[Halfbrick] Fruit Ninja v1.06(0) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

suat1111

suat1111

Üye
parmaklarım ağrıdı:kop:

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
güzel oyun tşkler

asee_38

asee_38

Üye
:oke:TEŞEKKÜRLEEEER

e_smile

Üye
ya beyler bunun multiplayerli versiyonu var mıdır yada nasıl yaparız bilen var mı ?

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
:tşk::tşk:

Dampierre

Dampierre

Üye
İlk 10 dakikada...

Ve yarım saat olmadan..

Ben bu oyunu oynuyorum yaa :ehe:ehe :naughty::naughty:

Havan kime yabancı :ehe

arkadaşın iphone'nunda yaptım. o benim telde angry birds oynuyodu. bana artistlik yaptı. rekoru 600 bişeydi, 2 denemede geç helal olsun dedi. sonuç bu :ehe

keys1903

keys1903

Üye
250 yı bısı sandık bızde

GULSEHIRLI

Üye
teşekkürler kardeşim.

e_smile

Üye
iphone da daha yüksek puanlar çıkıyor ama ben 700 üstü nerde gördüysem yüzde 80 iphone oluyor daha çok mu rune çıkıyor iphone da nedir :D zaten versiyonlar da aynı değil ya bi bişi wardır diim ben

Dampierre

Dampierre

Üye
iphone da daha yüksek puanlar çıkıyor ama ben 700 üstü nerde gördüysem yüzde 80 iphone oluyor daha çok mu rune çıkıyor iphone da nedir :D zaten versiyonlar da aynı değil ya bi bişi wardır diim ben

çünkü tüm iphone sahipleri fruit ninja indirip oynuyor. Okuldaki 200 arkadaşımın toplam 50 ipod iphone karışık vardır toplamda fakat 1 tane bile N8,c7,c6-1,e7 yok. Android ise 1-2 tane anca vardır. Iphone larda yüksek görüyosun çünkü herkeste iphone var :D

Osmanlı Evladı

Osmanlı Evladı

Üye
Teşekkürler :)

polluxea♪

polluxea♪

Üye
eyw agaa :oke: :oke::tşk:

e_smile

Üye
çünkü tüm iphone sahipleri fruit ninja indirip oynuyor. Okuldaki 200 arkadaşımın toplam 50 ipod iphone karışık vardır toplamda fakat 1 tane bile N8,c7,c6-1,e7 yok. Android ise 1-2 tane anca vardır. Iphone larda yüksek görüyosun çünkü herkeste iphone var :D
yok dostum netten arastırdım üsenmedim :D yabancı sitelerde de geçiyor iphone ve ipad de daha fazla meyve geliyormuş puanlar o yüzden yükseliyormuş :D haberin olsun

jeki01

jeki01

Üye
emeğine sağlık.

Overdose34

Overdose34

Üye
yok dostum netten arastırdım üsenmedim :D yabancı sitelerde de geçiyor iphone ve ipad de daha fazla meyve geliyormuş puanlar o yüzden yükseliyormuş :D haberin olsun
Bence alakasi yok kardeş ya. Bende c7 var 929 yaptm ben

Dampierre

Dampierre

Üye

n8 de de 900 ü gördüm, fazla meyve falan yok, sonuçta aynı oyun. Ayrıca ipod u olan arkadaşlarım benim n8 de oynayınca tek farkın geniş ekran olduğunu söylediler.

veliahht

veliahht

Üye
teşekkürler arkadaşım emeyine sağlık...

berkcam97

Üye
teşekkürler ama bu x6 da çalışırmı acil yardım edebilirmisiniz ltfen

Üst Alt