hafıza kartında sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ozzzy

ozzzy

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartında sorun
millet benim ben geçen günlerde 6630'uma 512mblık kart aldım şimdi ben telefona mp3 falan yolluyorum mesaj hafızsını hafıza kartı olarak ayarladım mp3leri kaydet diyorum kaydetmiyo tel hafızasına geçirip oradan taşı yaparak idare ediyodum ama bugün bi 10 mblık mp3'ü tel hafızasından geçiremedim size bi sorayım dedim bu sorunun çözümü varmı? :help: :help: :help:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
O zaman şöyle yapalım ;

Telefona Fexplorer tipi bir Dosya Yöneticisi kurun. ( Fexplorer 1.14 Şiddetle Tavsiyem )

Mesaj ( MP3 ) Geldiği zaman Mesajlara hiç dokunmayın ve Fexplorer'a girin.Oradan Inbox kutusuna girin ve orada görünen MP3'ü Kes / Yapıştır yöntemi ile , E:/Sounds klasörüne kaydedin.

AntiTuk

Üye
Originally posted by Gokhan43@Oct 29 2005, 10:37 AM
O zaman şöyle yapalım ;

Telefona Fexplorer tipi bir Dosya Yöneticisi kurun. ( Fexplorer 1.14 Şiddetle Tavsiyem )

Mesaj ( MP3 ) Geldiği zaman Mesajlara hiç dokunmayın ve Fexplorer'a girin.Oradan Inbox kutusuna girin ve orada görünen MP3'ü Kes / Yapıştır yöntemi ile , E:/Sounds klasörüne kaydedin.
[post=201450]Quoted post[/post]​

10mb lik şarkıyı almadı dior 6630 tel. hafızası 8mb civarı bu durumda fexplorerde işe yaramaz!!

ozan kardeş eski hafıza kartı warkende bu sorun oluomuydu??

Gokhan43

Gokhan43

Üye
1. 6630 Tel Hafızası zaten 10 MB.

2. Yazıyı bir daha okursan , arkadaş MP3'ü telefona yolluyor ama kaydedemiyor.Bir daha dikkatlice okumanı tavsiye ederim.!!

3. Bu durumda da Fexplorer işe yarar en iyi çözüm !!

:iyi:

ozzzy

ozzzy

Üye
    Konu Sahibi
yok 64mblık kartta olmuyodu ama fxden halletmeye çalışırım çok sağolun :artı:

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
Originally posted by Gokhan43@Oct 29 2005, 10:37 AM
O zaman şöyle yapalım ;

[post=201450]Quoted post[/post]​

en kolay çözüm ;;)

corolla-wrc

Üye
aldığın kartı güzelce formatladın dimi!!tlfn hafızan 9 kusur mb dır hiç program yuklu degilse bile, yani su durumda fexplorerla falan imkansız o mp3 u alman!!

corolla-wrc

Üye
Originally posted by OZAN70@Oct 29 2005, 12:55 AM
millet benim ben geçen günlerde 6630'uma 512mblık kart aldım şimdi ben telefona mp3 falan yolluyorum mesaj hafızsını hafıza kartı olarak ayarladım mp3leri kaydet diyorum kaydetmiyo tel hafızasına geçirip oradan taşı yaparak idare ediyodum ama bugün bi 10 mblık mp3'ü tel hafızasından geçiremedim size bi sorayım dedim bu sorunun çözümü varmı? :help: :help: :help:
[post=201306]Quoted post[/post]​
gökhan kardeş sen bidaa dikkatlice oku istersen!!! arkadaş mp3leri tlfn hafızasından gecirerek idare ediomuş ama 10 mb lik seyi yuklemeye calıstıgında tlfnun kapasitesi yeterli olmadıgındanalamamış!!yani fexplorerlık bi durum yok ortada!!!

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by corolla&#045;wrc+Oct 29 2005, 03:30 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(corolla&#045;wrc &#064; Oct 29 2005, 03:30 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-OZAN70@Oct 29 2005, 12:55 AM
millet benim ben geçen günlerde 6630&#39;uma 512mblık kart aldım şimdi ben telefona mp3 falan yolluyorum mesaj hafızsını hafıza kartı olarak ayarladım mp3leri kaydet diyorum kaydetmiyo tel hafızasına geçirip oradan taşı yaparak idare ediyodum ama bugün bi 10 mblık mp3&#39;ü tel hafızasından geçiremedim size bi sorayım dedim bu sorunun çözümü varmı? :help:  :help:  :help:
[post=201306]Quoted post[/post]​
gökhan kardeş sen bidaa dikkatlice oku istersen&#33;&#33;&#33; arkadaş mp3leri tlfn hafızasından gecirerek idare ediomuş ama 10 mb lik seyi yuklemeye calıstıgında tlfnun kapasitesi yeterli olmadıgındanalamamış&#33;&#33;yani fexplorerlık bi durum yok ortada&#33;&#33;&#33;
[post=201568]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

1. Mesaj Hafızası MMC olarak seçili.
2. MP3 Mesaj olarak geliyor diyor arkadaş.
3. MP3 Geldiğine göre , hiç mesajları ellemeden , Fexplorer ile çözebilir yukarıda dediğim gibi.

4. Bilinçsizcec yorum yapmayalım&#33;&#33;&#33; ;;)

5300caner

5300caner

Üye
abi yhaa bu F-Explore rırı nası indircem link mink yoqqq yardım pls noki 5300 war da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...