Güvenli Ve Ayıplı Alışveriş Firma Isim Listesi...

Sponsorlu Bağlantılar

ABC

ABC

Üye
Originally posted by abuvice@Nov 16 2005, 08:20 PM
Vala hepsi buradadan SE k750i aldım . 1 gün sonra fiyatı 50 ytl indi. artı flsah hediye ettiler. indirimlerin bana da uygulanması için mail attım. 1 gün sonra 100 ytl hediye çeki + 50 ytl lik flaşh ürününü de adresime yolladılar.. :D hepsiburadayı beğeniyorum ben.
[post=210028]Quoted post[/post]​

kardeş iyi yapmıssın walla hepimizin butür konularda dikkatli olmasi lazım aman dikkat ;;)

abuvice

abuvice

Üye
Evet aziz dostum.. katılıyorum..

climax

Üye
ben bakkaldan alışveriş yapıyom...para veriyom,ekmek peynir felan alıyom..hiç bi tehlikesi yok

wayout

Üye
;;) daha bugün dvd-rw ım geldi.uzun zamandır hepsi burda dan alış veriş yapıyorum,ama yinede güvende hissetmek için sanal kart çıkarttım limitimi belirleyip kendimi garantiye alıyorum

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
hepsiburada.com dan ram almıstım, sıparıs ettıgım mb degerınde calısmayınca maıl attım, bana ya cok gec ya da hıc cevap vermedıler.urunu kargoya verıp gerı yolladım degıstırın dıye.1 ay gectı (yasal olarak max tmr suresı 1 ay bıldıgım kadarıyla) urun nerde dıe maıl attım,daha servısten gelmedı dedıler.sonra farkettımkı servıse 1 ay 3 gun sonra gondeılmıs( bılgı sayfasında urunu yolladıgım tarıh ve onların servıse yolladıkları tarıh olarak blırtılmıstı).utanazlıklarını ve pıskınlıklerını yuzlerıne vudum.maıl,tel falan hepsınde sacma sapan bahanelerle oyaladılar.urun daha sonra geldıgınde yıne aynıydı, avukatım dava acacaktı ugrasmamak ıcın kabul etmedım.

hepsiburada fıyat olarak avantajlı olabılır ancak keinlikle servis hizmeti beklemeyin

hepsiburadanın diger marıfetlerı ıcın

slayer

Üye
<span style="color:blue">mavi</span>bilgisayar.com

Sipari&#351; verdim> paray&#305; yat&#305;rd&#305;m> ellerinde kalmad&#305;&#287;&#305;n&#305; ö&#287;rendim.
2 tane &#351;ikayet notu yollad&#305;m> cevap gelmedi.
1 hafta sonra arad&#305;m> Kabul edersem bir üst modelini yollayacaklar&#305;n&#305; söylediler.
Arad&#305;ktan bir saat sonra kargoya verdiler> 30 saat sonra elime geçti...
H&#305;zl&#305; ve ucuz... Bide maillere cevap verseler...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bidolu.com 1 hafta içinde hem digital foto makinesi aldım hemde sd kart...

İkiside 2 gün içinde geldi..

darkred

darkred

Üye
walla arkadaşlar ben esk de bir kitap ariyordum bulamadım bi türlü hepsi burada.com a girdim orada vardı.neyse sipariş ettim.
kocaman harflerle yazmışlar

piyasada 9.825 ytl , bizde 7.250 ytl gibisinden nyse kitap geldi bide baktım ne göriyim

kitabın üzerinde 2.90 ytl yazıo apıştım kaldım ama birdaha yemezlerr

wayout

Üye
aslında itiraz etsen belki bu sorununa bir çare geliştirebilirlerdi aradaki rakam oldukça büyük senin adına üzüldüm,bencede dikkat etmek lazım

ibonline

ibonline

Üye
hepsiburada.com dan hafıza kartı aldım kredi kartı ile 4 gün oldu hala gelmedi

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Nov 10 2005, 01&#58;09 PM) [post=207687]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Bu siteleri unutmayın netten alışverişte çooooook iyiler..

[/b][/quote]

genpatech çok pahalı ya 6630 800 YTL civarı

ekonomikticaret gerçekten uygun

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(ibonline &#064; Nov 29 2005, 12&#58;02 AM) [post=216976]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

Hepsiburada.com sınırlarını zorluyor artık.

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Nov 29 2005, 12&#58;27 AM) [post=217010]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(ibonline &#064; Nov 29 2005, 12&#58;02 AM) [post=216976]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

Hepsiburada.com sınırlarını zorluyor artık.
[/b][/quote]

Hakikaten zorluyor. "Ürünün kargoya verilme süresi max. 3 gün" diyorlar. + Kullandıkları kargo firmaları Türkiye&#39;nin her yerine 1 günde teslimat yapıyolar.Eline geçmesi gerekirdi...
Çok fazla müşterileri var, şımardılar."Nasılsa her halükarda bizden alacaklar/alırlar" mantığı güdüyorlar anlaşılan.Beni kaybettiler.Teker teker herkesi de kaybedecekler bu gidişle

darkred

darkred

Üye
<div class='quotetop'>(wayout &#064; Nov 28 2005, 11&#58;43 PM) [post=216941]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
aslında itiraz etsen belki bu sorununa bir çare geliştirebilirlerdi aradaki rakam oldukça büyük senin adına üzüldüm,bencede dikkat etmek lazım
[/b][/quote]
ne diyim ALLAH&#39;a havale ediyorum.birde olmuşla ölmüşe çare bulunmaz die bi laf söylemiş atalarımız napalım artık
ibonline kardeşim banada yamuk yaptılar diyecek tek bişeyim war sana birdaha o siteden alış-veriş yapmaman

wayout

Üye
bende hepsi burda dan bir ara hafıza kartı almıştım özelliklerinde telefona uyumlu olduğu yazıyordu fakat geldiğinde büyük bir hayal kırıklığı ile karşılaştım kart 6600 a uymadı mecburen (Allah&#39;tan çevremiz var) piyasadan değiştirdim umarım senin başınada böyle birşey gelmez

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
interneten hiçbişe almadım almamda uyar uymaz istedigin urun cıkmaz muadilidir ama kendisi diildir ne alcaksam gidiorum deniyorum sagını solunu kurcalıorum öle alıorum en saglami

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
<div class='quotetop'>(DeLmIrA &#064; Nov 30 2005, 12&#58;38 AM) [post=217845]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
interneten hiçbişe almadım almamda uyar uymaz istedigin urun cıkmaz muadilidir ama kendisi diildir ne alcaksam gidiorum deniyorum sagını solunu kurcalıorum öle alıorum en saglami
[/b][/quote]

en güzelini yapıon walla

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Eline sağlık Haberci bilgilendirici ve güzel bir çalışma olmuş.

dark_akhyls

Üye
uyarı için teşekkürler arkadaşlar allahtan bu tür olaylarla karşılaşmadım...

Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Aslında en güzel seçim tabii ki alacağın ürünü görüp inceleyip pazarlığını yapıp öyle almaktır ama bazen işlerimizin yoğunluğundan ürüne ulaşım imkansızlığından ürünün daha ucuza geldiğini düşündüğümüzden vs vs etkenlerden internet seçme yoluna gittiğimiz oluyor işte bu durumlarda bizim bu listemiz devreye giriyor ve MaXiCeP ailemizin özel ve itinalı katkılarıyla güzel bir çalışma olacağını ümit ediyorum.
Biz yanıldık siz yanılmayın.Biz çok memnun olduk sizlerde gönül rahatlığıyla buralardan alışveriş yapabilirsiniz yolunu gösterebiliyorsak amacımıza ulaşıyoruz demektir.Teşekkürler...

Not:Aklıma gelmişken küçücük bir hatırlatma (gerçi diğer konularda değinmiştik ama önemine biaen yazıyorum) İnternet üzerinden alışveriş yaparken lütfen (sanal kart kullanınız) Limitini kendinizin belirleyeceği ve her zaman hesabınızda ihtiyacınız kadar limit bulundurunuz.