[Halfbrick] Fruit Ninja Free v1.07(4) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

jatvalca

jatvalca

Üye
:tşk:

sever58

Üye
ellerine sağlık

nokialover

Üye
Hocam biri bana açıklayabilirmi bunun oviden indirdiğimizle arasındaki fark nedir?

amficci

amficci

Üye
teşekkürler :oke:

Teom@n

Teom@n

Üye
Indirip kurdum ve oynadim fakat tesekkur etmeyi unutmusum :blush:

Tesekkurler:oke:

yutkun

yutkun

Üye
eline saglık teşekkürler

DewiLseS

Üye
Oyun harika ! Boş zamanlarımda oynuyorum.

gece__kuşu

gece__kuşu

Üye
çok güzel oyun teşekkürler

habbuj

habbuj

Üye
teşekkürler

ibyz07823

ibyz07823

Üye
teşekkürler müttiş

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Teşekkürler

İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
teşekkürler

musti_candan

musti_candan

Üye
Tüm dünyada ses getiren Fruit Ninja Symbian için hazır! Fruit Ninja, meyveleri doğrayıp kıyımdan geçirdiğiniz sulu bir aksiyon oyunudur! Kestiğiniz her meyveyle lezzetli bir tahribata yok açın.
teşekkürler

samsungsa

Üye
teşekkürlerrr

BRKTNL

BRKTNL

Üye
:tşk::tşk:

yelizpelin

Üye
Eskisiyle aynii yaaa

emir vapur

Üye
Tüm dünyada ses getiren Fruit Ninja Symbian için hazır! Fruit Ninja, meyveleri doğrayıp kıyımdan geçirdiğiniz sulu bir aksiyon oyunudur! Kestiğiniz her meyveyle lezzetli bir tahribata yok açın. Ekranda kaydırma hareketi yaparak meyveleri gerçek bir ninja savaşçısı gibi lezzetli bir şekilde doğrayın. Tek oyuncu için üç oyun moduyla, bağımlılık yapan oyun deneyimi tekrar tekrar oynamanızı sağlayacak. Fruit Ninja Nokia'daki en iyi doğrayıcıdır!

[video=youtube;-tBCqkzpm7U]
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

abi açılıyor ekran beyaz oluyo bazı yerlerde siyah kareler çıkıyo sonrada kendini kapatıyo ne yapmalıyım?

gonyalı

gonyalı

Üye
Tüm dünyada ses getiren Fruit Ninja Symbian için hazır! Fruit Ninja, meyveleri doğrayıp kıyımdan geçirdiğiniz sulu bir aksiyon oyunudur! Kestiğiniz her meyveyle lezzetli bir tahribata yok açın. Ekranda kaydırma hareketi yaparak meyveleri gerçek bir ninja savaşçısı gibi lezzetli bir şekilde doğrayın. Tek oyuncu için üç oyun moduyla, bağımlılık yapan oyun deneyimi tekrar tekrar oynamanızı sağlayacak. Fruit Ninja Nokia'daki en iyi doğrayıcıdır!

[video=youtube;-tBCqkzpm7U]
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

paylaşım için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

Üst Alt