[Halfbrick] Fruit Ninja v1.00(0) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

adsasdsd

adsasdsd

Üye
teşekkürler

floflo

Üye
Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum biriniz acil cevap verebilir mi ? 2 partı ta pcye yükledim telefonumun markası N8 telefonu usb ile bağladım ama bu oyunu nasıl yükliycem telefona partları çıkarttım ama partların içinde ki ni nereye atacağım ?

apobaba1234

apobaba1234

Üye
dosyalari masaustunde yanyana koy 1.yi rardan cikart de(bentelde yaptim)zaten otomatik olarak 2.yle birleserek karsina bir dosya cikcak sonra at tele yukle

floflo

Üye
kardeşim onu yaptım rardan dosyaları çıkartttım ama teli usb ile pcye bağladıkdan sonra o dosyaları nereye atıca. Örn; Dosyaları Resource içinde App. Lara mı atıcam ki oraya attıgımda usb çıkardıkdan sonra dosya gözükmüyor attıgım dosya biri yardım edebilir mi?

muratcan1905

Üye
kardeşim onu yaptım rardan dosyaları çıkartttım ama teli usb ile pcye bağladıkdan sonra o dosyaları nereye atıca. Örn; Dosyaları Resource içinde App. Lara mı atıcam ki oraya attıgımda usb çıkardıkdan sonra dosya gözükmüyor attıgım dosya biri yardım edebilir mi?

o zaman bilgisayarına ovi suiteyi indir nokianın sitesinde bulabilirsin
sonra bu çıkarttığın rarlardan fruitninja_signed_retail_kryak.sis isminde bir dosya çıkmalı telefonu usb ile bağlayıp bu dosyaya çift tıkla ve bekle sonra telefon ekranında kurulum ekranını göreceksin.

turkotello

turkotello

Üye
paylaşım için çok teşekkürler

tugyankose

Üye
harıkaaaaa

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
eline emeğine sağlık

volkan arıslı

Üye
5800 da çalışırmı ?

k3r3mcvkk12

Üye
Arkadaslar Lütfen Yardım Edin ! Dosy tÜRÜ dESteklenmiyor diyor Bu oyunu Çok İstyrm Harki Bir Oyun Yardımcı Olurmusnz :(

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
5800'da çalışmaz. Kesinlikle denemeyin.

k3r3mcvkk12

Üye
Tamam Abi Talking Tom Cat Varmı Peki 5800 İçin ?

k4nun1

k4nun1

Üye
s60v5 bölümüne bakın 5800 oyunları için arkadaşlar

maddock

Üye
:d:

Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
androidde bu oyunu çok sevmiştm :)

WikiLeaksTR