hack yapamayan arkadaşlara tüm dosyaları ekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ISMAYILIM

ISMAYILIM

Üye
Arkadaşlar benimde yeni n81 8gb tlfnm oldu.hack yapamadım.hello cardibeyi yüklemiyor.serfitikası geçmiş diyor.yardımcı olursanız sevinirim.

libertodores

Üye
bu yöntem artık gecersiz diye biliyorum :S

adnangenc0202

adnangenc0202

Üye
kardes bende n958gb var explorer i yukledım kutuları işaretledim ama sys-bin klasorunu acmad napım??:(

bosnakselo

bosnakselo

Üye
arkadaşım malesef olmuyor

sabri04x

sabri04x

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sys var bin yoksa küçük harfle bin klasörünü kendin yap

--------------- Ekleme ---------------

süresi geçmiş sertifika diyorsa tarihi geri al
2007 olması lazım

dorodod

Üye
kardeş bende e 51 var ben daha explorer yükleyemedim nası olcak bu iş:))

cracers

Üye
eline sağlık ama bunu yuklerken bile sertifika sorunu yaşıyorum anlıcağın yapamıyorum

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
paylasım dikkkat cekici

sabri04x

sabri04x

Üye
    Konu Sahibi
cracers kardeşim nedir yaşadığın sorun söyle derdine deva olalım

dorodod arkadaşım seni anlamıyorum ne sorun verdiğini yazda yardımcı olalım

İSMAYILIM dostum telefonun tarihini 2008e al eyer sertifika henüz geçerli deyil derse tarihi biraz ileri al

adnangenç0202 hello carbideyi yüklemezsen sys klasörü açılmaz carbideyi yükle menu1e bas cıkan bütün sorulara YESe bas.

1amisos

1amisos

Üye
çok sağol e65 te oluyor

muratkr

Üye
teşekkürler

serhattrue

Üye
arkadaşlar benim sordunum.bu opda sitesinden sertifika yaptım cer. ve jar dosyalarını indirdim.yüklemek istediğim programı sign edıo fakat telefona kurunca KISITLANMIS SERTİFİKA diyor ne yapmam lazım??

billups2153

Üye
arkadaşlar ben bu işlemleri aynen yaptım.ve telefonu yeniden başlattığımda artık program yükleyemez oldum....sis ve.sisx dosyalarının hepsini yüklemeye çalıştığımda dosya bozuk uyarısı aldım...ne yapmalıyım telefonum e60 yardımcı olursanız sevinirim...

sabri04x

sabri04x

Üye
    Konu Sahibi
sen yanlış modelinkini yüklemişsin eyer hala hello carbide ve explorer varsa synen hack yapar gibi yap c sysnin içindeki exeyi sil yeniden başlat olacak

billups2153

Üye
sildim onu ama hala sertifika hatası alıyorum yani yine eskiye döndü...bir de acaba hangi yanlış dosyayı yüklüyorum..e60 os9.1 değilmi 9.1 dosyasının içindeki .exe yi atıyorum ama olmuyor.lütfen yardım...

sabri04x

sabri04x

Üye
    Konu Sahibi
ikisinide dene olması lazım ama kesinlikle denerken hello carbideyi silme çünkü olmazsa başka birşeyle silemezsin
arkadaşın biri n958gbye n73ünkini attı carbideyide sildi beyinde çektik olmadı

billups2153

Üye
Arkadaşım maalesef ne denediisem olmadı.bütün install.exe leri yükledim olmadı.ama emin olabilirsin ki herşeyi baştan aşağı doğru yapıyorum.acaba benim e60 ile ilgili mi bilemiyorum.acaba başka türlü hack yapma imkanı varmı?
Ve problem şu ki ben diyarbakır pmyo dayım.ve de telefon ile bağlanmaya çalışıyorum.yardımcı olursaniz çok sevinirim.saygılarımla;

sabri04x

sabri04x

Üye
    Konu Sahibi
bak kardeşim bizim arkadaşta n73 vardı fexplorer yuklerken sertifika hatası diyordu tarih ileri geri almayla alakası yoktu beyin çektik sonra oldu bazı arkadaşlar diyorki fexplorer yuklerken sertifika hatası alıyorum beyinle oldu sende dene ama ben n73te denedim oldu sende dene:hmmm

billups2153

Üye
bak kardeşim bizim arkadaşta n73 vardı fexplorer yuklerken sertifika hatası diyordu tarih ileri geri almayla alakası yoktu beyin çektik sonra oldu bazı arkadaşlar diyorki fexplorer yuklerken sertifika hatası alıyorum beyinle oldu sende dene ama ben n73te denedim oldu sende dene:hmmm
Arkadaşım özür dilerim ama ben beyin dediğin şeyide bilmiyorum.özür dilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt