güzel bir yazı tipi

Sponsorlu Bağlantılar

Cane®

Cane®

Üye
    Konu Sahibi
güzel bir yazı tipi
bende formda bı arkadastan almıstım temasında gormustum hosuma gıtmıstı.sizlerlede paylasmak ıstedım kullanmak ısteyen olabılır dıye.

bılmeyen arkadaslar ıcın rardan cıkan dosyaları depo hafızası resource fonts klasoru ıcıne atıyoruz telefonu kapatıp acın yenı fontunuz hayırlı olsun.Fonts klasoru yoksa kendımız olusturuyoruz

font bana aıt degıldır arkadasın ısmını unuttugum ıcın yazamadım tekrar tesekkurler kendısıne.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: dr.lebron, CABBAR, esra28 ve 12 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Cane®
technoshark

technoshark

Üye
Bende Corby 2 için arıyorum ama bulamadım.. Bu uyarmı acep bu symbian o bada :S denemekte fayda var :D

Cane®

Cane®

Üye
    Konu Sahibi
Bende Corby 2 için arıyorum ama bulamadım.. Bu uyarmı acep bu symbian o bada :S denemekte fayda var :D

onun hakkında hıcbı bılgım yok ne desem bos :D ama denemenı paylasırsan bende bılgı sahıbı olurum

trontr

Üye
yazı tipi değiştirince myexplorer çalışmıyor ya bilgisi olan varmı ya da yapabilen???

Cane®

Cane®

Üye
    Konu Sahibi
van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
teşekkürler

Cane®

Cane®

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kullanın :oke:

MksDevoO

MksDevoO

Üye
Corby 2'de Bu tarz yazıların olduğu aklımda kalmış yanlış hatırlıyo olabılırım ama samsung tellerde yazı tipi değistirme diye bi yer var zaten yanısıra Bada tabanlı bi sistem bunu çalıştırmaz bence.Bu arada Saol arkadaşım Teşekkur ederiz.

Cane®

Cane®

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kullanın. işinize yaradıysa ne mutlu

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler eline sağlık

Cane®

Cane®

Üye
    Konu Sahibi
rıca ederım gule gule kullanın :oke:

ErcanSenn

ErcanSenn

Üye
Tekrar orjinal yazı karakterine dönmek istediğimizde ne yapmamız gerekiyor peki arkadaşlar ?

Cane®

Cane®

Üye
    Konu Sahibi
oradakı dosyaları sıl tel kapat ac. yada nokıa pure yazı fontunu bul at en son guncel yazı tıpı o arkadasım. pure yı de aynı sekılde attıgında eskısı gıbı olacaktır

ErcanSenn

ErcanSenn

Üye
Teşekkür ederim çok saol

----------Eklendi @ 08:20:45 ---------- Yazıldı @ 08:15:44 ----------

depo hafızası resource fonts
Bu dizini bulamadım arkadaşım ya :( Depo hafızası dediği phone memory (489 mb ) mi yoksa mass memory( 8 gb ) mi ? ikisininde içine baktım Resource klasörü veya fonts klasörü bulamadım

rowel35

rowel35

Üye
yazı tipi güzel de, nereye kopyalanıyor. ?
şu şekilde açıklar mısın ?

C:/mass memory/ ... / ... / gibi.

Cane®

Cane®

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim çok saol

----------Eklendi @ 08:20:45 ---------- Yazıldı @ 08:15:44 ----------

depo hafızası resource fonts
Bu dizini bulamadım arkadaşım ya :( Depo hafızası dediği phone memory (489 mb ) mi yoksa mass memory( 8 gb ) mi ? ikisininde içine baktım Resource klasörü veya fonts klasörü bulamadım

kardesım mass memory e atacaksın telefonun ıcınden goremezsın o klasoru telefonu depolama modunda bagla pc ye o zaman gorursun. resources klasoru mutlaka vardr. eger fonts klasoru yoksa kendın ekle sıkıntı olmaz

----------Eklendi @ 13:21:54 ---------- Yazıldı @ 13:21:25 ----------

yazı tipi güzel de, nereye kopyalanıyor. ?
şu şekilde açıklar mısın ?

C:/mass memory/ ... / ... / gibi.

c-mass memory-resource-fonts bu kadar

----------Eklendi @ 13:22:38 ---------- Yazıldı @ 13:21:54 ----------

telefonu depolama modunda baglayın da atın. telden atmaya kalktıgınızda ızın vermıyor gıbı bı hata verıyodu yanlıs hatırlamıyorsam

ErcanSenn

ErcanSenn

Üye
Ben şimdi indirdim rar dosyasını içindeki nosnr60.TTF dosyasını telefonumun F:\resource\fonts bölümüne kopyaladım ve telefonu kapatıp açtım ama fontlarda herhangi bir degısıklık olmadı. Neden acaba

Cane®

Cane®

Üye
    Konu Sahibi
kardesım sadece bırını degıl hepsını atacaksın ve mass memorye atacaksın hafıza kartına falan atma
onların hepsının ayrı gorevlerı varmesela bırı yazı karakterı dıgerı sayı karakterı vs vs. sen hepsını at yıne olmazsa tekrar ulas yardımcı olmaya calısırım

ErcanSenn

ErcanSenn

Üye
Eywallh kardeşim saolasın şimdi oldu da geri dönmek istersem orjinala ekstra birşey yüklemem gerek mi yoksa ekledigim dosyaları silsem yeterli mi

Üst Alt