Öneri Günlük ortalama mesaj sayısı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Günlük ortalama mesaj sayısı
eskiden gözüküyordu şimdi bakmak mümkün mü?

mürteza16

mürteza16

Üye
Yeni yazılımda yok galiba.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
bi ısınamadım ki arayüze hala kılım

• Beğen
Tepkiler: The Shadow ve asigsasi
mürteza16

mürteza16

Üye
al benden de o kadar yapımcıların olduğu site bile v bluetin arayüze geçiş yaptı
Al benden de o kadar. V bulletinin mobil sürümü daha hoş geliyordu bana. Xenferoya pek fazla alışamadım.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, asigsasi ve The Shadow
asigsasi

asigsasi

Üye
Al benden de o kadar. V bulletinin mobil sürümü daha hoş geliyordu bana. Xenferoya pek fazla alışamadım.
vaktinde çok çırpındık v bulletin için fakat sonucu bu oldu artık yapacak birşey yok komple isyan çıkaralım :ehe

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, mürteza16 ve The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
Aynen. V bulletinde tarayıcı masa üstü sürümde bile gayet güzel çalışıyodu xenforo da çöküyor temalar zaten kötü :kotu:

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, mürteza16 ve asigsasi
mürteza16

mürteza16

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, asigsasi ve The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
Anket yapalım. :D
Aynen. Operada sayfa sürekli yenilenip duruyor. Bir mesaj için 1-2 dk sitenin düzelmesini bekliyorum.
Yenilense iyi :D CM 11 in tarayıcısında çöküyor + tekrar açtığımda google dan başlıyor :zzz:

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve mürteza16
mürteza16

mürteza16

Üye
Yenilense iyi :D CM 11 in tarayıcısında çöküyor + tekrar açtığımda google dan başlıyor :zzz:
V bulletinde hiç hata yoktu. Xenferoda hata çok. Ya xenfero adam olucak. Ya da vbulletine geri dönülsün.
V bulletinde hiç hata yoktu. Xenferoda hata çok. Ya xenfero adam olucak. Ya da vbulletine geri dönülsün.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
Aynen :oke:

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, The Shadow ve mürteza16
asigsasi

asigsasi

Üye
O zaman geliştirilmesi lazım. :)
kesinlikle sadece gerekli olan ihtiyac duyulan özelliklerin eklenmesi gerekir dürtme özelliği neymiş gibi bence gereksiz olan birkaç özellik var ama asıl olması gereken şikayet butonu hâlâ yok neyse :) şu an site hızlı opera mini ile masaüstü görünümünde dolaşıyorum sıkıntı yok :)

• Beğen
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
eski mobile light sürümü özledim valla

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, mürteza16 ve asigsasi
mürteza16

mürteza16

Üye
kesinlikle sadece gerekli olan ihtiyac duyulan özelliklerin eklenmesi gerekir dürtme özelliği neymiş gibi bence gereksiz olan birkaç özellik var ama asıl olması gereken şikayet butonu hâlâ yok neyse :) şu an site hızlı opera mini ile masaüstü görünümünde dolaşıyorum sıkıntı yok :)
Ben opera miniden mobil sürüm ile dolaşıyorum ve sıkıntılar var. Sayfa yenilenirken sürekli ekran beyaz oluyor. Bazen sadece konu başlığı görünüyor ve daha bir sürü sorun var. :)
eski mobile light sürümü özledim valla
Aynen. Light olduğundan daha hızlıydı. :oke:

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, Enpatsu Shakugan ve The Shadow
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
maxicepe öyle girerdim eskiden telefonun ekranı bilgisayara yansıyor team viever gibi

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
Ben opera miniden mobil sürüm ile dolaşıyorum ve sıkıntılar var. Sayfa yenilenirken sürekli ekran beyaz oluyor. Bazen sadece konu başlığı görünüyor ve daha bir sürü sorun var. :)
Aynen. Light olduğundan daha hızlıydı. :oke:
opera mini den opera sürümü kullan daha hızlı ve normal mobil sürüm masaüstü sürüm den daha çok kasıyor

• Beğen
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
maxicepe öyle girerdim eskiden telefonun ekranı bilgisayara yansıyor team viever gibi
program iphone veya c3 için var mı oturduğum yerden telefonu açmak filan güzel olur :ehe telefondan pcyi yönetiyorum ama pcden telefonu ilk defa duydum :D :D

• Beğen
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
program iphone veya c3 için var mı oturduğum yerden telefonu açmak filan güzel olur :ehe telefondan pcyi yönetiyorum ama pcden telefonu ilk defa duydum :D :D
Bilmiyorum varmı benim kullandığim programın adı remote professional. Araştır mutlaka vardır.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt