Hafıza Kartı Simgesi Ekleme Modu [Ekleme & Kaldırma Seçeneği]

ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama sis haline getirilerek kaldırma ve ekleme seçenekleri eklenmiştir. Türkçe'dir. Daha önce paylaşıldıysa kusura bakmayın.
Ön izlemeler için bakınız.

Link:
Uygulama imzasızdır. Hack işlemi yaparak kullanabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: mirza42, infazcı, ersncak42 ve 2 diğerleri
asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler sis olarak görmedim modu :)

• Beğen
Tepkiler: Esmer -_-
ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
    Konu Sahibi
Ben tereddüt ettim başta. Sis olarak varsa ayıp olur diye. Rica ederim abi, senden başka kimse ilgilenmiyor bizlerle :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
    Konu Sahibi
Aynen abi haklısın :)

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Eline sağlık faydalı bir düzenleme olmuş :oke:

Eduardo58

Eduardo58

Üye
:tşk: güzel bir konu benim konuda da var ama .sis olarak değildi. :)Bu arada temayı biliyorum ama adını hatırlayamadım elinde varsa paylaşabilir misin?

ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
    Konu Sahibi
Eline sağlık faydalı bir düzenleme olmuş :oke:
Rica ederim güle güle kullan :)
:tşk: güzel bir konu benim konuda da var ama .sis olarak değildi. :)Bu arada temayı biliyorum ama adını hatırlayamadım elinde varsa paylaşabilir misin?
Evet daha önce görmüştüm. Farklılık her zaman iyidir. Rica ederim. Tema burada : www.maxicep.com/forum/attachments/donna-grey-2-0-edited-by-jham2005™-new-edit-sis.186201/

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
Hasand.

Hasand.

Üye
teşekkurler Bır ara bırı paylasmıstı acaba kım?

ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
    Konu Sahibi
sen :)

sgpkjmr

Üye
fontta çok güzel paylaşabilir misin :) ..

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt