Gün boyunca telefonunuzla ne yapıyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Internet sms

__xXx__

__xXx__

Üye
sabahları internette gazete okurum müzik eşliğinde
öğlenleri ortalama 1 saat bazen daha da fazla telefonla görüşme(ailem arkadaşlarım vs)
ikindide müzik dinlerim okuldan dönüşte
akşamları bişi yapmam evde nasılsa pc var diye sadece gece uyurken müzik dinlerim sabaha kadar çalar genelde

gurcu_selim

gurcu_selim

Üye
sabah internet.
Öğle internet ve oyun.
ikindi internet.
Akşam film izleme. (hergün izlerim)
Yatsı internet, ardından müzik.
Uyurken ertesi gün için film indirmeye başlar cihaz.

5 vakit teknoloji.O da güzel.Allah kabul etsin :D

covar

covar

Üye
ben en cok resim cekerim bide facebokka geceleri gierim internet yani arada msj müzik

xxhasanxx634

Üye
wap sitemin control paneline giriyor seo düzenleyip html kodlamalarımı yapıp içerik yüklüyor güncelleme yapıyor reklamları kontrol ediyor.googledaki sıramı kontrol ediyor cep telefonu kullanıcılarına binlerce içeriği bedava ve karşılıksız sunuyorum işte cep telefonumdan bunları yapıyorum .d istersen telefonuna oyun,program,tema,müzik,video indirebilirsin eger erotik arıyosan altta toplistteki indexe tıkla gizli adult site var :)

tempestshine

tempestshine

Üye
Green Farm oynuyorum.Bazen ara verip müzik dinleyerek internette geziyor.Akşam maxicep de oyun,program vs. Bulursam yüklüyorum.Bazen de Maviş'in fotolarını çekiyorum.:kro2:

"Batuhan"

"Batuhan"

Üye
Sabah eline alamıyorum.Sabahın yedisinde uyku sersemiyim zaten.Çantama atıyorum.Okulda mesajlaşıyorum.Arada oyun oynuyorum.Tenefüslerde resim çekiniyoruz.Eve giderken müzik açıyorum.öğlen tv ye bağlıyorum.Facebook'da dolaşıyorum.Akşamları genellikle film izliyorum.Geceleri müzik dinleyerek internette dolaşıyorum ..

Jrcan1

Jrcan1

Üye
Ben telefonda çoğunlukla oyun oynar,müzik dinlerim.internete fazla girmem

JBelieber

JBelieber

Üye
GeneLLikle Sms,Facebook ve Oyun ;)

pRime.

pRime.

Üye
Internet ve sms.

----------Eklendi @ 10:47:31 ---------- Yazıldı @ 10:45:54 ----------

[QUOTE="ForeverAlone";4336090]3 saat oyun+1 saat internet.

Ama sizdeki 100 oyuna bendeki 20 oyun bedel :ehe[/QUOTE]

Benim ipod touch 4g'deki retina kalitesindeki oyunlarım da senin bütün oyunlarına bedel. ;) Hava atacak başka yer bul kendine.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
gölgee_65

gölgee_65

Üye
Εthnic;3439499' Alıntı:
sabah internet...
ogle internet...
aksam internet...
ruyada internet...

Içimi okudun resmen :D

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
çoğu zaman internet. Arada film müzik oyun :)

caca41

caca41

Üye
internet-oyun-mesajlaşma-müzik rutin şeyler yanii herkesın yazdıgını okumadım ama çocugumuzda bu yönde kullanıyoruz galiba :))

Waveman

Waveman

Üye
Müzik oyun internet sms film elimizdeki cihazlarla herşey yapılıyor :)

Corby-700

Corby-700

Üye
Sabahları uyanınca elime pek almıyorum.Servise binince Real Football 2012 oynuyorum.işte elime alamıyorum.Akşam eve dönerken müzik dinliyorum.internet paketim olursa nete giriyorum.Akşam evde pc ye bağlıyorum.Oyun,program,film vs. Yüklüyorum

Devil_Batu

Devil_Batu

Üye
Sms,Müzik ve internet

Ahmet_Selim

Ahmet_Selim

Üye
Müzik ve Sms

ZaZuM

ZaZuM

Üye
müzik internet ve oyun için n97 yi mesajlaşma ve konuşma için 1280 i kullanıyorum

xyzqqq

xyzqqq

Üye
Music & Game