Hafıza Kartı Şifrenizi mi unuttunuz? Hemen öğrenin

Sponsorlu Bağlantılar

ukalaboy

ukalaboy

Üye
tesekurler bence cok ihtiyacı olan var bu programa

jason

Üye
kart formatlansa bilemi arkadaş nassı yani????????????????????????

BRKNSR

BRKNSR

Üye
Originally posted by jason@Jul 17 2005, 01:53 AM
kart formatlansa bilemi arkadaş nassı yani????????????????????????
[post=111441]Quoted post[/post]​
şifreyi çözmeden karta format atılıyomu? bunu bilmiyodum!

BRKNSR

BRKNSR

Üye
Originally posted by Negative+May 17 2005, 01:16 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(Negative &#064; May 17 2005, 01:16 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by sereye@Apr 29 2005, 01:22 AM
Bu proğram SEP910İ&#39; nin "CİHAZ KİLİDİ KODU" nu da bulur mu acaba veya formatladıktan sonra kaç olur?

Sevgi ve esenlikle.
[post=41755]Quoted post[/post]​
Bu program S60 serisi içindir, uiq için daha üretilmedi böyle bir program, üretilirse ekleriz.

<!--QuoteBegin-darkface
@May 5 2005, 11:50 AM
işe yarıyormu acaba
[post=46777]Quoted post[/post]​
Yaramasa, şayet koymayız..
[post=56845]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
bundan önceki şifre kırıcın çalışmamıştı dikkatini çekerim

jason

Üye
önceden 3660ım vardı 256lık mmc nin şifresini değiştirirken kart kilitlendi ve açılmadı 1 senedir duruyor bunu sx1de veya başka bir telde açabilirmiyiz içindekiler silinmeden

AntiTuk

Üye
eywallah kardeş unutursam bigün inşallah işe yarar :)

BRKNSR

BRKNSR

Üye
Originally posted by BRKNSR+Oct 9 2005, 02:43 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(BRKNSR &#064; Oct 9 2005, 02:43 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by Negative@May 17 2005, 01:16 PM
Originally posted by sereye@Apr 29 2005, 01:22 AM
Bu proğram SEP910İ&#39; nin "CİHAZ KİLİDİ KODU" nu da bulur mu acaba veya formatladıktan sonra kaç olur?

Sevgi ve esenlikle.
[post=41755]Quoted post[/post]​
Bu program S60 serisi içindir, uiq için daha üretilmedi böyle bir program, üretilirse ekleriz.

<!--QuoteBegin-darkface
@May 5 2005, 11:50 AM
işe yarıyormu acaba
[post=46777]Quoted post[/post]​

Yaramasa, şayet koymayız..
[post=56845]Quoted post[/post]​
bundan önceki şifre kırıcın çalışmamıştı dikkatini çekerim
[post=187510]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
+2

jason

Üye
peki bunu telin hafızası namı atıyoruz gerçi karta atamayız zaten kilitli birde kilidi açarken içindekiler duruyormu veya siliniyormu? :help:

Nike

Üye
program şu an hafıza kartı şifrlerini öğrenmek için bir numaradır

3838

Üye
arkadaşlar ben yükledim
seçenek resostore diyom

wtt tsmd yazıyor??

cvp verinnnn...........

jason

Üye
önemli olan içindekilerin silinmemesi cevaplayın bu program şifreyi bulunca içindeki ıvır zıvır dururmu?yoksa deletemi olur

souledge

Üye
ya arkadaşlar benim hafıza kartı da kilitlendi bi program şifre koydu bende o celalle format attım ve hafıza kartımın şifresini bu program göstermiyo artık başka bi yol varmı bende kart okuyucu ve dku2 kablosu var

ibonline

ibonline

Üye
<div class='quotetop'>(SouleDge &#064; Dec 7 2005, 12&#58;34 AM) [post=223440]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ya arkadaşlar benim hafıza kartı da kilitlendi bi program şifre koydu bende o celalle format attım ve hafıza kartımın şifresini bu program göstermiyo artık başka bi yol varmı bende kart okuyucu ve dku2 kablosu var
[/b][/quote]
eğer hafızadan mmcstore dosyası silik ise elden bişey gelmez ama
sunuda belirteyim
nokia 64 rc mmc kart orjinal olanlardan bahs ediyorum bizzat denedim 6630 a taktım formatlıyarak actım

jason

Üye
bende denedim sistem hatası yazdı olmadı?tühhhhhhh

souledge

Üye
En sonunda gittim 10ytl verip çankayada kırdııdım şifreyi eskisi gibi bi farkı kalmadı. valla nasıl yaptı bende bilmiyom ama ilk önce 6630 taktı işe yaramadı.sonra götürdü 2 dakika sonra getirdi şifre falan kalmadı. ya bu kadar basit ise bu şifreyi kırmak acaba o kadar forum sitesi var kimse niye bilmiyo veya bilipte söylemiyorlar mı?

pobol_53

Üye
gençler bu program nasıl çalışıyo ek bişey yapmamız gerekiyormu

btux

Üye
ya bnm hafıza kartı da kilitlendi sifreyi ogrenmek icin programı yukledim orda gosterdii sifreyi yazdım ama kabul etmedi ne yapablirim yardım plsssssssssssssssssssssss

xrz

Üye
mmc password finderin mantığı şu
telefon açılırken unlock mmc diye bir uygulama çalışır ve ardından kapanır bu uygulama eğer bir şifresi varsa C:/system/mmcstore adlı dosyaya bakar eğer şifre doğruysa kendisi otomatik olarak kilidi açar doğru değilse ya da mmcstore adlı dosya yoksa veya içi boşsa sizden şifre sorar mmc password finder ise iste bu dosyayı açar
BAZI KİŞİLER FORMAT DÜZELİR DER SAKIN İNANMAYIN AKSİNE İŞİNİZ DAHADA ZORLAŞIR ÇÜNKÜ FORMAT C(ciHaz hafızası) DİSKİNDEKİ TÜM DOSYALARI SİLER BUNA MMCSTORE DE DAHİL VE ŞİFRENİZİ BULMAK TELEFONCULARA DÜŞER
Siz d ebu programı yüklemeden bir file manager ile şifreyi kırabilirsiniz
C:/system/mmcstore dosaysının adını mmcstore.txt yapın ve açın işte şifreniz

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
bu program geçektende işe yarıyormu??

Üst Alt