H.A.A.R.P Ve Kanıtları

lolaman

Üye
Ya bu haarp falan gerek yokki 51. bölgeyide biliyorum insanların yaklaşması bile yasakmış olurda ısrar edersen kafanda deliği açıyorlar bencede orda dünyaya saldırı için virüs üretiyorlar eğer olmasa neden bu kadar gizli?Rockstar Games in bütün oyunlarında var 51.bölgenin izleri?Sübliminal mesaj mı vermeye çalışıyor Rock Star bize?O 51.bölgede zombi deneyleri AVATAR olayı falan yapılıyor bence ama gizli oldukça gizli tepeden uçak kuş sinek geçirmiyorlar neden sizce?Hava alanını ihlal ettiğin anda saniyede roketi yiyorsun.Haarp olayınada ne gerek var anlamadım koskoca süper güç Amerika neden böyle gizli saldırı araçlarıyla uğraşsın bizim türkler baksın?Türkiyenin 2 bombalık işi var.Alırlar B-2 leri (hayalet uçakları) 1 tane nükleer bomba ankaraya 1 tane istanbula tamam bittik zaten bizimde Amerikaya yağ çekmemiz gerekiyor.Biraz yalakalık şart yoksa biz batarız şuan batma yolundayız zaten bence suriye sadece bir denemeydi Türkiye'yi sınamak için.Büyük saldırı yakında.Birkaç yıl sonra herkese silah vericekler memlekete sonra hepimiz ya amerikada köle olacağız ya kaçak olarak başka bir ülkede yaşayacağız yada Hakk'ın rahmetine kavuşacağız ki bu da yakın.Ve Japonyada bu tür durumlarda iyi adamlar savaşlara girmiyor ama en akıllı en üretken ülke onlar Amerika Japonya Rusya Amerika saldırsa zaten hiç bir şey yapamayız Rusya'ya derler kesin şunların gazını al sana soğuk.Sonra petrol hattını kestirirler olmadı bombalarlar bizi köleleri yaparlar ki bizim Ülkeyi yöneten kişiler (!) hiç savaş durumuna hazırlıklı değil anca suriye ile savaşırız zaten.

Konu Sahibi

hakli olabilirsin.kardesim. Kocaelide oturuyorum dun 30 kusur dereceydi. ve bugunde baya sicakti.

Bende kocaelideyim bi gun bulusalim izmitte

- - - Eklendi - - -

Çok çok çok haklısın kardrşim

- - - Eklendi - - -

işte küresel ısınmanın asıl nedeni h.a.a.r.p

Aynen oyle

SheFy

Üye
olur bulusalim .d

DDorlion

Üye

Boşuna Anlatma Kardeşim Ben Kime Bahsettiysem Hadi ya Gerçektenmi Bende Zaten Amerikan Başkanı Gibisinden Tepkilere Rastladım

İsmail kardeşim konu için teşekkürler,bunu biliyordum ama kimse bana inanmıyordu facebook'ta bir videoda izlemiştim vanda olan depremle ilgiliydi

alın videoyu buldum :

[video=youtube;oTvvkvl1oR0]http://www.youtube.com/watch?v=oTvvkvl1oR0[/video]

bakın eğer bu video aslında herşeyi açıklıyor ama fake de olabilir

- - - Eklendi - - -

[video=youtube;THg_bBZFhIo]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=THg_bBZFhIo[/video]
bu videodaki gökyüzünün turunculaşması olayına babam 1999 depreminde şahit olmuş,bunu bana direkt söylemedi ama bundan 2-3 yıl önce babam bir sabah deprem olabilir gökyüzü turuncu demişti 1999'da deprem olduğunda da gökyüzü aynen bu şekildeydi demişti yani anlaşılan bunu görmüş

Tepkiler: HacKLess
    Konu Sahibi

o van depremi videousnu koyacaktım unuttum iyiki hatırlattın saol

1999 depremindeki gökteki turunculuğa benim babam ve annemde şahit olmuş

o van depremi videousnu koyacaktım unuttum iyiki hatırlattın saol

1999 depremindeki gökteki turunculuğa benim babam ve annemde şahit olmuş

o değilde bende yıl sanırım 2006 veya 2007'idi burada fener diye bir mahalle var ve Zonguldak'ın en Popüler mahallesi sayılır biz o yıllarda denizi direkt olarak gören 10 katlı bir apartmanın 6.katında oturuyorduk bir akşam üzeri televizyon izlerken canım sıkıldı ve dışarı baktım ne göreyim denizin üzerinde sırayla yanıp sönen ışıklar yeşil ve kırmızı renkteydiler ve sürekli aynı şekilde soldan sağa doğru yanıp sönüyordular o sırada ailem evde yoktu ve tektim,geldiklerinde ise babama gösterdim babam onun gemi olduğunu dalgaların sürekli yanan ışıkları o şekilde gösterdiğini söyledi ama ben pek inanmadım sanırım buda bunun bir parçası gibi birşey

(Zonguldak Karadeniz'dedir BİLMEYENLERE)

Konu Sahibi
böyle olaylar türkiyenin farklı farklı illerinmde oluyor. Arkadaşlarımda söylüyorlar. Dediğinin aynısını bizim sınıftan biri görmüş zonguldakta ....

böyle olaylar türkiyenin farklı farklı illerinmde oluyor. Arkadaşlarımda söylüyorlar. Dediğinin aynısını bizim sınıftan biri görmüş zonguldakta ....

Bu Silahların Amacı Neki Acaba ? Yani İnsanlığın Sonunu Getiriyorlar Başka Birşey Değil Aslında

alaStar

Üye

Kimsenin dikkati çektiği yok dikkat edenleri zaten öldürüyorlar kimsenin masonlardan tam olarak haberi bile yok burda insanlar uyansın diye Hackless kardeş yazmış yoksa kimsenin bir yere dikkat çektiği yok aksine herkes yalanlama gayretinde

Tepkiler: HacKLess
    Konu Sahibi
: : : Ah abi ah herkes bi bahane buluyor işte kimse kabullenmniyor. bende azda olsa uyanalım demeye çalışıyorum ama bukadar önemli bi konuya"böle bişe olmaz" deyip geçiyorlar. Ne olacak bizim milletin hali bilmiyorum ....

evet,insanları inek gibi çalıştırıyorlar aslında dikkat ederseniz herkesin ömrü birşeylerle uğraşmakla geçiyor işiyle gücüyle v.s dünya bu yapının üzerine kurulmuş herkes işiyle gücüyle uğraşırken bunu mu düşünecek ?

Konu Sahibi
yaw o haarpın tüm güçle aynı noktada çalışması atom bombası görevini görüyormuş . Zaten 1 saat çalışmasınada gerek yok. adam akıllı saldırsalar gene deprem gene ölüm kalım. Heryere saldırıyo bu adamlar. Hiç bi ülke sesini çıkaramıor . Amerika çok güçlü...

Konu Sahibi
biz düşünsün demiyoruz sadece bilinçli olsun haberi olsun yalan demesin diye bi uyarıda bulunuyoruz. Yoksa kimseye haarp ile uğraş yok et dediğimiz yok.

- - - Eklendi - - -

yani dünyanın sağlığıyla oynanmış olmuyormu iklimler değişiyor,yeni yeni fay hatları oluşuyor,buzullar eriyor v.s v.s
aynen öyle

- - - Eklendi - - -

+daha fazlası