütfen konumda tartışmaya meydan verecek yorumlarda bulunmayınız :ünlem:

Herkese iyi forumlar :(

- - - Eklendi - - -

yaren_dede

yaren_dede

Üye
kaptan konuda hard format attığını iddia ederek tartışma çıkmasına sebep verme lütfen anlattığın yöntem veri temizlemedır hard format ayrı birşey. Konunuzun açık kalmasını istiyorsanız bu konuda ısrar etmeyin diğer arkadaşlar içinde söylediğim geçerli iyi forumlar arkadaşlar

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
kusura bakma amacım tartışma çıkarmak değildi :oke:

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Görüşün için çok teşekkürler kardeş, sağolasın bu vb kırıcı itici yorumlar yüzünden konumun kapatılmasını taleb ettim zaten boşver :(

anılbaran

anılbaran

Üye
Konu sahibi isteği üzerine :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt