Hangisini alıyım? Note 2 mi S3 mü?

Sponsorlu Bağlantılar

Astrosman

Astrosman

Üye
Note 2

oztu52

Üye
Note 2 güzel ama s3 varken ne gerek var. s3 te neyeiihtiyacınız varsa fazlasıyla veriyor ekran büyüklüğü dahil

aleranol

aleranol

Üye
Note 2 güzel ama s3 varken ne gerek var. s3 te neyeiihtiyacınız varsa fazlasıyla veriyor ekran büyüklüğü dahil

sana şöyle söyleyeyim. Spen cidden çok güzel olmuş. Hele bekleme özellikleri falan çok iyi. S3ü kullamdım not2yiinceledim ama not 2 daha iyi ele oturuyor. S3 zaten oyuncakgibi yumuşak kenarları var. Not yine çokiyi değio ama keskinleşmiş kenarları bu da onu çokgüzel gösteriyor.

Krofessional

s3 note 2 ekran buyuklugu gereksiz

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Adam ekran büyüklüğü problem değil demiş ona göre yorum yapsak.Note 2'nin ekran büyüklüğüne problem değil diyen birisi ve hatta ekranının büyük olması daha iyi diyen birisine ekranı çok büyük o yüzden SIII diyorsunuzya...

Buyur ? Note 2 SIII'ün sadece büyük ekranlısımı ? Bir kere ekran ayırma S-Pen ve 2 GB Ram gibi +ları bile Note alınmasını sağlayabilecek şeyler.Senin mantığına göre SIII'te gereksiz ne gerek var git SII al zaten şuan her işini oda görüyor.

Narutodth

Narutodth

Üye
Ekran farketmezse note 2

ofluorhann

Üye
Note 2 çünkü 2gb ram 1600 mhz quad core işlemci lte 100 mbps ile daha hızlı veri aktarımı tabi ki note 2

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları

zappinger

Üye
S3 suan en performansli telefon ama note 2 bi ayri bi mukemmellik

PriZm

PriZm

Üye
Note 2.kısmetse bende alacağım :)

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
Tabiki note 2
Note 2 ile nette sörf yapmak ne guzel olur :D

avcitalip

avcitalip

Üye
Tabiki note 2
Note 2 ile nette sörf yapmak ne guzel olur :D

evet,note serisini zaten kullanabildikten sonra en iyisi o bence,ama çok büyükler taxilerdeki LCD TV'ler gibi Mübarek :ehe boyutu çok büyük olmasa kullanırdım :(

musty522

Üye

buradaki karşılaştırmalara bir bak ve

karşılaştırma videosunu izle.. Umarım yardımcı olur.
ilk karşılaştırmada camera ile ilgili bir sürü özelliği var s3 ün ve note 2 de hiç biri yok öyle mi? nasıl olur ya bir yanlış olmasın ?

- - - Eklendi - - -

hadi arkadaşlar note 2 yi tercih eden herkez en kısa zamanda note2 alıyor :) almayannn :) gerisini dolaylı yollardan siz tamamlayın hehehe :)yada durun buldum almayanın en kısa zamanda symbian işletim sistemli telefonu olsun :)ve ömür boyu o telefonu kullansın hahaha :)

cahilmuallim

cahilmuallim

Üye
Galaxy s3 tarafgirligini yapmak istemiyorum ama taşınabilirlik olsun note 2'nin telefon formatı dışında kalması vede performans testlerine bakıldığında bazı testlerde s3 ün üstün olması mesela Samsungun note 2 de exynos 15 kullanmamasi tercih edilmemesi için en önemli sebeb

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
note 2 çok büyük s3 fazlasiyla karşilayacaktir uygulama oyun konusunda.

KinG_MoRTaL

Üye
Boyutu onemli deyilse note 2

saruman_me

saruman_me

Üye
Note 2

Üst Alt