Hangi Android Telefonlarda Flash Player Çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar

brgburak

brgburak

Üye
ya her kafadan bi ses cıkıyo bilip bilmeden konusuyonuz . ace flash player desteklemiyor su anda android olan her telefondan youtube ve faceden video izlenebiliyor ama o flash lite programı sayesinde adobe flash player ile degil . ama skyfire tarayıcısı var android icin onu indrin kurun istediginiz siteden istediginiz videoyu izleyin ama acede flash destegi yok bilip bilmedem sallamayın

blacktalon

blacktalon

Üye
galaxy ace de flash desteği yok skyfire dan giriliyor sadece :D

rsmbayraktar

rsmbayraktar

Üye
burada flash player destekleyen cihazlar verilmiş buyrun...

PriZm

PriZm

Üye
İdeos x5 flash 10.3

S@H!N

Üye
arkadaşlar peki samsung galaksi i9000 yada i9001 yada i9003 bunların hangisi destekliyor sıkıntı olmadan?

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
samsung gio da 2.3 te var

sahteprens71

sahteprens71

Üye
arkadaşlar htc taato 1.6 ya 2.2 yada üst sürüm rom nasıl yüklerim bi yardımcı olurmusunuz ? Teşekkürler herkese.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
arkadaşlar peki samsung galaksi i9000 yada i9001 yada i9003 bunların hangisi destekliyor sıkıntı olmadan?
hicbirinde bir skinti yok.. 1 ghz ve ustu islemcili telefonlarda hicbir skinti yasamazsiniz.

asfenerli

asfenerli

Üye
peki samsung galaxy gio da flash var mı?

hamdi38

hamdi38

Üye
ideos x5 flashplayer 11

aksusafak

Üye
HTC Desire Z Android 2.2 den aldığım gün 2.3.3 e yükselttim ve Marketten Adobe Flash Player 10.1 den 11.0 a yükselttim. Tüm internet sitelerinde sorunsuz çalışıyor.

mancukya

Üye
Arm6 yada arm7 tabanli olan teller icin Flah player var

hartuma

Üye
eğer galaxsiden düzgün internetten video izleye miyorsanız hattan flas player gerekmiyor [email protected] adresine meil atıp konuşabilir anlatırım nasıl yapacağınızı saygılar !!!!!

zenozz

Üye
arkadaşlar bnm de galaxy gio var ona flash yükledim siteyi açıyorum elefon titriyor kapanıyor site elinizde varsa uyumlu flas player bana verebilirmisiniz veyahut siteye ekleyebilirmisiniz bu galaxy gio desteklemezmi bu flash playırı 800mhz işlemci android 2.2.1 froyo özellikler bunlar 500 tl piyasa fiyatı acenin bir düşüğü

sabil

sabil

Üye
slm bende gio var nasıl yüklenir ben yükeyemedim yardım edermisiniz

cousteau01

Üye
bende daha önce söylemiştim galaxy ace ye ve gio ya flash player yükleniyor diye.bakın ben yükledim hemde 2.2.1 froyo ya....öncelikle 10.1 sürümünü yükliceksin. buradan indirebilirsin.daha sonra root explorer yardımıyla data/data/adobeflashplayer/lib dosyasını değiştireceksin ''lib'' dosyasını buradan ''maxicep'ten de bulabilirsin.anlatımlara bak heryerde var ve uygula.hepsi bu kadar.

sonyildiz

sonyildiz

Üye
Samsung Galaxy Mini S5570 Android 2.3.6 Türkiye sürümü
GT-S5570 S5570JVKT1 ## 2.3.6 2011 November S5570OJVKT1 Turkey ben buna yükseltttim flaş var

Üst Alt