Hangi Android Telefonlarda Flash Player Çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar

ibo_Star

ibo_Star

Üye
    Konu Sahibi
Hangi Android Telefonlarda Flash Player Çalışıyor
Herkese Selamlar
Malum Facebook ve internetteki Sitelerde Videolar Hep Video Oynatıcı ile Mümkün.
Cihazınızın Versiyonu Ne Olursa olsun Yüzde Yüz Uyumlu Olmuyormuş.
Forumdan bir kaç üye 1 ghz Altı Cihazlarda Çalışmaz Demiş.
Aşağıdaki ismi YAzılı Cihazlar 700 TL ye Kadar Olan Android Telefonlar.
Bunlardan Birisini Kullanıyorsanız Market veya Karta Flash player Atarak
wifi Uzerinden video izledinizmi? Bu Mümkünmüdür.
Cevaplarınız Referans Olacak ve Ben gibi ilerde
Almak isteyenler yada Sormadan Alanlar Benim Cihaz Facebook Videolarını Açmıyor gibi Sorular Sormazlar.
-Vodafone 945: Android 2.1 ile Geliyor. 2.2 Guncellemesi Yok Suan.Flash Player Çalışmıyor.
-Turkcell T10:Android 2.1 ile Geliyor.2.2 Romu Mevcut.Flash Player Çalışmıyor Diyen Uyeler Var.
-Samsung Galaxy 5:Android 2.1 ile Geliyor.2.2 Romu Mevcut.Flash Player ?
-Lg Gt 540:
Android 1.6 ile Geliyor.2.2-2.3 Romları Var.Flash Player ?
-Samsung Galaxy Mini:Android 2.2 ile Geliyor.Yabancı Sitelerde Flash Player Çalışmaz Denilmiş.
-Motorola FlipOut:
Android 2.1 ile Geliyor.Flash Player ?
-Lg P500/P503:
Android 2.2 ile Geliyor.2.3 Rom var.Flash Player ?
-Htc Tatto:
Android 1.6 ile Geliyor.2.2-2.3 Romları Var.Flash Player ?
-Galaxy i5510:
Android 2.2 ile Geliyor.Flash Player ?
-S.Ericsson X10 mini:
Android 1.6 ile Geliyor.2.1 Romu Var.Flash Player ?
-Htc Wildfire:
Android 2.1 ile Geliyor.2.2 Romu Var.Flash Player ?
-Acer Liquid E:
Android 2.1 ile Geliyor.2.2 Romu Var.Flash Player Kesin Çalışıyor.
-Motorola Mile Stone:
Android 2.1 ile Geliyor.Flash Player ?
-Samsung Galaxy Ace:
Android 2.2 ile Geliyor.Flash Player Kesin Çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: tayyips ve mustafaa58

WOLFPACK

WOLFPACK

Üye
android 2.2 froyo işletim sistemleri için flash player çalışır dostum. Bende şu an motorola milestone var türkiyeden teknosadan aldım ancak motorola henüz 2.2 froyoyu ingiltere ve almanya dışında avrupa ülkelerinde duyurmadığı için flash player çalışmıyor. ama bazı dedikodulara göre nisanda türkiye için 2.2 froyo update gelecekmiş.

karakan9

Üye
ben htc desire kullanıyorum 2.1 olarak geldi şimdi 2.2 .ilk aldığımdan beri flash çalışıyor.Yalnız sadece silverlight dsteklemiyor.Yani trt,digitürk ve tivibu izlenemiyor.

ibo_Star

ibo_Star

Üye
    Konu Sahibi
296 Kişiden Sadece 2 Kişi Mesaj Atmış.
Bakıpta 3 Kelime yazmaya zahmet etmeyen Uyeler.
Teşekkürler :nono:

adrianoo

Üye

bu sıtede bulabılırsınız

pasa1980

pasa1980

Üye
benimki acer betouch e130 ve 1.6 flash destekliyo

LasTTango

LasTTango

Üye
Samsung galaxy s im var 2.2 de flash 10.1 destegi var sorunsuz calısıyor.

Ddcay

Ddcay

Üye
ANDROİD 2.2 olanların hepsinde flash çalışması gerekiyor. bende galaxy s var flash sorunsuz.

devilll07

devilll07

Üye
bende de galaxy s var sorunsuz çalışıyor...

atakax

atakax

Üye
htc wildfire ım var flash player kullanıyorum ama harika değiil

cesurr83

Üye
arkadaşlar bende samsung galagx mini android 2.2 froyo işletim sistemi var fakat flas desteği yok.nasıl yükleyebilirim yardımcı olurmusunuz

maniactolga

Üye
Flash 10.1 desteğinin çalışması için telefondaki işlemci mimarisinin ARMV7 ve üstü olması gerekli. Telefonunuzun işlemcisi armv7 ve üstü mimariye sahip değilse isterse android 2.5 sürüme sahip olsun yine çalışmaz. yani işletim sistemi ile ilgili değil işlemci ile ilgili bir olay.

Aliapaydin

Aliapaydin

Üye
ben galaxy mini kullanıyorum flash yok ayrıca marketten indirip kurmayı deniyorum yüklemiyor yani galaxy mini flash player desteklemiyorr ama telefon süper bence çok memnunum

rapboi

Üye
selam arkadaslar Galaxy ace içindeki web tarayıcı da flash player olmadıgı soylenıyo sonradan yuklenıp calıstırılabiliyor mu bilgisi olan var mı?

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
bende vodafone 945 var kendi içinde gelen facebook uygulaması ile videoları izleyebiliyorum. 2.1 sürüm

KayraBey

KayraBey

Üye
selam arkadaslar Galaxy ace içindeki web tarayıcı da flash player olmadıgı soylenıyo sonradan yuklenıp calıstırılabiliyor mu bilgisi olan var mı?

Arkadaşım ben 2 hafta kadar önce Galaxy Ace aldım.Hiçbirşey yüklemeden direk olarak kendi tarayıcısından youtube ve facebook'a girip videoları izliyorum.Kim oynatmıyor diyorsa yalan söylüyor.Yada onun telefonu oynatmıyorsa gidip servise göstersin.

rapboi

Üye

Arkadaşım ben 2 hafta kadar önce Galaxy Ace aldım.Hiçbirşey yüklemeden direk olarak kendi tarayıcısından youtube ve facebook'a girip videoları izliyorum.Kim oynatmıyor diyorsa yalan söylüyor.Yada onun telefonu oynatmıyorsa gidip servise göstersin.

Cevap için cok tesekkur ederim cunku galaxy s ıkıncı el mı ACE sıfır mı arasında gidip geliyorum...
işlemcileri ve ram ozellikleri benim isimi rahat gorecek nitelikte ama Galaxy S cok buyuk ve ACE sankı daha ergonomik henuz tanısma fırsatım olmadı ACE ile ama cok asırı kararsızım sdn sitesinde web tarayıcısının flash destekli olmadını soyluyolar.Yine kendim gormediğim için kullanan arkadasların yorumlarına asırı ihtiyacım var.Bir de anlayamadıgım Galaxy S 2.1 iken flashsız 2.2 froyo da flash destegine kavustu deniliyor.Oysa ACE benim bildigim direkt olarak 2.2 froyo ile geliyor.Flash nasıl desteklemez anlamıyorm.İşlemci mimarisi ile ilgili dedikodular gezine dursun hala içime sinen bişey yok bir de Android 3.0 gingerbread için 1 ghz işlemci 512 mb ram'e gereksinim duydugunu ogrendim.Sonuc olarak ACE ile sonsuza kadar 2.2 froyo mı kullanıcam ????

KayraBey

KayraBey

Üye
Cevap için cok tesekkur ederim cunku galaxy s ıkıncı el mı ACE sıfır mı arasında gidip geliyorum...
işlemcileri ve ram ozellikleri benim isimi rahat gorecek nitelikte ama Galaxy S cok buyuk ve ACE sankı daha ergonomik henuz tanısma fırsatım olmadı ACE ile ama cok asırı kararsızım sdn sitesinde web tarayıcısının flash destekli olmadını soyluyolar.Yine kendim gormediğim için kullanan arkadasların yorumlarına asırı ihtiyacım var.Bir de anlayamadıgım Galaxy S 2.1 iken flashsız 2.2 froyo da flash destegine kavustu deniliyor.Oysa ACE benim bildigim direkt olarak 2.2 froyo ile geliyor.Flash nasıl desteklemez anlamıyorm.İşlemci mimarisi ile ilgili dedikodular gezine dursun hala içime sinen bişey yok bir de Android 3.0 gingerbread için 1 ghz işlemci 512 mb ram'e gereksinim duydugunu ogrendim.Sonuc olarak ACE ile sonsuza kadar 2.2 froyo mı kullanıcam ????

Android 3.0'ı çalıştırabilecek donanıma sahip telefon alırsın sende üstadım :) 2.2 benim işimi görüyo.Henüz çok uğraşmadım ama...

aliveli2k

Üye
Motorola Milestone: 2.2 güncelleştirmesi yayınlandı, flash player çalışıyor, ufak takılmalar olabiliyor overclock yapmak yararlı olabilir
HTC Desire: Vodafone'un getirdikleri 2.2 ile geliyor ve flash playerı sorunsuz çalıştırıyor
Samsung Galaxy Ace: Youtube programıyla falan videolar izlenebilir ama flash player yok.

sagopakajmer61

sagopakajmer61

Üye
LG P503 OPTIMUS ONE Bu telefonda flash player çalışırmı arkadaşlar?
Özellikler Telefon TipiDüzAğırlık (gr)129Genişlik (mm)59Kalınlık (mm)13,3Yükseklik (mm)113,5Konuşma Süresi (max.saat)8Şebeke Frekansı4 Bant(850,900,1800,1900)Ekran TipiRenkli EkranEkran ÖzellikleriDokunmatik, TFT, İvme ölçerMobil Ekran Boyutu (inch)3.2Ekran Çözünürlüğü (px)320x480Ekran Renk Sayısı256KBağlantı ÖzellikleriGPRS, USB, EDGE, Bluetooth, 3G, GPS, Wireless LAN, WapTelefon Hafızası (mb)170Desteklenen Hafıza KartıMicro-SD (TransFlash)Max.Haf. Kartı Boyutu(gb)32Mobil Ram Boyutu (mb)512Multimedya ÖzellikleriSes Kaydı, Java MIDP, Anında Mesajlaşma, T9, FM-Radyo, Mp3 Çalar, MMS, E-Posta, Push Mail, 3.5 mm Audio Çıkış, MP4 Oynatıcı, Divx Oynatıcı, Dijital Pusula, Video OynatıcıKamera Çözünürlük (mp)3.0Kamera ÖzellikleriOtomatik OdaklanmaMobil İşletim SistemiAndroidİşletim Sistemi Versiyonu2.2 FroyoMobil CPU TeknolojisiARM 11Mobil CPU Hızı (Mhz)600

Üst Alt