Hangisini alıyım? Note 2 mi S3 mü?

Sponsorlu Bağlantılar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
note 2 bence ekran aşırı büyük ama at bile koşturursun o ekranda :D ayrıca batarya ömrü s3'e göre iyi ben note 2 tercih ederdim.

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye

buradaki karşılaştırmalara bir bak ve

karşılaştırma videosunu izle.. Umarım yardımcı olur.

Symbianize

Symbianize

Üye
Note 2 daha iyi ama aldiginda otobuste falan telefonla konusma baya bi gulerler :D

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Note 2 çok büyük yahu bildiğin tablet o yani :D

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
tablet- telefon arası bişey... tablete çok büyük telefona da küçük diyenler için yaratılmış :ehe

maxirabit

maxirabit

Üye
Bir çıksında:)
Geçen hafta bir tanıdığımın note telefonun kullandım sonra kendi telefonumu elime aldığım zaman oyuncakmış gibi bir his verdi elimde çok küçük durduğunu anladım,eyer biraz alışırsanız diyer telefonların ekran boyutu ozaman kesmiyor:)

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
KayraBey

KayraBey

Üye
Ben note 2 alacağım insallah

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
MrExpert

MrExpert

Üye
Büyüklüğün önemi yoksa kesinlikle note 2 al...

mks740

mks740

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlarınız için çok teşekkürler. Zaten note2 ağır basıyordu. Sizinde yorumlarımıza göre note 2 yi kararlaştırdım gibi. Ama talip arkadaşın dediği gibi ilk önce gidip bi elime alıp bakıyım bi. Sonra pişman olmayayım

avcitalip

avcitalip

Üye
Yorumlarınız için çok teşekkürler. Zaten note2 ağır basıyordu. Sizinde yorumlarımıza göre note 2 yi kararlaştırdım gibi. Ama talip arkadaşın dediği gibi ilk önce gidip bi elime alıp bakıyım bi. Sonra pişman olmayayım

çok fazla büyük o yüzden bir bak dedim yoksa s3'ten daha iyi bir cihaz,şunuda unutma note 2'yi tek elle kullanamazsın :oke:

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

çok fazla büyük o yüzden bir bak dedim yoksa s3'ten daha iyi bir cihaz,şunuda unutma note 2'yi tek elle kullanamazsın :oke:

Tek elle tutup tek elle kullanırsın yani tek elle kullanılıyor :kıskıs: Sadece diğer elinin stand görevi yapması gerekiyor :ehe

avcitalip

avcitalip

Üye
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

ya dükkanda falan zor oluyordu bende note 1 vardı,kullanma yönünden problem yoksa gerçekten al :)

Bende Note var şuan.Sırf ekran boyutundan dolayı Note 2 alacağım galiba.Böyle bir dezavantajı var ekran boyutunun bağımlılık yapıyor :(

amcalu1

amcalu1

Üye
Lg optimus g çıksın onu bir incele derim

avcitalip

avcitalip

Üye

Bende Note var şuan.Sırf ekran boyutundan dolayı Note 2 alacağım galiba.Böyle bir dezavantajı var ekran boyutunun bağımlılık yapıyor :(

evet,2 gün kullandıktan sonra s2 başta olmak üzere diğer telefonlar çok ufak gelmeye başlıyor insana benim başıma geldi :ehe

s2'mi satıp note almıştım sonra büyük diye geri verip s3 aldım ama s2 halan daha çok ufak geliyor bana :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
kesinlikle note 2

Üst Alt