Güncelleme 18.05.2011 5800'da N8 Deneyimi Yaşayın Hızı Hissedin... (C6 v20.0.43) 4x3-4x4 Menü

Sponsorlu Bağlantılar

mustafalaca

mustafalaca

Üye
arkadaşlar yardımcı olun ne olur...tel hackli olması lazım mı acaba hiç bilmiyorum bu işleri ama n8 yazılımı istiyorum 5800 yardımcı olabilir misiniz...

sumselfat

Üye
ben bu fwyi ykledm gayet güzel ama tek sorn ışık sensörü otamatik olarak ışığı ayarlamıo bunun için bi mod fln varmı ?
:allalla:

ByRdv

Üye
fw hoş tek sorun kişileştirme açılmıyor 2 cfw yükledim ikisinde de aynısı olmuştu.. neden? ram nedense 58 değil temizleyince 50mb gördü

Maxisymbian

Maxisymbian

Üye
    Konu Sahibi
fw hoş tek sorun kişileştirme açılmıyor 2 cfw yükledim ikisinde de aynısı olmuştu.. neden? ram nedense 58 değil temizleyince 50mb gördü

Arkadaşım sen ilk paylaşımı yüklemişsin onda arka planda çalışan uygulamalar açık ondan ram düşük... :ehe

----------Eklendi @ 19:13:59 ---------- Yazıldı @ 19:12:41 ----------

ben bu fwyi ykledm gayet güzel ama tek sorn ışık sensörü otamatik olarak ışığı ayarlamıo bunun için bi mod fln varmı ?
:allalla:

Hiç farkında değilim valla şu an bu yazılım kurulu değil ama öyle bir sorun yoktu benim bildiğim... :S Allah allah

ByRdv

Üye
yok en sondaki 4x4 indirdim.. onda 50 mb buldu ilkinded 45 mb max. bir cfw daha yükledim bundan önce ondada 68 dediler gene aynı oldu 50-52 mb arası seyir ediyordu.. ama bunun görüntüsü v.s. yakışıklıymış bir sıkıntısı olmazsa kullanırım o kilid kaydır aç olayını kaldırabilir miyiz? bir de kişileştirme yani ekrandaki kısayola tıklayınca açılmıyor bunun uzun yolu nerden? biraz önce cfw tekrar yükledim ramblow proyu kurdum birkez temizledim yeniden kapatıp açtım suanda 56mb ram var normal değil mi?

bodrumhkn

bodrumhkn

Üye
arkadaşım ilk önce bu cfw de java çalışmıyor sonradan yüklemek gerekiyor phyton çalışmıyor arama geldiginde cevaplama kırmızı reddetme yeşill

ByRdv

Üye
bizlerdeki sorunlarla ilgilenecek misin?

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
bu uygulama sadece 5800 için mi geçerli
yani 4*4 menü :hmmm

ByRdv

Üye
cfw güzel dediğim gibi ama 2 saat felan kullanınca genel modunda arama gelince titremesi gerek ve çalması gerek çalıyor ama titremiyor ayarlardan titreşimini açık olmasına rağmen.. sessizde de aynen bu şekil msj felan gelince titremiyor.... başka sorununu görmedim daha çok kullanmadım belki ileride iyice oturur bu sorunlar kalmayabilir mi?

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye

genede herşey için sağol

sernde sağol kardeşim :D

----------Eklendi @ 10:05:57 ---------- Yazıldı @ 10:03:07 ----------

cfw güzel dediğim gibi ama 2 saat felan kullanınca genel modunda arama gelince titremesi gerek ve çalması gerek çalıyor ama titremiyor ayarlardan titreşimini açık olmasına rağmen.. sessizde de aynen bu şekil msj felan gelince titremiyor.... başka sorununu görmedim daha çok kullanmadım belki ileride iyice oturur bu sorunlar kalmayabilir mi?

:allalla::allalla::allalla: hayret bende de nasıl diyeyim titriyor ama tuş sesleri ile dokunmatik ekran seslerini açınca menü tuşuna basınca rehber e girin ce arama yerine basınca kırmızı tuşa falan basınca ard arda iki kez dıt dıt düyo :D benim için sorun deil ama bende de böyle bi şey var :ah

ByRdv

Üye
bilmiyorum ama mesaja yazarken qwerty kalvyede ard arda çok basınca algılamıyor :) ve silme tuşuna basılı tutunaca hepsini silmesi gerek ama silemiyor :)

Maxisymbian

Maxisymbian

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum ama mesaja yazarken qwerty kalvyede ard arda çok basınca algılamıyor :) ve silme tuşuna basılı tutunaca hepsini silmesi gerek ama silemiyor :)

Ardarda yazmaması amormal basılı tutunca silmemesi normal Q klavyede ama alfabetikte siliyor... :D

ByRdv

Üye
birşey daha buldum mesela biraz kullanınca msj geldi diyelim tus kilidini aç kırmızı tuş ve yeşil tuş ışıgı geç yanıyor :)

Maxisymbian

Maxisymbian

Üye
    Konu Sahibi
birşey daha buldum mesela biraz kullanınca msj geldi diyelim tus kilidini aç kırmızı tuş ve yeşil tuş ışıgı geç yanıyor :)

Okadarınıda ben halledemem dostum bu sorun sayılmaz bile azıcık geç yanması sorun değil ki...:allalla:

ByRdv

Üye
kullandıkça stabilleşirse sorun değil benim içinde..

ByRdv

Üye
kardeş eğer sorun olmazsa bu 5800 ilk aldıgımızda içinde bulunana java dosyasını bana bulabilir misin yaw? ben yeni javayı yükledim ovi mağzasından birkaç program indireceğim indiriyor ama yükleyemiyor kaçıncı deneyişim sana da zahmet olacak ama

Üst Alt