Hafıza Kartı Şifrenizi mi unuttunuz? Hemen öğrenin

Sponsorlu Bağlantılar

Shadowman07

Shadowman07

Üye
sadece symbian da işe yarıyor olması dezavantaj..

deploy

Üye
arkadaslar emeğinize saglık ama bu herhalde sadece senin unuttuğun mmc şifresini veriyo yani sadece kendi kartının şifresini çözebiliyon öylemi yoksa herhangi bir mmc kartının şifresini çözebiliyomu denedim olmadı

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
sx1 de böyle bir şey yok eski makinam 3660 ımda vardı ama 1 format nakavt oldu sx1 de işlemez bu program böyle bir dosya yok olsa bilirim akşama kadar telefon elimden düşmüyor adam gibi bir şifre parçalayıcı programı bulunda kilitli dosyalar serbest kalıp özgürlüğüne kavuşsun HAKSIZMIYIM!!!!!!!!!!!!!!!!!.......

perfectlover

Üye
<div class='quotetop'>(xrz &#064; Jan 12 2006, 09&#58;43 PM) [post=251166]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
C:/system/mmcstore dosaysının adını mmcstore.txt yapın ve açın işte şifreniz
[/b][/quote]
Cevap bu kadar basit mi acaba? Ben denemedim çünkü böyle bir şey başıma gelmedi. Deneyen birisi çalıştığını yazarsa bir sorun daha ortadan kalkar.

serj

serj

Üye
link calismiyor, bu bana cok lazimdi lutfen birinde varsa bunu verebilrimi

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
adam gibi link yokmu yahu başımız dertte bu kırık linklerle

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
SX1 DE NASIL ÇALIŞIR BEN KAÇ KEREDENEDİM İŞE YARAMADI YARARMI ?
bu arada temalardan ne haber kanka

serj

serj

Üye
ocu77 verdigin program calismiyo telefona yukledim ama bos Failed! cikiyo

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
ocu77' Alıntı:
birde bunu deneyin bakalım...
duyduğum kadarıyla bu programın işe yaraması için şifrenin program kurulduktan sonra belirlenmesi gerekiyormuş,yoksa bulamıyormuş falan filan...:bilmem:

serj

serj

Üye
xrz' Alıntı:
mmc password finderin mantığı şu
telefon açılırken unlock mmc diye bir uygulama çalışır ve ardından kapanır bu uygulama eğer bir şifresi varsa C:/system/mmcstore adlı dosyaya bakar eğer şifre doğruysa kendisi otomatik olarak kilidi açar doğru değilse ya da mmcstore adlı dosya yoksa veya içi boşsa sizden şifre sorar mmc password finder ise iste bu dosyayı açar
BAZI KİŞİLER FORMAT DÜZELİR DER SAKIN İNANMAYIN AKSİNE İŞİNİZ DAHADA ZORLAŞIR ÇÜNKÜ FORMAT C(ciHaz hafızası) DİSKİNDEKİ TÜM DOSYALARI SİLER BUNA MMCSTORE DE DAHİL VE ŞİFRENİZİ BULMAK TELEFONCULARA DÜŞER
Siz d ebu programı yüklemeden bir file manager ile şifreyi kırabilirsiniz
C:/system/mmcstore dosaysının adını mmcstore.txt yapın ve açın işte şifreniz

aynisini uyguladim ama hicbisey yazmiyor mmcstore file da sonra .txt yaptim yine ayni, bende pek ise yaramadi baska yontemler varmi varsa anlatin lutfen

emraaan

Üye
tsklr

ömerrrrr

Üye
eywallah hacı ellerin dert görmesinn

pendikfatihi74

Üye
thanks

AslanSamir

Üye
teşekkürler

AslanSamir

Üye
eyvallah

scream_atp

Üye
ellerine sağlık

leaderpasha

Üye
ya arkadaşlar ben linkleri göremiyorum neymiş bi konum olmalıymış yav bilsem yazarım herhalde paylaşırız değilmi. Saol yine güzel site yapmışsınız

dark_man

Üye
olsun bakalım

armanc

Üye
bana da yardımcı olur musunuz lütfen... şifreyi çözemedim...

Üst Alt