+H İşaretini kaldıramıyorum bataryam çok az gitmeye başladı bu ardaa 4.1.2 de yükledim s2 kullanıcıs

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tutkum_190

Üye
    Konu Sahibi
+H İşaretini kaldıramıyorum bataryam çok az gitmeye başladı bu ardaa 4.1.2 de yükledim s2 kullanıcıs
+H İşaretini kaldıramıyorum bataryam çok az gitmeye başladı bu ardaa 4.1.2 de yükledim s2 kullanıcısıyım şimdiden teşekkür ederim :(

[alikan]

[alikan]

Üye
+H İşaretini kaldıramıyorum bataryam çok az gitmeye başladı bu ardaa 4.1.2 de yükledim s2 kullanıcısıyım şimdiden teşekkür ederim

Kardeşim H+ işareti telefonunda internet açıkken gelir ve 3g aktif olduğunu gösterir ancak telefonun 3g'nin daha iyisi yani hsdpa plus özelliği olduğu için orada 3g yerine H+ işareti çıkar yani 3g den biraz daha iyi 3.5g gibi bir şey düşün. Bunun olmasını istemiyorsan eğer ayarlar/diğer ayarlar/Mobil ağlar/Şebeke modu içinden yalnızca GSM seçersen o özellik kapanır fakat interneti kullanmada sorun yaşarsın kullanmıyorum diyorsan sorun yok.

Tolga3521

Tolga3521

Üye
[alikan];5873396' Alıntı:

Kardeşim H+ işareti telefonunda internet açıkken gelir ve 3g aktif olduğunu gösterir ancak telefonun 3g'nin daha iyisi yani hsdpa plus özelliği olduğu için orada 3g yerine H+ işareti çıkar yani 3g den biraz daha iyi 3.5g gibi bir şey düşün. Bunun olmasını istemiyorsan eğer ayarlar/diğer ayarlar/Mobil ağlar/Şebeke modu içinden yalnızca GSM seçersen o özellik kapanır fakat interneti kullanmada sorun yaşarsın kullanmıyorum diyorsan sorun yok.

Hayır onu biliyorumda birden +H derken neyi kastedmek istediğini anlamadım :)

.BlueTR

.BlueTR

Üye
internet paketim yok.3g kullanmam diyorsan mobil veriyi kapat en güzeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt