[Güncellendi!!]Lucky Nokia v1 / Rm-356 v60 custom firmware! [[x-scarface]]

Sponsorlu Bağlantılar

xtryn

Üye
Peki kamera 2 mp den yukarı ayarlarda seçim yok yani max 2 mp çekebiliyoruz çözen var mı?

beatboxqwe

Üye
Kamerayı hiç denemedim

beatboxqwe

Üye
Beyler allah aşkina şu wallpaper i bana vericek olan var mi hiçbir yerde bulamadim

xeyyam1988

Üye
teqwekkurler

beatboxqwe

Üye
Konu güncel

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
teşekkürler

muzo52

muzo52

Üye
tek kelimeyle bu son cfw diye düşünebilirsiniz.hata sıfır, rem yüksek ,hız sıtabil ,görsellik güzel,batarya ömrü güzel şuana kadar 5800 model telefon olmayı haketmeyen tel için yazılmış en iyi modifiye derim ben hala bu çatlak model teli kullanmaktayım,,saygılarımla

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
c7q7

c7q7

Üye
Tuş kilidi titreşimini kapatabiliyor muyuz

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
onun modu forumda vardı onu bulup rofs2 ye at flaşla

- - - Eklendi - - -

c7q7

muhammet.ucr

Üye
kardeş yükledim eline saglık ama bazı sorunlar var :) ve istek cwf yapıyosunuzdur umarım :)

manax

manax

Üye
ellerin dert görmesin abi bu gece indirip denicem ama kafama takılan bi kaç soru var yardımcı olursan sevinirim :)
öncelikle temaların çok hosuma gidiyo rofstan nasıl cekicem açıklarsan sevinirim :)birde daha önce independent live kullanıyodum çok hoşuma gitmişti ama tuşları kitledigimiz zaman ekran yan iken tuşları tekrar açtıgımda ekran dikey geliyodu bu yüzden pek kullanmadım bundada öleyse bi sonraki güncellemede el atarsan sevinirim
İmza için ayrıyeten teşekkür ederim
:) :oley anna ve bellenin farkı açıklayabilirmisin ?

beatboxqwe

Üye
Konu güncel

Hakkı Tolga

Hakkı Tolga

Üye
Çok güzel bir çalışma olmuş eline sağlık :)

nirvana79

nirvana79

Üye
hocam elıne saglık çok güzel olmuş fakat rds radyo çalışmıyor buna bır care yokmu? varsa çalısan rds radyo modu onu bıle alsam kafi teşekkürler

beatboxqwe

Üye
Ben denedim çalışıyor tekrar flaşla bence

nirvana79

nirvana79

Üye
farklı 2-3 cwf yükledim fakat bir türlü çalıştıramadım sebebi nedir acaba? açılıyor fakat ne kanal buluyor nede menüde herhangı bır fonksıyon çalışıyor sanırım flaşla alakası yok sebebini bir türlü bulamadım çok güzel bir çalışma olmuş rds radyo + internet radyosuda çalışmıyor

beatboxqwe

Üye
kardeşim sorun sende ben yükledim ikisi de çalışıyorkardeşim sorun sende ben yükledim ikisi de çalışıyor

renavito4

Üye
kardeş ben bunu yükledimde fotoğrafları göstermiyor sadece kameradan çekersem çekileni gösteriyor

6600ozcan

6600ozcan

Üye
ELİNE KOLUNA SAĞLIK:tşk:3günden beri kullanıyorum şarj süper

joseion

Üye

İzinsiz üzerinde oynanıp tekrar paylaşılması vs her tür işlem yasaktır.

Tabiki patent lisans veya herhangi bir durum yok ama hak hukuk bilen insanlar için tek kelime yeter diye düşünüyorum ve
Aksi takdirde hakkımı helal etmiyorum..

Kamera düzeltmesi yardımından dolayı ''ersdfqweasdzx'' ismail kardeşime teşekkür ederim.

Güncelleme ile değişenler;

1)Kamera focus hatası giderildi.
2)Tuş ışıkları açıldı.
3)Açılış sesi değiştirildi.
4)Tuş kilidi açılış titreşimi aktif edildi.

İndirme Linkleri;

Üst Alt