Telefon Tavsiyesi hala note 2 alınırmı ?

Sponsorlu Bağlantılar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Hepsiburada'daki G2 paralel ithalat kardeşim. Ve de ekleme yapıyorum: Fiyatının düşük olması daha iyi değil mi? Fiyat/performans canavarı işte.

Note 2 de ithalat g2 de hepsi buradada genellikle hepsi ithalat. Fiyatının düşük olması elbette güzel ama biz bunu tartışmıyoruz :) sonuç değişmiyor ikiside aynı fiyat ama birisi çıkalı 2 yıl olmuş :) doğal olarak daha sonra çıkmış olan g2 nin bazı özellikleri daha iyi. Sonuç olarak note 2 yi bu kadar kötülemen bence hata hala her kullananı memnun etmiş güzel bir telefon.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, xpaede ve B.A.R.O.N
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Kardeşim herkes yanlış anladı beni sanırım. Note 2'yi kötülemiyorum. Alınabilir ve gayet güzel cihaz fakat ''o fiyatlarda daha iyi telefon varken Note 2 alınmaz'' demek istiyorum. Bu forumda LG düşmanı çok anlaşılan. Adamlar bir telefon yaptı ve tam yaptı ama hala ''Note 2 daha iyi'' diyen varsa bilgilerini tazelesin lütfen.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
fiyatı iyi bişeyse alınır ama sıfır alıncaksa şu saatten sonra alınmamalı

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kardeşim herkes yanlış anladı beni sanırım. Note 2'yi kötülemiyorum. Alınabilir ve gayet güzel cihaz fakat ''o fiyatlarda daha iyi telefon varken Note 2 alınmaz'' demek istiyorum. Bu forumda LG düşmanı çok anlaşılan. Adamlar bir telefon yaptı ve tam yaptı ama hala ''Note 2 daha iyi'' diyen varsa bilgilerini tazelesin lütfen.
Foruma ilk katıldığım zamanlar samsung için aynısını diyordum :D

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
ykpknl

ykpknl

Üye
    Konu Sahibi
sakinn gençlerr :D neysee note 2 yi alacam gbi druyoo saolun hepinize teşekkürler :D

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Note 2 kesinlikle G2'den daha iyi değil, bunu bil de.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Hayırlı olsun o zaman, ne diyeyim. :) Note 2 de gayet iyi cihaz.
Adam 1 dk önce mesaj atmış cezalı diyor ????

Ban mı yedim hata mı oldu anlamadım. Hata verdi, ''yetkiniz yok burayı görmeye'' dedi. Şimdi girdim, mesaj da attım. Ban yiyecek bir şey yapmadım ama? Hata oldu sanırım.

ykpknl

ykpknl

Üye
    Konu Sahibi
yanii android 4.4.2 yi almış rahat bi 2 sene kullanırım o cihazı performasnta da bi sıkıntı yaşamam heralde

xpaede

xpaede

Üye
Y
yanii android 4.4.2 yi almış rahat bi 2 sene kullanırım o cihazı performasnta da bi sıkıntı yaşamam heralde

Yaşamazsınız. İçinize sinen Note 2 ise ; şimdiden hayırlı olsun.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Zaten G2 Android L alır mı, tartışılır. Benim tahminimce final olur Android L. Ama Android L'den sonrasını da alırsa kimse LG'nin güncelleme desteğine laf edemez. Ama Android L bile zor sanırım. Zaman gösterecek. :) Note 2 halen kullanılabilir bir cihaz ama Note 4 çıkıyor 3 Eylül'de. Güncelleme desteği kesilecek. Önerim Z1 Compact veya G2. Neyse, sizin kararınız. :)

ykpknl

ykpknl

Üye
    Konu Sahibi
güncelleme olayına bakarsak note 2 yine iyi almış o kdar güncellemeyi yani her yeni telefon çıkışında bir önceki cihazz hep arka planda kalıyooo önüne geçilemez bi durum bu yani

0MG90

0MG90

Üye
güncelleme olayına bakarsak note 2 yine iyi almış o kdar güncellemeyi yani her yeni telefon çıkışında bir önceki cihazz hep arka planda kalıyooo önüne geçilemez bi durum bu yani
Niye almasın Z'den sonra Z1,Z1c,Z2 çıktı ama hala alıyor Z

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Sony ve HTC güncelleme konusunda 1 numaralar. Samsung ve LG ''Vermesek de olur'' düşüncesindeler. Samsung LG'ye göre yine iyi, LG güncelleme konusunda biraz kötü. G2'nin Android L ile final yapacağını düşünüyorum.

MaxipmaN

Üye
ocak ayında telefon alacağım tabi aklımda g2de var fakat içime sinmedi kasa kalitesi düşük olduğu içindi sanırım bi şekilde soğudum telefondan sinmedi bir de asıl önemlisi 16lık alabiliyordum note2 alayım da hafıza sorunu da ortadan kalksın internette de zevkli olur dedim ve aldım 4.1.2 kötüydü ama 4.4.2 ile hala uzun süre gideri olacak bir telefon haline geldi

Üst Alt