Telefon Tavsiyesi hala note 2 alınırmı ?

Sponsorlu Bağlantılar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
ocak ayında telefon alacağım tabi aklımda g2de var fakat içime sinmedi kasa kalitesi düşük olduğu içindi sanırım bi şekilde soğudum telefondan sinmedi bir de asıl önemlisi 16lık alabiliyordum note2 alayım da hafıza sorunu da ortadan kalksın internette de zevkli olur dedim ve aldım 4.1.2 kötüydü ama 4.4.2 ile hala uzun süre gideri olacak bir telefon haline geldi
4.1.2 nin nesi kötüydü :D

serdar_gs

serdar_gs

Üye
ikonlar acayip sıkmıştı galeri ve rehber kasıyordu
Benim en iyi batarya süresi aldığım 4.1.2 idi sanırım gece uyu sabah kalk sadece %1 gidiyordu ama 4.4.2 daha şık ve daha performanslı olmuş

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Benim en iyi batarya süresi aldığım 4.1.2 idi sanırım gece uyu sabah kalk sadece %1 gidiyordu ama 4.4.2 daha şık ve daha performanslı olmuş
Note 3 te artmıyor mu? Ben gece %89 da bıraktım sabah %92 olmuştu :)

PriZm

PriZm

Üye
Gerçekte artmıyor o şarj belliki kalibrasyon bozulmuş. *#0228# yi tuşla quick restart de ve gerçek batarya değerini gör..

• Beğen
Tepkiler: xpaede ve The Shadow
serdar_gs

serdar_gs

Üye
Note 3 te artmıyor mu? Ben gece %89 da bıraktım sabah %92 olmuştu :)
Hiç arttığını görmedim :) sadece bir kere gündüz %1 veya 2 olarak denk gelmiştim oda nasıl oldu şimdi hatırlamıyorum hiç dikkat etmedim

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Batarya dinlendiği zaman kendini toparlar ve % artışı olur. Benim G2'de de olmuştu.

PriZm

PriZm

Üye
Dinlenme ile falan alakası yok saçmalamayın.Kalibrasyon sorunu o.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
alma derim

The Shadow

The Shadow

Üye
senin yine iyiymiş bende %49 dan %3 e inmişti. :D
iOS Cihazlarında kalibrasyon sorunu meşhur zaten.%50 den %10 lara inen iPhone görmüştüm.Yada tam tersi.
:( 58 den 47 ye dustu :( Peki aosp tabanli romlari kullanirken bunu nerden anliycaz ? Yoksa onlarin gostergeleri hep dogru mu :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kontrol

Kontrol

Üye
Note 2 için 4.4.2 hakkında yorum yaparsanız sevinirim. Hız, şarj vs. gibi. 4.1.1 yüklü suan.

Üst Alt