Gün boyunca telefonunuzla ne yapıyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

catdog136

catdog136

Üye
    Konu Sahibi
Gün boyunca telefonunuzla ne yapıyorsunuz?
Gerçekten merak ettim arkadaşlar bu makinelerle gün boyunca neler yapıyorsunuz? :)

nonamex

Üye
Oyun + Müzik

100 den fazla oyun kurulu telefonumda :ehe GPU'nun hakkını vermek lazım :ehe

ultrayer6

ultrayer6

Üye
sabah internet.
Öğle internet ve oyun.
ikindi internet.
Akşam film izleme. (hergün izlerim)
Yatsı internet, ardından müzik.
Uyurken ertesi gün için film indirmeye başlar cihaz.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
cehili

cehili

Üye
24 saat mesaj bölümünden çıkmam başkada birşey yapmaya vaktim kalmaz. S 3 lu değiliz ama kardeş sayılırız bende yazayım dedim.d

akibet2

Üye
Hemen anlatim :D

SAbah 7.30 ile 8.45 arası müzik ( işe gidiyorum )
9 ile 11 arası web msn ( işte wifi kullanıyorum )
11 ile akşam 3'e kadar t.v izliyorum ( işim dolayı arabadayım bu saatler arası )
3'tende akşama kadar mesaj şu bu falan
akşam 6 ile 7.30 arası müzik gene ( eve dönüş :D )

Bu arada ortalam 1 saat konuşma :D mesajlaşma ve ara ara oyun + müzik takılıyorum

Εthnic

Εthnic

Üye
sabah internet...
ogle internet...
aksam internet...
ruyada internet...

• Beğen
Tepkiler: Mertolozzi ve projectmaximo
Maxxi-co-roy

Maxxi-co-roy

Kapalı Hesap
Εthnic;3439499' Alıntı:
sabah internet...
ogle internet...
aksam internet...
ruyada internet...

:).........

OğuzcanAbi

Üye
msj internet müzik veeeeeeeee tabiside aşkımın fotooooo <3

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
pasha14

pasha14

Üye
Gunde yaklasık 500 Sms atıyorum 500 sms alıyorum , interneti kullanıyorum , müzik dinliyorum , oyun oynuyorum klasik şeyler. :)

e_memet88

e_memet88

Üye
Arkadaşlar yanınızda portatif şarj makinası filan da taşıyor musunuz???

:D

Bende sabah 7.30 8.00 arası sms, olursa gün içinde konuşma, arada bir internet wi-fi den, akşam 23.00~24.30 arası sms o kadarcık...

Saygılarımla..

catdog136

catdog136

Üye
    Konu Sahibi
herkesde internete girmeden duramıyor :D ya benim hiç muzik dinleyesim gelmiyo, yada mesaj attığım günde 20-30 sadce nete griyorum ben.. Abi ben satıyorum telefonu 1100 alcam :D

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
sabah 7 de maket çalışması war spor salonunda hocanın pc deki kolonun jack girişini takar ortamı koparırım :D
9 da herkez toplanır servise bineriz ordada fm verici ile (tabi boş kanal zor bulunuyor ) gene müzik dinleriz :D
sahaya ineriz bütün okullar toplanana kadarsaçma sapan işler yaparken fotoğraf video çekerim :D
sonra çalışmadan sonra ara verilir film izleriz hergün filmin kaldığı yerden devam ederiz :D
12 de okula girerim çalışma bittikten sonra derste oyun tenefüste oyun :D
6 da eve gelirim şarjı warsa daha klübe götürürüm karete klübü hareketleri falan çekeriz :D
eve gelirim telefonu şarja takar müzik dinlerim müzik stopper sayesinde ben uyuyunca müzik kapanır sabah gene aynı :D

projectmaximo

projectmaximo

Üye
telefon internetten çıkamıyo sayemde:) sürekli internetteyim:) arada müzik,fotoğraf oyun falan..sonra en az 500 mesaj gönderirim bi o kadar da alırım:) yapmadığım şey yok keratayla ya:)

OğuzcanAbi

Üye
sabah 7 de maket çalışması war spor salonunda hocanın pc deki kolonun jack girişini takar ortamı koparırım :D
9 da herkez toplanır servise bineriz ordada fm verici ile (tabi boş kanal zor bulunuyor ) gene müzik dinleriz :D
sahaya ineriz bütün okullar toplanana kadarsaçma sapan işler yaparken fotoğraf video çekerim :D
sonra çalışmadan sonra ara verilir film izleriz hergün filmin kaldığı yerden devam ederiz :D
12 de okula girerim çalışma bittikten sonra derste oyun tenefüste oyun :D
6 da eve gelirim şarjı warsa daha klübe götürürüm karete klübü hareketleri falan çekeriz :D
eve gelirim telefonu şarja takar müzik dinlerim müzik stopper sayesinde ben uyuyunca müzik kapanır sabah gene aynı :D

Ev telefonu .dd
telefon nedir ?

EngineerRVI

EngineerRVI

Üye
üniverstede eduroam oldugu için butun gün internetin keyifini çıkarıyorum ozaman web browser hiç sıkıntı yaratmıyor tıkladığım an açılıyor site onun dışında hd videolar indirip izliyorum googlemaps i de çok kullanıyorum güzel program ;)

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
ben mouse takıyorum kulaklık takıyorum hdmi ile tvye bağlıyorum dev ekranda nete giriyorum müzikte kulağmda sıkılınca netten hemen asphalt yada shift açıp dev ekranda biraz hız yapıyorum sonra birz film izliyorum faceden milletle konusuyorum bazen foto çekmek için dışarı çıkıyorum canım ne istrse cihazda mevcut olduğundan hemen dost oluyor bana

aydnzara

Üye
internet video oyun :)güzel oyun çıksa daha bağlı olurdum:)

slant1111

slant1111

Üye
mzk,internet,oyun,video,film ..zor yetyo şarj :)

Utku

Utku

Üye
günde toplasan 20-25 dk oyun 15-20 dk müzik vs. :aha: